20 czerwca wybory prezydenckie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: 9 maja » 20 maja 2010, o 02:36

Brak ci argumentów to znowu o tej spacji? :panzielony:


Ja już jasno ci wytłumaczyłem, że nie kwestionuję bestialstw Armii Czerwonej.
- Powiedziałem również, że jednak to ta DZICZ URATOWAŁA EUROPĘ
powiedziałem, że uważam, iż pamięć żołnierzy Armii Czerwonej poległych walce z okupantem - należy czcić.

Potępiając jednocześnie zbrodnie i morderstwa - których się dopuścili.
Czcić możemy godnie - uznając ich "dzień zaduszny za poległych" czyli dzień zwycięstwa - 9 maja - bo tak sobie oni ustalili.
Czy ty jesteś inteligentny inaczej - ty i tobie podobni będziecie Rosjanom ustalali dzień święta - pamięci poległych ?

Wiem co powiesz...
A gen Okulicki - Niedźwiadek powiedział... :panzielony:
______________________________________________________________
A propos - "spacji" ogólnie całkiem nieźle ci poszło - teraz - tylko jednego "babola" walnąłeś
:panzielony:
Na górę

Postautor: kornel » 20 maja 2010, o 07:40

Olać PO-PIS!

GŁosujcie na niezależnych :

1. Mikke - leberał

2. Morawiecki - konserwatysta

3. Ziętek - socjalista

Każdy może sobie kogos wybrać. Koniec z tymi od okrągłego stołu
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2010, o 08:48

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2010, o 09:02

Stracone na darmo głosy
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2010, o 17:39

Gość pisze:Stracone na darmo głosy



No tak. To po co w ogóle wybory? przeprowadźmy jakąś ogólnpolską sondę i zróbmy tego co ją wygra Prezydentem

Właśnie Mikke, Morawiecki czy Ziętek nie mają za sobą tej całej machiny politycznej. Wielkich partii. Narzekano na Kaczyńskiego a niby Komorowski będzie niezależny? Przecież to człowiek PO.

Głosujmy na niezaleznych! Olać PO-PIS!
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2010, o 20:34

Gość pisze:
Gość pisze:Stracone na darmo głosy



No tak. To po co w ogóle wybory? przeprowadźmy jakąś ogólnpolską sondę i zróbmy tego co ją wygra Prezydentem

Właśnie Mikke, Morawiecki czy Ziętek nie mają za sobą tej całej machiny politycznej. Wielkich partii. Narzekano na Kaczyńskiego a niby Komorowski będzie niezależny? Przecież to człowiek PO.

Głosujmy na niezaleznych! Olać PO-PIS!


W tym przypadku trudno się nie zgodzić, ale jaką mamy alternatywę?
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2010, o 17:42

Podrzucane polskiemu społeczeństwu kopie nieautoryzowanych kopii zapisów, zupełnie niepokrywających się ze wcześniejszymi informacjami prokuratorów, którzy przesłuchiwali taśmy, jak prokuratora Aleksandra Bastrykina, który usłyszał „wyraźne, przerażające okrzyki: Jezu, Jezu!. I było po wszystkim. I koniec, tyle. Tylko tyle..." – to wyraz traktowania Polaków przez Putina i Tuska, jako kompletnych idiotów. Zapewne uznano, że lepiej będzie brzmiało, gdy samobójcy przed śmiercią krzykną „k..wa, k…a” – zamiast „Jezu, Jezu” - więc taki zapis znalazł się na wersji Nr 1 stenogramu, opracowanego z oryginału, który Polska może kiedyś dostanie, ale już po ostatecznej obróbce. Pod warunkiem, że Rosja nadal będzie ufać Polsce i vice versa.

Do spełnienia tych warunków potrzeba tak niewiele: aby Komorowski został Prezydentem, Tusk (podobnie jak Putin) – Prezydentem kręcił, a Platforma – nadal rosła w siłę i sprawowała rządy - choćby razem z nowym sojusznikiem tj. SLD. Te proste zasady rozumie już każdy „postępowiec” w tym kraju…

Zatem Rosja te obrobione skrzynki nam odda, gdy dzień 10 kwietnia zostanie ogłoszony, jako dzień wolny od pracy - Dzień Wzajemnego Zaufania, w kolejną rocznicę Hołdu Tuskiego.

