convoy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 kwie 2011, o 09:51

co sądzicie o ilości osób jaka rano jedzie w autobusie z majdanu sopockiego, tak koło 100 osób to raczej za dużo, ciekawe co na to inspekcja
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2011, o 15:22

Do Zamościa jadą zarabiać pieniądze albo do szkół. ;)
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2011, o 16:01

Wole jechać przepełnionym konwojem niż pustym bigbusem...
Na górę

Postautor: max » 4 kwie 2011, o 00:33

Big Bus nie jeżdzi z Majdanu Sopockiego. Powinni kilka razy tak przetrzepac przewoznikow że zaczeliby poważnie traktowac pasażerów. Mieliśmy jedną tandete pks teraz mamy całą plagę tandety w postaci busiarzy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2011, o 10:30

Gość pisze:Wole jechać przepełnionym konwojem niż pustym bigbusem...

w big busie kierowcy przynajmniej się myja a nie jeżdżą wymazani w smarach
Na górę

Postautor: hahah » 4 kwie 2011, o 15:51

Może i się myją ale słoma im z butów wystaje i rozwalają swoją elokwencją i wychowaniem.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2011, o 17:49

Gość pisze:
Gość pisze:Wole jechać przepełnionym konwojem niż pustym bigbusem...

w big busie kierowcy przynajmniej się myja a nie jeżdżą wymazani w smarach
Ale bynajmniej w conwoju jest kultura... pewnego dnia jechałem bigbusem i zapytałem kierowcy czy wysadzi mnie koło szpitala przy obodnicy. A on na to zapłacisz 3tysiące to wysadze... 2 dni pużniej Conwojem i zadałem to samo pytanie i kierowca odpowiedział że nie ma sprawy i wysadził mnie przy szpitalu. bigbus wogle niedba o klientów i dla tego wole zapłacić te 2zł więcej i jechać conwojem. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2011, o 20:04

bo big bus ciemniaku nie ma tam wykupionego przystanku
Na górę

Postautor: max » 4 kwie 2011, o 23:06

Ciemniaku przystanków nie można wykupić
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2011, o 23:29

dokladnie...to jest tylko i wylacznie dobra wola kierowcy :)....ktory jest czlowiekiem lub .....a z drugiej strony...czy az tak daleko jest z dworca do szpitala?.....zawsze mozna sie "przejsc".....wiec nie pytam , jade na koncowy przechodze gdzie mi potrzeba...i tyle!
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2011, o 07:19

Myją się tylko w miedzy czasie naprawiają swoje auta żeby zapewnić bezpieczeństwo, robią to sami... Nie pasuje to można z bucika popieścić.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2011, o 07:38

Gość pisze:dokladnie...to jest tylko i wylacznie dobra wola kierowcy :)....ktory jest czlowiekiem lub .....a z drugiej strony...czy az tak daleko jest z dworca do szpitala?.....zawsze mozna sie "przejsc".....wiec nie pytam , jade na koncowy przechodze gdzie mi potrzeba...i tyle!

o kolega ma dużo racji :roll: i czasu, więc proponuję spacerek zaczynać już z domu a takich ludzi jak ja, co nie mają czasu na "przechodzenie" nie irytować.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2011, o 10:21

jak nie masz czasu na chodzenie to jedź swoim autem!!!Wiesz jakie sa wogóle przepisy na przewóz osób??Jesli wysadzi cie nie na przystanku a gdzies na drodze dostaje mandat bo nie tylko naraża zdrowie pasażerów wysiadających ale też robi zagrożenie w ruchu(chyba że wjedzie w zatoczke)rozmawiałem swego czasu z instruktorem nauki jazd własnie na temat,takich wysiadek i bardzo dobrze mi to uświadomił(nie przetoczę wszystkich argumentów tak jak on bo najzwyczajniej w swiecie cześci zapomniałem i nie będe bajek pisał) zapraszam do przeczytania kodeksu drogowego itd a nie pisac bujdy i miec pretesje do kierowców,jak bys sam jezdził tez nie chciał byś płacić za mandat,pasażer sobie pójdzie i ma gdzieś kierowce i mandatu za niego nie zapłaci.Starszym osobom(schorowanym) sam bym sie zatrzymał ale jesli młody zdrowy człowiek miał by mnie poprosci o to to na pewno bym tego nie zrobił,taki pasażer ma gdzieś że naraża kierowce na mandat to kierowca ma tez gdzieś takiego pasażera,firma transportowa dostaje rozporzadzenie z urzedu marszałkowskiego że maja busy stawać tu i tu i nigdzie wiecej i tego sie trzymają a jak nie pasuje jeździjcie swoim autem lub ze znajomymi
Na górę

Postautor: max » 5 kwie 2011, o 23:22

Masz rację że nie może zatrzymywać sie wszedzie gdzie pasażer zechce. Co do przystanków to może się zatrzymać tylko na tych które ma w rozkładzie. Najprawdopodobniej big bus nie chciał kolejnego przystanku w zamościu bo by musiał wiecej płacic ot cała tajemnica. Ale nie pisz takich farmazonów że nie zatrzymuja sie gdzies bo dbaja o bezpieczenstwo pasażerów, cos takiego jak busiarz w 90procentach nie wie co to bezpieczenstwo i nie zastanawia sie nad tym. Gdyby nagrac jazdę wszystkich busów 90% kierowców w ciagu kilku dni straciłoby prawo jazdy, a firmy licencje.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2011, o 06:15

Bo ma tylko koncesję na transport miedzy miastami,,
Jak jadą krokodyle np. za autobusem potrafią pasażerów z Krynic dowieść do Tomaszowa, a co innego kultura- kiedyś widziałem jak chłopak prosił w zimie aby się zatrzymał w Izbicy (a była ostra śnieżyca) ,. Po godzinie dotarliśmy do Zamościa , chłopak był w domu pewnie po dwóch
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”