TOMASZOWSKA ALEXIS

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: TOMASZOWIAK » 6 maja 2009, o 11:27

Taka Firma LAURA ,taka dostojna p. Anna Górniak, opisywana przez Tygodnik Tomaszowski jako wzór tomaszowskiego biznesu a podobno swoim pracownokom płaci pobory po awanturach.Co się dzieje ?Kryzys?Czy to prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2009, o 11:31

a który prywaciarz ci płaci z radością???? hahahahahaha hhaha

oni wszyscy są dobrzy...aż do wypłaty
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2009, o 14:41

chyba niedobrze robisz pisząc o kims po nawizku, nie wiem ale nie wrózy ci to dobrze
Na górę

Postautor: Borsuk » 6 maja 2009, o 15:21

Gość pisze:chyba niedobrze robisz pisząc o kims po nawizku, nie wiem ale nie wrózy ci to dobrze


Spoko, nie jest taki głupi i pisze on z kafejki internetowej w której nie ma kamerek, albo z kompa szefa, który wyszedł z biura.
Na górę

Postautor: Bojar » 8 maja 2009, o 17:50

TOMASZOWIAK pisze:Taka Firma LAURA ,taka dostojna p. Anna Górniak, opisywana przez Tygodnik Tomaszowski jako wzór tomaszowskiego biznesu a podobno swoim pracownokom płaci pobory po awanturach.Co się dzieje ?Kryzys?Czy to prawda?


Ja tam w Laurze kryzysu nie widzę. Kto ma kupić to i tak kupi. A właścicielka dostojna to niech o ludzi zadba a nie tylko brać i brać. Takim ludziom to już w głowach się pogięło.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2009, o 18:07

a co to za Laura? gdzie to jest i co to takiego?
Na górę

Postautor: postronny » 8 maja 2009, o 18:44

Ty czlowieku swoich wlasnych problemow nie masz? Walisz na forum po nazwisku i chyba nie zdajesz sobie sprawy ze mozesz miec nieciekawie... jak szukasz sensacji to w czwartek na zielony rynek
Na górę

Postautor: laura » 9 maja 2009, o 08:27

Ciekawe... Jakoś jako pracownik Laury nie zauważyłem problemów z wypłatami... Zawsze są w terminie i bez zadnych kłotni... To wszysto to bzdury!
Na górę

Postautor: endiIOL » 9 maja 2009, o 09:06

Laura to ten mały sklep koło RAD MARKU >?
Na górę

Postautor: laura » 9 maja 2009, o 09:22

No to już chyba wiadomo kto wypisuje takie bzdury... Konkurencje zjada zazdrość...
Na górę

Postautor: marcin_rom » 9 maja 2009, o 09:54

bo część ludzi w Tomaszowie są tacy, że sobie lepiej nie chcą zrobić, ale komuś gorzej to zawszę :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2009, o 12:24

to sklep naprzeciw TDK
Na górę

Postautor: laura » 9 maja 2009, o 12:35

tak... ul. Lwowska (stare kino) i ul. Łaszczowiecka... Mamy też sklep w Łaszczowie...
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2009, o 13:18

postronny pisze:Ty czlowieku swoich wlasnych problemow nie masz? Walisz na forum po nazwisku i chyba nie zdajesz sobie sprawy ze mozesz miec nieciekawie... jak szukasz sensacji to w czwartek na zielony rynek

A coś taki delikatny ,to jest spółka jawna , wszystko jak na patelni.Chyba że piszesz jako właściciel.
Na górę

Postautor: laura » 9 maja 2009, o 13:21

Laura jest spółką jawną, ale to wcale nie znaczy, że można oczerniać imię firmy na publicznym forum... Definicja spółki jawnej na nic takiego nie pozwala... Odwołacie się do kodeksu prawa handlowego...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”