Warszawiacy będą mogli wysłuchać przed Pałacem druha Bronka Chóru Aleksandrowa, a przodownicy pracy spotkają się na tradycyjnym poczęstunku w ogrodach pałacowych z przywódcami partii i rządu oraz delegacją Dumy. Sam druh Bronek z Miedwiediewem ruszą zaś na polowanie do Białowieży na żubra, dla dalszego umocnienia zadzierzgniętego przez ich pryncypałów zaufania, w pamiętnym dniu 10 kwietnia 2010 roku.

http://niepoprawni.pl/blog/705/czy-bedz ... u-tuskiego
Na górę

Postautor: To zamach » 3 cze 2010, o 19:44

Ja wiem, że podobnym tobie intelektualistom najbardziej by pasowało takie nagranie - najlepiej wideo, gdzie wasz wódz w ostatnich chwilach mówi do pilotów:

"O nie ładnie! - przecież wyraźnie wam powiedziałem jeszcze w Wawie - proszę mi nie podejmować nieuzasadnionego ryzyka i lecieć zgodnie z przepisami. A wy co, taka mgła a wy lądujecie - na miły Bóg - proszę przerwać podejście - ja Lech Kaczyński - Prezydent wam to nakazuję"

Po chwili eksplozja i w tle zwołania pilotów - "Panie zbaw nasze dusze - bo zawiniliśmy, nie usłuchawszy prezydenta"


Ale... rzeczywistość była inna. Wie to przynajmniej 30 ml Polaków. A wam spisek/zamach pasuje do Wawelu i nikt już tego nie zmieni
Nie przyjmujecie do wiadomości że zamachów dokonuje się na ludzi wielkich bądź posiadających wielką władze... Czy w tym przypadku taka definicja jest zasadna? Odpowiedź zna tych samych 30 ml - tylko wam po drodze z tą spiskową teorią dziejów,
przecież - na dobrą sprawę zasiewanie takich teorii to wasze polityczne "to be or not to be"
To jedyna droga by spróbować zatrzymać - nieuniknione, czyli polityczny niebyt, którego wam nie tyle życzę - ile sami nań zasłużyliście

TO BYŁ ZAMACH
Obrazek
Na górę

Postautor: rammi » 3 cze 2010, o 19:53

A wiesz , że archeologowie nadal nie wyjechali z kraju.? Nadal nie mają zezwolenia "przyjaznych" Rosjan.
Ze stenogramów wiadomo tylko , że przed dwie minuty mieli sygnał pull up a nadal lecieli w stronę ziemi . Samobójcy? Dostali rozkaz zabicia się?
Gdyby z tyłu siedziała teściowa i kazała ci wjechac w uliczkę jednokierunkową wjechałbyś???
Na górę

Postautor: Z tesiową na pokładzie » 3 cze 2010, o 19:56

Jak teściowa - to zdecydowanie bym... wjechał, jak prezydent - tym bardziej
Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2010, o 19:59

A z tymi archeologami uważasz , że to w porządku? PO co było o tym mówić i dlaczego Rosjanie się nie zgadzają?
Na górę

Postautor: Kamikadze - Boski wiatr » 3 cze 2010, o 20:29

Ci - jak piszesz - "archeolodzy" nie będą tam szukać niczego innego prócz kolejnych "relikwii" boć - wkrótce trza będzie nowych świętych - do panteonu dopisywać...

Absolutnie nie mają tam czego szukać. Oczywiście z wyjątkiem SPECJALISTÓW!
Specjaliści prokuratorzy - jak najbardziej - powinni tam być - prowadzić śledztwo!
Z tego co wiemy, jednak - specjaliści dawno już wiedzą dlaczego do katastrofy doszło...
Wie to - jak wcześniej już było mówione owe 30 ml, ale jest pewna grupa która potrzebuje opinii archeologów.

Ja myślę, że (historia to w końcu potwierdzi) że najwięcej dla L.K a raczej dobrej o nim pamięci zrobili właśnie...Rosjanie, którzy "nagle" przestali rozumieć pewne zdania wypowiadane przez "niezidentyfikowane" osoby.

To jest bzdura dla plebsu o średnim poziomie intelektualnym - wiemy, że przy dzisiejszych mocach obliczeniowych można rozszyfrować - przepraszam - p i e r d n i ę c i e kojota na pustyni w Nevadzie...

