Technikum informatyczne (Budowlanka) ile pkt ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kamilooo » 27 kwie 2010, o 18:45

Niestety taka prawda.
Jak mnie nie wezmą do budowlanki to wyjeżdżam za granicę i nie mam zamiaru się zniżać do poziomu tych z machaja
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2010, o 20:22

po ukonczeniu mozesz informowac gdzie w tomaszowie są sklepy z komputerami
Na górę

Postautor: resident » 27 kwie 2010, o 22:11

130 pkt to nie przesada. Mam w klasie znajomych, którzy mieli po ok 120- 135pkt.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2010, o 11:05

Po skończeniu takiego technikum nie ma co marzyć o dobrych studiach informatycznych typu Polibuda Warszawska czy UJ. Lepiej iść do LO o profilu mat-fiz. I to na pewno do do TL tylko do ZMC (najlepsi nauczyciele: matma M. Bubiłek fizyka Mazurkiewicz) Po ich zajęciach matura rozszerzona na 90 to nie problem :) Polecam.
Na górę

Postautor: KAMILOOO » 28 kwie 2010, o 12:21

No to czyli te co poszli do tej szkoły z 130 pkt to musieli mięć niepokolei we łbie.
A co można robić po takiej szkole?
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2010, o 19:33

koskogjd pisze:Witam,
Chciałbym dostać się do tej że szkoły na technikum informatyczne. Większość mówi, że przyjmują "jak leci" ale zawsze wole byc pewien ;)
Jestem ciekaw czy jest jakaś minimialna liczba punktów co do przyjęcia?
Z góry dziękuje.

Bless

Bzdety opowiadasz, to dobra szkoła i wcale nie bierze "jak leci". Moje dzieci (dwoje) tam chodziły, ale z dostaniem się miały problemy i syn np. dostał się dopiero, gdy ktoś tam informatykę zamienił na inny kierunek. A był pierwszy na liście tych, którym zabrakło punktów.
Na górę

Postautor: MYDLIK » 6 maja 2010, o 21:40

Budowlanka to druga "najlepsza" szkoła w Tomaszowie zaraz po Mechaniku...
Wiem to, bo chodziłem....
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2010, o 16:23

Nie trzeba żadnych punktów, biorą jak idzie i ile wlezie. Wymagania takie: kto pierwszy ten lepszy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2010, o 16:29

Gość pisze:Nie trzeba żadnych punktów, biorą jak idzie i ile wlezie. Wymagania takie: kto pierwszy ten lepszy.


Biorą ile sie da! Ciekawe jakie stawki teraz maja! To najbardziej skorumpowana szkoła! A nauczycielki to pijaczki!
Na górę

Postautor: resident » 17 maja 2010, o 17:52

Pierdolicie, aż głowa boli. Nauczycielki nie piją i nie biorą jak leci i nie na chama. Szkoła spoko
Na górę

Postautor: do » 20 maja 2010, o 19:40

MYDLIK pisze:Budowlanka to druga "najlepsza" szkoła w Tomaszowie zaraz po Mechaniku...
Wiem to, bo chodziłem....

Brednie piszesz człowieku. Zajrzyj na stronę "Olimpiada Techniki Samochodowej". Tam się dowiesz, że w ubiegłym roku uczeń z Mechanika zajął 7 miejsce w Polsce, zaś w tym roku 1 a zespołowo 2 drużyna z tej szkoły. Wskaż mi więc inteligencie drugą w Tomaszowie szkołę z takimi sukcesami.
Na górę

Postautor: zamosc » 20 maja 2010, o 21:08

Zapisz się do Centrum Szkół Technicznych w Zamościu.

Małe klasy max20osób
Najnowszy sprżet
Dobry klimat
Fajni nauczyciel

Aż chce się chodzić do szkoł

http://www.cst.edu.pl
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2010, o 22:03

Polecam jak najbardziej tą klasę, myślę że 115pkt to maX.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”