gdzie czyszczą tapicerke?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Goska » 7 kwie 2011, o 13:37

jak w temacie gdzie w tomaszowie ładnie i dokładnie wyczyszczą tapicerkę w aucie- mam niestety dość jasny welurek i zależy mi żeby zrobiono to w miarę solidnie,
z góry dzięki za odpowiedzi
Na górę

Postautor: tdiuser » 7 kwie 2011, o 17:19

kup sobie taką piankę
http://allegro.pl/bib-mar-pianka-do-tap ... 83119.html
weź jakąś szczotkę o średniej twardości włosa i działasz.
W jedno popołudnie zrobisz samochód na bóstwo, poruszasz się trochę na świeżym powietrzu i zaoszczędzisz kasę. No chyba że wolisz wywalić 100-150 zł za pranie karcherem no to powodzenia.
Na górę

Postautor: gosc211 » 13 kwie 2011, o 12:06

Szczotką to sobie możesz umyć zęby a nie wyczyścić auto.
Na górę

Postautor: gosciowa » 13 kwie 2011, o 12:12

Goska pisze:jak w temacie gdzie w tomaszowie ładnie i dokładnie wyczyszczą tapicerkę w aucie- mam niestety dość jasny welurek i zależy mi żeby zrobiono to w miarę solidnie,
z góry dzięki za odpowiedzi


722-271-145 to numer do chłopaka co sie tym zajmuje, korzystałam i jestem zadowolona więc moge go polecić ;)
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2011, o 20:49

Goska pisze:jak w temacie gdzie w tomaszowie ładnie i dokładnie wyczyszczą tapicerkę w aucie- mam niestety dość jasny welurek i zależy mi żeby zrobiono to w miarę solidnie,
z góry dzięki za odpowiedzi



Jeżeli chcesz mieć porządnie zrobione to Piłsudskiego 72!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2011, o 21:24

Sami sobie reklamę robią... żenada, trochę ogłady życzę!
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2011, o 08:47

poszukaj sobie w google
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2011, o 08:55

tdiuser pisze:kup sobie taką piankę
http://allegro.pl/bib-mar-pianka-do-tap ... 83119.html
weź jakąś szczotkę o średniej twardości włosa i działasz.
W jedno popołudnie zrobisz samochód na bóstwo, poruszasz się trochę na świeżym powietrzu i zaoszczędzisz kasę. No chyba że wolisz wywalić 100-150 zł za pranie karcherem no to powodzenia.


ta pianka to sobie możesz uprac gumowce, nie nadaje sie do prania materialu wiem bo sie tym zajmuje i uzywalem jej do mycia szyb, plastikow, jesli masz jasna tapicerke to nie kombinuj sam, oddaj auto komuś kto się na tym zna i zrobi to ekstrakcyjnie czyli odkurzaczem i z chemia odpowiadajaca "ph" danej tapicerki czy dywanu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”