Po prostu Ruscy zrobili wielki ukłon w stronę Polski by na arenie światowej nasze najwyższe władze nie zostały uznane za "Środkowoeuropejskich" kamikadze.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2010, o 21:21

co to bylo i po co , dowiedza sie moze nasze wnuki . bo nie beda ani zainteresowane ani nie beda moze o tym wogole wiedzialy. Tak jak z katastrofa, w ktorej zginal gen Sikorski. Archiwa z takimi dokumentami , sa otwierane wtedy, jak niewielu juz to interesuje. a w tym przypadku zapewne prawdy nie poznamy nigdy. Jedno jest pewne , nasi piloci na pewno latac umieli i zadni z nich kamikadze.
Zastanowcie sie , czy ktorykolwiek z pilotow siada za sterami po to , zeby zginac ??
napewno zrobiliby wszystko, zeby katastrofy uniknac.Tylko czy rzeczywiscie mogli cokolwiek zrobic ?? czY wiedzieli , ze OD KATASTROF dziela ich sekund.Umarli bronic sie nie beda- niestety!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2010, o 22:21

Kamikadze - Boski wiatr pisze:Ci - jak piszesz - "archeolodzy" nie będą tam szukać niczego innego prócz kolejnych "relikwii" boć - wkrótce trza będzie nowych świętych - do panteonu dopisywać...

Absolutnie nie mają tam czego szukać. Oczywiście z wyjątkiem SPECJALISTÓW!
Specjaliści prokuratorzy - jak najbardziej - powinni tam być - prowadzić śledztwo!
Z tego co wiemy, jednak - specjaliści dawno już wiedzą dlaczego do katastrofy doszło...
Wie to - jak wcześniej już było mówione owe 30 ml, ale jest pewna grupa która potrzebuje opinii archeologów.

Ja myślę, że (historia to w końcu potwierdzi) że najwięcej dla L.K a raczej dobrej o nim pamięci zrobili właśnie...Rosjanie, którzy "nagle" przestali rozumieć pewne zdania wypowiadane przez "niezidentyfikowane" osoby.

To jest bzdura dla plebsu o średnim poziomie intelektualnym - wiemy, że przy dzisiejszych mocach obliczeniowych można rozszyfrować - przepraszam - p i e r d n i ę c i e kojota na pustyni w Nevadzie...

Po prostu Ruscy zrobili wielki ukłon w stronę Polski by na arenie światowej nasze najwyższe władze nie zostały uznane za "Środkowoeuropejskich" kamikadze.



mimo wypisywanych niekiedy głupot dotąd uważałem cię za niegłupiego człowiek ale po tym tekście to załamka. tak , pojechali tam popełnic samobójstwo. czy mozna coś głupszego napisac? nacisk nie nacisk ale jeżęli dwa razy po 1 minucie jest sygnał pull up a wczesniej drugi pilot mówi odchodzimy , to pierwszy sie uparł i zapieprza do ziemi?
Na górę

Postautor: Psiroba » 3 cze 2010, o 23:03

Jakoś będę musiał z tym żyć :panzielony: (z faktem, że zmieniasz zdanie o mnie ... :panzielony: )

Nie powiedziałem, że piloci popełnili samobójstwo - powiedziałem - POWIEM to jaśniej, że po prostu ulegli presji... że byli zbyt słabi psychicznie, by powiedzieć oficjelom - łącznie ze swoimi bezpośrednimi przełoż. - "pieprzcie się" nie ma warunków...

I informacja zasadnicza dla mało wtajemniczonych. Pilot w czasie lądowania informacje z wieży traktuje jako pomoc - ląduje jednak w oparciu albo o kontakt wzrokowy - albo właściwie działające - oczytane - wskazania WŁaSNYCH przyrządów pokładowych.

Szukanie winnych DZISIAJ na wieży w Smoleńsku - jest Polską PSIrobą, przepraszam - chorobą.

PS
Zapytajcie ludzi związanych z lotnictwem - dlaczego nasi piloci zignorowali komunikat TAWS - "pull up" dowiecie się pewnych ciekawych (szokujących) rzeczy...
Podpowiem leniwym - którzy nie maja w swoim otoczeniu lotników - dla tej samej przyczyny, dla której "potrafimy" jechać na śliskiej nawierzchni - przy ograniczeniu do 30km/h np 60 lub więcej...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”