Nowu 2010 Rok codziennik forumowicz tomaszowskiego

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 kwie 2020, o 11:29

Hmm...przecież miło może byc i teraz.Kto nam zabroni myśleć tak jak kiedyś?zakzów mamy wiecej i wiecej ale jak do tej pory zakazu na myślenie,zdrowy rozsądek i planowanie nie ma.Wiadomo,że ta sytuacja długo trwać nie może, bo ludzie powariują w swoich domach.Bez pracy i świeżego powietrza.Ograniczenia mają wielką moc niszczenia.Zdrowia,relacji miedzyludzkich,gospodarki.
Musimy sie zatem skupić na tych problemach.Obecnie mam wrażenie,ze lokalnie jesteśmy "zamrożeni",czekamy co powiedza ci z Warszawy z telewizora.
Siedzimy i czekamy.
Ale jak mamy tyle czasu i jak do teraz z pełnymi żoładkami po swiątecznej uczcie i zapasem tłuszcu na brzuchach :)
MYŚLMY jak żyć tu i teraz a nawet potem.
Choć usilnie nam od lat wmawiano,że starzy lidzie są tylko balastem dla spoleczeństwa to...
To tu na prowincji czy wsiach chyba nie bardzo trafiało to do ludzi .iTO własnie jest czas aby z doświadczenia tych starszych korzystać.
Doswiadczenia nie można ani kupić ani ukraść :) Można je tylko zabić.
Dlatego tak na poczatek !!! musimy sie dowiedzieć jak kiedys leczono sie bez lekarzy czy aptek i gotowych leków.
Zacznijmy pytać.Mamy czas.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2020, o 17:45

1.06.2020
poniedziałek
Dzień Dziecka

Życzę wszystkim dzieciakom aby nareszcie otworzyli szkoły.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2020, o 11:34

Mam wrażenie,że wszyscy powinni nie zdać do nastepnej klasy:(
Zaległości nie do nadrobienia,skumulują problemy wielkiej miary.Rodzice nie są w stanie spełnić roli edukatorów realizujących obecnie obowiązujący program nauczania.Bedzie duzy problem po powrocie.Dzieciaki to odczują.Nauczyciele czując presję dokręcą śrubę a połowie dzieciakom padnie psychika.Oj...
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2020, o 19:45

Wybory.Coś mi sie zdaje ,że...będą potem.
Na górę

Postautor: Lama » 3 maja 2023, o 15:14

Gość pisze:
> 1.06.2020
> poniedziałek
> Dzień Dziecka
>
> Życzę wszystkim dzieciakom aby nareszcie otworzyli szkoły.
Już się nie spelni
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2023, o 16:19

Hehehheheh...ile to juz lat?
czy ktos pamięta juz jak to było?
To taka kronika wspomnieniowa. Moze adminator nie usunie tematu. Przeszłość w takim prawdziwym wydaniu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”