opieka w tomaszowskim szpitalu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 sty 2011, o 20:47

lekarze to sk...syny i koniec. kropka. wstyd!!!!!
Najlepiej olać tomaszowski szpital i jeśli już trzeba to proponuję do Jan Pawła. przynajmniej czysto i personel kulturalny.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 12:35

Zgadzam się z tymi opiniami, niech lekarze godnie traktuą pacjenta a i opinie i nich będą pozytywne. Niech żaden lekarz nie mówi, że mało zarabia bo to mogą powiedzieć pielęgniaki nie mówiąc salowe. Zwróćmy uwagę jak nas traktują przedmiotowo(nie wszyscy) np. w szpitalu jak mile ci sami podczas prywatnej wizyty.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 12:51

Najlepszy lekarz w Tomaszowie to Pani Kaptur z oddzialu dzieciecego
Na górę

Postautor: babuś 23 » 28 sty 2011, o 15:33

A najgorszy drań to Zawiślak-chirurg.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 17:08

a zgon tej młodej kobiety to prawdopodobnie znowu dzięki pani B, ile jeszcze młodych osób musi u nas umrzeć aby dyrekcja coś z ta pania zrobiła,to nadaje sie do sprawy dla reportera / wczoraj był podobny przypadek w tym programie/
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 17:20

i prokuratora ...
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 17:22

Gość pisze:Najlepszy lekarz w Tomaszowie to Pani Kaptur z oddzialu dzieciecego

Zgadzam się w zupełności. To naprawdę miła i kompetentna osoba. W swoim czasie, kiedy byłam na oddziale z małym synkiem, to Pani Doktor również i mi udzieliła porady. Takich lekarzy nam trzeba.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 17:22

co tu wiele mowic .kilka dnie temu pochowalem matke gdyz nie w pore zuwazyli schorzenia .dopiero sekcja wykazala.Dluzszy okres lezala w szpitalu a w karcie nawet nie bylo grupy krwi nikt nie wiedzial .Do dzisiaj niewiem tak naprawde dlaczego zmarla.:( zabierajcie ludzie swoich bliskich z tego szpitala jak tylko mozecie najdalej.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 17:27

Mój syn miał operację na kolano w Zamościu. Operacja była na narkozę, trwała ponad godzinę, ale on nawet nie miał zrobionej morfologii czy OB (o grupie krwi nie wspomnę!)! Żadnych badań, tylko lakoniczny wywiad przeprowadzony przez panią anestezjolog. A na kolanie miał jakąś narośl, podejrzewano różnie... Dzięki Bogu, była to tylko torbiel i nie było żadnych komplikacji. A gdyby były? ....
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2011, o 19:35

WSZĘDZIE RUTYNA ,ALE TRZEBA BYŁO GO ZOPEROWAĆ W TL,DALI BY JAKIEGOŚ STAŻYSTĘ BEZ SPECJALIZACJI TO BY DOPIERO BYŁO
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2011, o 10:32

Gość pisze:co tu wiele mowic .kilka dnie temu pochowalem matke gdyz nie w pore zuwazyli schorzenia .dopiero sekcja wykazala.Dluzszy okres lezala w szpitalu a w karcie nawet nie bylo grupy krwi nikt nie wiedzial .Do dzisiaj niewiem tak naprawde dlaczego zmarla.:( zabierajcie ludzie swoich bliskich z tego szpitala jak tylko mozecie najdalej.

-------------------------------------------------------------------
I co ?? sprawa dla ciebie zakonczona ? moge ci podac kilka adresow - reakcja i pomoc bedzie natychmiastowa .
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2011, o 14:57

jak lekko chorujesz to spoko, jak cięzko to jednak polecam w innym miejscu. ja osobiście tu w tomaszowie leżałam, to pielęgniarki były super, lekarze trochę ignorowali moje dolegliwości, ale w końcu człowiek ozdrowiał to i złość mi na nich przeszła;]
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2011, o 23:45

jestem za sprowadzaniem z Chin tańszych i lepszych lekarzy. Od wielu lat ubieram sie w chińskie ubrania i buty. i w ogóle nie mam powodów do narzekań. My jako społeczeństwo powinniśmy zrezygnować z utrzymywania zgraji niedorozwiniętych konowałów z dyplomami zdobytymi za łapówki. Sam wiem jak oni studiują i co robią w akademikach. i jak leczą pacjentów. Nic tylko wyciągają rece po pieniądze. same pijaki i nieroby. (oczywiście są wyjątki ale takich nie ma w tomaszowie) bród smród i zacofanie średniowieczne. popędzić zgraję na cztery wiatry. A z rodzinnymi to jakaś kpina w żywe oczy. ponoć można było wybrać lekarza sobie. ale okazuje sie że nie ma szans na znalezienie dobrego rodzinnego, nic tylko odsyłają do specjalisty.
pozdrawiam mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 08:25

MAMY PRZYKŁAD LEKARZA P...JAKĄ TO ONI MAJĄ WIEDZĘ,ŻE CHŁOPAK ZOSTAŁ OKALECZONY PRZEZ JEGO NIEDOUCZENIE
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 09:44

Gość pisze:
Gość pisze:co tu wiele mowic .kilka dnie temu pochowalem matke gdyz nie w pore zuwazyli schorzenia .dopiero sekcja wykazala.Dluzszy okres lezala w szpitalu a w karcie nawet nie bylo grupy krwi nikt nie wiedzial .Do dzisiaj niewiem tak naprawde dlaczego zmarla.:( zabierajcie ludzie swoich bliskich z tego szpitala jak tylko mozecie najdalej.

-------------------------------------------------------------------
I co ?? sprawa dla ciebie zakonczona ? moge ci podac kilka adresow - reakcja i pomoc bedzie natychmiastowa .

aa czy to wroci jej zycie?moze jedynie uratowac jeszcze czyjes przed tymi konowalami:(
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”