Oddam się do pracy komuś za najniższa krajową

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 kwie 2011, o 10:41

Zobaczcie jak to jest ktoś chce zarobić mniej od innych ale uczciwie pracować i może w przyszłości ktoś go doceni i podniesie pensję to jest to niezmiernie podejrzane bo pewnie jakiś albo głupek albo kryminalista bo każdy normalny za takie pieniądze nie robi bo woli siedzieć i na czarno sobie dorobić albo na zachód za parobka śmigać. Niestety też się z tym spotykam jeśli coś chciałem tanio puścić czy to towar czy usługę na zachętę, na początek dobrej współpracy lub aby konkurencji pokazać że to można taniej i być zadowolonym to spotykałem się z opiniami że pewnie to jest bubel a usługa będzie kiepsko wykonana bo to niemożliwe że za takie pieniądze może się opłacać.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2011, o 14:26

Gość pisze:Zobaczcie jak to jest ktoś chce zarobić mniej od innych ale uczciwie pracować i może w przyszłości ktoś go doceni i podniesie pensję to jest to niezmiernie podejrzane bo pewnie jakiś albo głupek albo kryminalista bo każdy normalny za takie pieniądze nie robi bo woli siedzieć i na czarno sobie dorobić albo na zachód za parobka śmigać. Niestety też się z tym spotykam jeśli coś chciałem tanio puścić czy to towar czy usługę na zachętę, na początek dobrej współpracy lub aby konkurencji pokazać że to można taniej i być zadowolonym to spotykałem się z opiniami że pewnie to jest bubel a usługa będzie kiepsko wykonana bo to niemożliwe że za takie pieniądze może się opłacać.



dobrze gadasz .... pozdrawiam :)
ludzieto takie dziwne istotki.....

ja czesto słyszałam ze skoro jeżdze do włoch do opieki to pewnie jestem za głupia żeby pracować inaczej :/
Na górę

Postautor: Zdesperowana26 » 11 kwie 2011, o 11:33

No i co ?? nikt mnie nie chce ? Więc trzeba się zacząć pakować i do Włoch.... i tak w kółko ...
pozdrawiam :)
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2011, o 13:57

Zdesperowana nie jesteś sama, w podobnej sytuacji jest wiele ludzi. Wymiotować mi się chce jak widzę że kolejny raz bierze się swoich ludzi z PIS-u na staż którego nie było i szykuje się stołek po stażu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2011, o 21:10

Hej zdesperowana podaj jakiś kontakt do siebie,mam dla ciebie pracę,7 złotych na godzinę,odpowiada ci?
Na górę

Postautor: G » 11 kwie 2011, o 22:52

gdzie jest ta praca ?
Na górę

Postautor: Zdesperowana26 » 26 kwie 2011, o 15:12

Gość pisze:Hej zdesperowana podaj jakiś kontakt do siebie,mam dla ciebie pracę,7 złotych na godzinę,odpowiada ci?



szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ... a co to za praca ?

pozdrawiam zza granicy :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”