Straż bez zezwoleń.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gośc 8 » 15 maja 2010, o 16:37

Jak to możliwe w dzisiejszych czasach żeby pod okiem policji, inspekcji transportu drogowego można wynajmywac autokary nie mając odpowiednich zezwoleń. Tak jest w przypadku Ochotniczej Straży Pożarnej z tego co wiem tłuką na całego, wynajmują zaniżają stawki za kilometr, i nic nikt sobie z tego nie robi. Gdzie jest wydział komunikacji ze starostwa, przecież wszystkich obowiązuje kodeks ruchu drogowego. Jedni muszą wyrobic odpowiednie kwity a inni mają to gdzieś I gdzie tu sprawiedliwośc. Ciekawe co robią z kasą, pewnie defrałdują te pieniądze i na nich nie ma siły??????????? Pod kogo podlegają????????????
Na górę

Postautor: gosc1123 » 15 maja 2010, o 17:32

Faktycznie bardzo tanio ostatnio wynajowałem 2,50 złotych za kilometr, bez faktury, kasa do rączki i do widzenia, miły ten facet co od niego wynajmowałem ma na imię Stanisław.
Na górę

Postautor: rabarbar » 15 maja 2010, o 18:29

Zapytaj Pawlaka
Na górę

Postautor: basia » 15 maja 2010, o 21:15

Dobrze że ktoś poruszył ten temat, miałałm wynajowac ze straży, ale jak nie mają potrzebnych dokumentów to rezygnuję.
Na górę

Postautor: dora » 15 maja 2010, o 21:18

Ja od nich wynajmowałam ostatnio na wesele do Rzeplina, to też tanio i pieniądze bez pokwitowania dla faceta który powiedział że nie wystawia kwitu bo tak trzeba?Wziął i podziękował.
Na górę

Postautor: 0123 » 15 maja 2010, o 21:38

Z tego co wiem to jest gościu co pod przykrywką straży pożarnej prowadzi własny interes nie mając żadnych uprawnień do przewozów osób nie wspomnę o ubezpieczeniach a nawet nie posiada prawa jazdy na autobusy. Totalna porażka naszych policjantów i ITD Jeśli ktoś chce to niech korzysta z jego usług ja bym nie ryzykował!!!!!!
Na górę

Postautor: Piesek » 26 maja 2010, o 19:29

Ale jak to możliwe że od tylu lat jeżdżą i nikt ich nie sprawdził, jak w tamtym roku wynajmowałem i faktycznie faktury zero, kasa dla takiego małego czarnego jeszcze jak się kłócił, że za mało??????
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2010, o 21:24

A co boli Cie to ze ktos chce dorobic? Kazdy kombinuje jak moze zajmij sie wlasnym nosem. Takie czasy...
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2010, o 08:47

Gość pisze:A co boli Cie to ze ktos chce dorobic? Kazdy kombinuje jak moze zajmij sie wlasnym nosem. Takie czasy...

Tak jest człeku, masz racje, kradnijmy co się da i ile się i za jakiś czas zobaczymy co zostanie w tym pięknym kraju. Ty pewnie dorabiasz się na kradzieży i oszustwach więc dlatego to popierasz! Gratuluję dobrego humoru...
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2010, o 09:27

Gość pisze:
Gość pisze:A co boli Cie to ze ktos chce dorobic? Kazdy kombinuje jak moze zajmij sie wlasnym nosem. Takie czasy...

Tak jest człeku, masz racje, kradnijmy co się da i ile się i za jakiś czas zobaczymy co zostanie w tym pięknym kraju. Ty pewnie dorabiasz się na kradzieży i oszustwach więc dlatego to popierasz! Gratuluję dobrego humoru...



ogarnij się, straciłeś coś? każdy jeździ taniej z tego co rozumiem, facet też ma lepiej w domu, tylko państwo na to wychodzi, że ma mniej pieniędzy. A to naprawdę straszne, bo każdy wie jak nasze państwo potrafi każdą złotówkę spożytkować...

Oczywiście niczego tutaj nie pochwalam.
Na górę

Postautor: Gościówa » 8 cze 2010, o 15:25

Śmiech na sali on dalej wożą, nawet dzieci?????????
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2010, o 16:20

BARDZO PRZEPRASZAM, CZY MACIE NA TO DOWODY? JAK NIE TO POZAMYKAJCIE MORDY I SIEDZIEĆ CICHO!! mOŻE MAJĄ TROSZKĘ INNE UMOWY NA PRZEWÓZ JAK INNI TOMASZOWSCY WYŻERACZE
Na górę

Postautor: Bestia » 15 cze 2010, o 14:08

Spokojnie, z tego co wiemy mogą wozic " swoich " członków, a wszystkich obowiązuje prawo o ruchu drogowym itp, niech jeżdżą tylko niech to robią zgodnie z przepisami, postaw się w naszej sytuacji gdzie wywaliśmy kupę kasy aby można było normalnie działac i te wszystkie kontrole ile nas kosztują, a oni jawnie to robią bez wymaganych kwitów.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2010, o 14:48

Zle wam ze jest taniej, a po co wam jakies zezwolenia. Do tej pory nie slyszalem o jakims wypadku z ich udzialem,tak wiec jest ok. A to ze ktos ma zezwolenia nie gwarantuje bezpieczenstwa itp. To nie oni sa winni tylko ten okupant zwany dalej panstwem, na ktory wszystko chce nalozyc pozwolenia,koncjesje i co tam jeszcze wymysla,wszystko kontrolowac, a kto przeciwko to ukarac. Komuna jeszcze nie wyszla z narodu polskiego, i chyba jeszcze dlugo nie wyjdzie. Troche odwagi. Ps dzieki za info, moze kiedys sie przyda,dobrze wiedziec ze ktos ma taniej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”