ceny działek w TL i okolicy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kielzu » 14 maja 2010, o 13:24

co sądzicie o cenach działek budowlanych w Tomaszowie i okolicy. Ul. Moniuszki 160tyś za 10ar, ul. Ogrodowa 100tyś 6ar, Rogóźno, ul. Folwarczna 140tyś za 10ar?
Na górę

Postautor: ad_acse » 14 maja 2010, o 13:39

z kosmosu
Na górę

Postautor: Ania B » 14 maja 2010, o 13:52

Ja kupiłam dwa lata temu 6 arów na ulicy Kościuszki. Zapłaciliśmy 110 tyś. zł. wszystkie media na działce, pełne uzbrojenie, fajna okolica miejsce. Uważam, że ważne jest miejsce, przecież raz kupujesz na całe życie, czasem jest warto zapłacić więcej niż póżniej żałowac, a to sąsiedzi, złe miejsce itp. ćeny działek w Tomaszowie zawsze były takie ....
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2010, o 15:00

110 za 6 arów???? to chyba pomyłka?rozumiem,że wpełni uzbrojona,ale 10 tys/za ar to może bym zrozumiał ( w okolicy centrum),ale tam?
na obrzeżach w pełni uzbrojona,to chyba za 7-8?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2010, o 18:08

własnie przeczytałem na onet.biznes ,że szykuje sie w tym roku boom na kredyty hipoteczne.tyt artyk. "hipoteki znów zrobia boom". banki zamierzaja udzielić 55 mld kredytów hipotecznych ,wiec tyle ile w 2007 r.to znaczy ,że nieruchomości będą w ruchu a co za tym idzie powinny podrożeć.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2010, o 22:09

W tej chwili ceny działek wahają się od 82tyś/22ary(bez wody) - Rabinówka; Aleja Południowa 95tyś/9ar(wszystkie media); 156tyś/15arów(wszystkie media)- Wieprzów;

Dla porównania działka 15arów 6Km od Krakowa ze wszystkimi mediami c.95000zł + notariusz
Na górę

Postautor: tl » 12 cze 2010, o 23:57

to znaczy ceny w Tomaszowie ..jak z motyka na ksiezyc????......pipiduwa a ceny z kosmosu???
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2010, o 07:16

Gość pisze:W tej chwili ceny działek wahają się od 82tyś/22ary(bez wody) - Rabinówka; Aleja Południowa 95tyś/9ar(wszystkie media); 156tyś/15arów(wszystkie media)- Wieprzów;

Dla porównania działka 15arów 6Km od Krakowa ze wszystkimi mediami c.95000zł + notariusz

ceny mieszkań w krakowie to ok 7-8 za m do wykończenia,w TL 3,7(?) do wykończenia.czyli połowa.ale chyba trudno oczekiwać aby ceny działek podskoczyły w TL do połowy cen krakowskich?jakoś nie potrafię sobie wyobrazić,że ktoś płaci 20/ar 8 km od TL.radny mówił,że w okolicach obwodnicy od str Lipki ma powstać cmentarz, park i prawdziwy plac zabaw,z tego co wiem część radnych ma tam swoje ziemie,więc chyba będą o to walczyć.tak na prawdę,to tereny za kirkutem są mniej więcej takie były 4 wieki temu.czy jest szansa,że ilość działek powstałych po zagospodarowaniu tego terenu spowoduje spadek ceny?na pewno najpierw obwodnica...wszystko gdbybanina.nie wiem za to jaka orzyjemność w mieszkaniu tuz przy ulicy w Wieprzowie.okolica ładna,ale ruch jak w mieście no i te ceny(?) -czy ktoś tu pisał o 7-9/ar? .Fajnie za to zaczynają wyglądać osiedla wychodzące w stronę Rabinówki.dużo lasów, mało bagna,tylko z dojazdem ciężko.Parę tyg temu widziałem,że na długiej prostej ( skręt w lewo przed BP) domy weszły już do lasu :).Jakie tam są ceny?
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2010, o 16:45

[/quote]
TL.radny mówił,że w okolicach obwodnicy od str Lipki ma powstać cmentarz, park i prawdziwy plac zabaw,z tego co wiem część radnych ma tam swoje ziemie,więc chyba będą o to walczyć.tak na prawdę [/quote]

No to pogratulować temu TL.radny. Ciekawe czy ktoś zechce tam przyjemnie mieszkać , lub spacerować po parku jak mu będzie przed domem ,parkiem,dziecku przed placem zabaw ZAPIER....Ć kilkanaście razy dziennie kondukcik.A działeczki będą pewnie tam bardzo drogie ,wszak wszędzie tam bliziutko będzie, a najdroższa będzie tego TL.radnego, którego oczywiście nikt nie zna.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2010, o 22:11

Prostuję: działka pod Krakowem bez gazu i światła. Jeżeli miał byś frajdę mieszkać na Rabinówce na 6-9ar działkach to powodzenia będziesz miał sąsiadów zaraz za oknem ale cóż może niektórzy lubią zaglądać do sąsiadów przez okna :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”