Tomaszówek

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Inicjatorprzem » 16 maja 2009, o 00:02

Powiem krótko, w k u r w mnie bierze jak czytam poszczególne fragmenty postów typu: "W naszym wsiowym miasteczku" czy też "W tomaszówku to nic się nie dzieje i wogóle jest beznadziejnie..." lub "tomaszówkek to taka i taka wioska, ble ble ble..."

Ja jestem dumny z faktu, że wychowałem się właśnie w Tomaszowie.
Uważam, że ludzie piszący o naszym mieście kochanym w sposób przedstawiony powyżej(tomaszówek) mają zwyczajne kompleksy i pisząc posty tego typu kompleksy swoje w ten sposób leczyć próbują. Odnoszę wrażenie również, że pisanie o Tomaszowie w sposób pogardliwy jest dla nich swoistą iluzoryczną terapią mającą na celu leczenie tęsknoty za życiem w choć troszkę większym mieście, tak żeby chociaż Mc Donald był w nimże :)

Dlatego pytam was obywatele Tomaszowa szanowni, skąd bierze się u was takie sranie do gniezda własnego?...?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2009, o 02:29

po prostu ludzie myślą że na Zachodzie jest raj. Prasa, tv itd. robia sieczkę z mózgu. Kto tam nie był wyobraża sobie nie wiadomo co a tak na prawdę to tam taki syf jest jak u nas a nawet jeszcze większy. To co nas wyróżnia od tego "raju" to nasza mentalność i wschodni sąsiad.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2009, o 02:31

dokladnie jak jakas [***] powie tak jeszszcze to bedzie miec doczynienia ze mna
Na górę

Postautor: gościu » 16 maja 2009, o 07:57

Witam.Nie przejmuj się inicjator,bo takie głupoty piszą "BURAKI".A takich u nas nie brakuje.Niestety.Pozdrawiam.Więcej optymizmu. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2009, o 08:45

wy'pie'rda'laj gosciu z tomaszowka! a buraki to wlasnie wy i wracajcie do waszego "gniezda" :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2009, o 09:01

gosc gosciowi gosciem przygoscil
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”