McDonald w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Fastfood » 5 maja 2009, o 12:37

Na wstępie dementuje - McDonalda w Tomaszowie nie będzie (ale będzie w Zamościu).

Powiedzcie co można zjeść za 5 zł? I żeby dowozili oczywiście. Zapiekankę z dworca? Hamgurgera z palermo, coś jeszcze?

Bo pizze w tym mieście są do kitu - drogie, ubogie w składniki. Idzcie na pizze w Lublinie albo Przemyślu, tam za 12 zł można kupić wypasioną pizze. Nie to co tutaj.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 12:47

Fastfood pisze:Na wstępie dementuje - McDonalda w Tomaszowie nie będzie (ale będzie w Zamościu).

Powiedzcie co można zjeść za 5 zł? I żeby dowozili oczywiście. Zapiekankę z dworca? Hamgurgera z palermo, coś jeszcze?

Bo pizze w tym mieście są do kitu - drogie, ubogie w składniki. Idzcie na pizze w Lublinie albo Przemyślu, tam za 12 zł można kupić wypasioną pizze. Nie to co tutaj.

to se zamów z przemyśla lub Lublina. Za 5 zl to kup sobie bułke i parówke bo nikt ci za ta kase nie bedzie robił wypasionego żarcia i jeszcze dowoził na miejsce. A moze juz po tych hamburgerach ciezko ruszyc dupe, co?
Co do Pizzy, owszem - większosc bywa nie do zjedzenia. ale np Diavolo.... warto i nawet ci dowiozą.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 12:51

Czyżby rodził się kolejny beznadziejny temat o tomaszowskich pizzach, hamburgerach i kababach i o wspaniałych pizzeriach, w których to plują do żarcia...?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 12:53

dowóz za 5zł? hahaha
matko jedyna Mac jest totalnym syfem!!!!nie jedzcie tego!!! lepiej juz samemu zrobic sobie w domu jedzenie za te pieniadze zamiast jesc cos co lezy usmazone przez 4 miechy i jest odgrzewane mikrofali bllleeeeee
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 15:23

wy widzieli macdonald w tomaszowie
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 15:25

Gość pisze:wy widzieli macdonald w tomaszowie

no widzielibysmy ale lepszy zamosc. tomaszów to trasa 17. i nie zdziwiłabym sie jakby zrobili mcdrive'a. oczywiscie zamosc lepiej opłacalny. ale np w debicy jest bo to przy trasie. o to chodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 15:59

Gość pisze:
Gość pisze:wy widzieli macdonald w tomaszowie

no widzielibysmy ale lepszy zamosc. tomaszów to trasa 17. i nie zdziwiłabym sie jakby zrobili mcdrive'a. oczywiscie zamosc lepiej opłacalny. ale np w debicy jest bo to przy trasie. o to chodzi.


Mc Drive?? tak? a gdzie ci ludzie mieliby tędy przejezdzać?? z jakiej racji MC Drive?Co to znaczy trasa nr 17 skoro tuż za tomaszowem przecina ona granice wiec po cholete komus tutaj Mac??na pewno beda z powlski ludzie zjezdzac do trasy nr 17 na Maca do tomaszowa hhahaha no trzymajcie mnie ludzie!! hahah
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 16:05

Gość pisze:wy widzieli macdonald w tomaszowie

quake ma dostęp do neta ? :lol:
Na górę

Postautor: marcin_rom » 5 maja 2009, o 16:36

Fastfood pisze:Na wstępie dementuje - McDonalda w Tomaszowie nie będzie (ale będzie w Zamościu).

Powiedzcie co można zjeść za 5 zł? I żeby dowozili oczywiście. Zapiekankę z dworca? Hamgurgera z palermo, coś jeszcze?

Bo pizze w tym mieście są do kitu - drogie, ubogie w składniki. Idzcie na pizze w Lublinie albo Przemyślu, tam za 12 zł można kupić wypasioną pizze. Nie to co tutaj.

i bardzo dobrze że go w Tomaszowie nie będzie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 16:38

a niby dlaczego dobrze?

zawsze to jakaś praca dla kilku osób.
Na górę

Postautor: marcin_rom » 5 maja 2009, o 16:58

bo nie podoba mi się, że tylko kapitał zagraniczny zyskuje :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 19:51

marcin_rom pisze:bo nie podoba mi się, że tylko kapitał zagraniczny zyskuje :evil:


to idz na pole pouprawiaj ziemniaki i wspomoz nasza polske lol
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 20:05

marcin_rom pisze:bo nie podoba mi się, że tylko kapitał zagraniczny zyskuje :evil:


a myslisz ze kasa którą płacisz za swój internet wspiera "polski kapitał"....... :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2009, o 20:29

Żal Żal i jeszcze raz żal mi niektórych z was. Czy wy ludzie nie rozumiecie że McDonald musi mieć bez przerwy klientów. W TL jakby było od 8.00 do 9.00 pare osób i pozniej dupa bo wszyscy w pracy tak. I pózniej od 15.00 do 17.00 ktoś wbije i czasami wieczorami. Daje że taki McDonald zbankrutował by po 3 miesiącach.
Na górę

Postautor: ja0001 » 5 maja 2009, o 20:37

za 5 zł to można zjeść kebaba pod piątka :) polecam!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”