jakie branie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: sosik88 » 8 maja 2009, o 16:53

siemka był ktoś dzisiaj w zatylu ??? jak jest z braniem????
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2009, o 18:48

Ja ostanio wyrwalem na golfa II. Kumpel cos wspominal ze udalo mu sie wyrwac na duzego fiata ale musial troche posciemniac... 8)
Na górę

Postautor: sosik88 » 8 maja 2009, o 19:29

CHODZI MI O RYBKI :0
Na górę

Postautor: marcin_rom » 8 maja 2009, o 19:31

widocznie źle napisałeś temat
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2009, o 21:10

obydwaj jestescie dobrzy
Na górę

Postautor: Seba » 8 maja 2009, o 22:00

Gość pisze:Ja ostanio wyrwalem na golfa II. Kumpel cos wspominal ze udalo mu sie wyrwac na duzego fiata ale musial troche posciemniac... 8)

hahahah jak ja lubie to forum :D:D
Na górę

Postautor: resident » 8 maja 2009, o 22:17

Mam taki pomysł, niech właściciel forum zrobi osobny dział dla frajerowatych gości, którzy są tylko w gadaniu mocni i boją się pokazać kim są, ja jako gość też mogę nagadać i po jakiego hu*a to Wam??
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2009, o 11:34

resident pisze:Mam taki pomysł, niech właściciel forum zrobi osobny dział dla frajerowatych gości, którzy są tylko w gadaniu mocni i boją się pokazać kim są, ja jako gość też mogę nagadać i po jakiego hu*a to Wam??

wytlumacz mi gowniarzu co znaczy słowo frajer? Cos zmieni jak sie zarejestruje i w miejsce avatara wstawie sobie obrazek z gierki komputerowej?
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2009, o 11:39

nom tez tak myślę,co to zmieni?
Na górę

Postautor: president » 11 maja 2009, o 11:40

Okrutnie mu pocisnąłeś, ale sam się prosił. Jak mu nie pasuję to niech robi wypad z forum
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2009, o 11:43

lepiej byc w gadaniu mocnym
niz słabo wygladać :roll:
Na górę

Postautor: wolny od regul » 11 maja 2009, o 12:01

resident pisze:Mam taki pomysł, niech właściciel forum zrobi osobny dział dla frajerowatych gości, którzy są tylko w gadaniu mocni i boją się pokazać kim są, ja jako gość też mogę nagadać i po jakiego hu*a to Wam??


a powiedz - czy ty ze masz stały nick a avatara to jesteś KIMŚ na tym forum???? i w jaki sposób TY POKAZUJESZ KIM JESTEŚ (twierdzisz ze inni boją sie pokazać kim są)???

a jaką my mamy pewność, że jak chcesz sobie "pobluzgać" na forum to zwyczajnie się nie logujesz...
sam login nic ci nie daje, jesteś tak samo frajerowata jak i reszta
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2009, o 13:38

Ja to mam na imie Gość;/Przepraszam;(
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”