Gabinet Cieni

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Dziwny » 13 lip 2010, o 21:52

A jakby tak powołac wirtualny gabinet cieni?Co wy na to?
Nowe pomysły. nowe nominacje.Mozemy dyskutować na wirtualnych sesjach.Z cała tą procedurą.Kto za a kto przecie a nawet kto sie powstrzymał.Kto kogo przekona ,kto zabłysnie elokwencją i nowymi koncepcjami?

Ja jako że to moj pomysł :roll: ogłaszam sie Burmistrzm Wirtualnego Miasta Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Biegunka » 13 lip 2010, o 22:25

Dziwny pisze:A jakby tak powołac wirtualny gabinet cieni?Co wy na to?
Nowe pomysły. nowe nominacje.Mozemy dyskutować na wirtualnych sesjach.Z cała tą procedurą.Kto za a kto przecie a nawet kto sie powstrzymał.Kto kogo przekona ,kto zabłysnie elokwencją i nowymi koncepcjami?

Ja jako że to moj pomysł :roll: ogłaszam sie Burmistrzm Wirtualnego Miasta Tomaszowa.


Jak to przeczytałem to się POwstrzymałem, a sra.ć mi się chciało, że ho ho :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2010, o 09:43

To miał być zabawa :panzielony: ale z jakims tam przesłaniem.Ale widac brak chetnych aby zmierzyc się z jakąś (chocby wirtualną)odpowiedzialnością za słowa i czyny.
Szkoda z tego mogłoby sie zrodzic kilka fajnych pomysłów.
pozdro
Na górę

Postautor: radny » 18 lip 2010, o 09:59

No to ja kolego burmistrzu z racji tego żę jestem w opozycji do Ciebie , zwracam się z wnioskiem do rady o podjęcie uchwały w sprawie referendum. Ocvzywiście za twoim odwołaniem ..hehe
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2010, o 10:22

radny pisze:No to ja kolego burmistrzu z racji tego żę jestem w opozycji do Ciebie , zwracam się z wnioskiem do rady o podjęcie uchwały w sprawie referendum. Ocvzywiście za twoim odwołaniem ..hehe

:panzielzapomnij
hehehehe no i masz :panzielony: jak w realu
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2010, o 10:59

Jak to przeczytałem to się POwstrzymałem, a sra.ć mi się chciało, że ho ho

To wszystko przez te wrony najpierw zaczeły one na drzewach a teraz my PO forach :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2010, o 11:01

Gość pisze:
Jak to przeczytałem to się POwstrzymałem, a sra.ć mi się chciało, że ho ho

To wszystko przez te wrony najpierw zaczeły one na drzewach a teraz my PO forach :panzielony: :panzielony: :panzielony:

Kolezanka Biegunka bedzie odpowiedzialna za sprawy sanitarno -kanalizacyjno-toaletowe w miescie!
to wbrew pozorom bardzo ważne stanowisko-rozwojowe :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2010, o 10:21

I sesja odbędzie się w najbizsza niedzielę o 21.
Bez zbędnych pierd..ół inauguracji i spiewów.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”