big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2009, o 12:18

Gość pisze:
paskuda pisze:komfort jazdy PLUSEM naprawde byl bardzo dobry nie mozna porownac tego do Necia


Niektórzy to mają naprawdę nasrane w głowie :lol:

Powiedz mi czym różniły się te same Sprintery w Plusie i Big Busie?


No coz zrobic..tacy ludzie...
On mówi co wie, a nie wie co mówi....

co do kierowców, to fakt ze niektórzy to proste chłopki...ale bez przesady, wiekszosc normalni ludzie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2009, o 11:31

Gość pisze:
paskuda pisze:komfort jazdy PLUSEM naprawde byl bardzo dobry nie mozna porownac tego do Necia


Niektórzy to mają naprawdę nasrane w głowie :lol:

Powiedz mi czym różniły się te same Sprintery w Plusie i Big Busie?


Chociażby tym, że w zimie zamiast płynu do spryskiwaczy leją rozrabiany denaturat. Zresztą wszystkie prywatne samochody Necia były po co najmniej 5 dachowaniach. Prawdziwe rzeźbienie w gównie
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2009, o 14:59

Gość pisze:
paskuda pisze:komfort jazdy PLUSEM naprawde byl bardzo dobry nie mozna porownac tego do Necia


Niektórzy to mają naprawdę nasrane w głowie :lol:

Powiedz mi czym różniły się te same Sprintery w Plusie i Big Busie?



no ja tez wolałam jezdzić plusem, jezdzili o niebo spokojniej i byli kulturalni, mili tacy normalni nie walili na masówke tylko każdego klienta traktowali indywidualnie można bylo sie z nimi dogadać jesli chodzi o wysiadki podwózki, szkoda ze juz rozwiązali firme u nich bylo poprostu spokojniej może jechalo sie dłużej o te 20 min ale przynajmniej mógl czlowiek spokojnie spac w busie a co to sprawnosci busów jedne mieli bardzo stare inne bardzo fajne np. Vito bardzo fajnie si enim podróżowało no i mozna bylo normalnie siedzieć a nie kolana pod nosem jak w BB(aby tylko upchnac wiecej siedzen co z tego ze ludzi bola kregosłupy i maja dosc jazdy aby tylko kase nabić) w plusie nie bylo poupychanych siedzeń!
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2009, o 19:47

Gość pisze:
Gość pisze:
paskuda pisze:komfort jazdy PLUSEM naprawde byl bardzo dobry nie mozna porownac tego do Necia


Niektórzy to mają naprawdę nasrane w głowie :lol:

Powiedz mi czym różniły się te same Sprintery w Plusie i Big Busie?



no ja tez wolałam jezdzić plusem, jezdzili o niebo spokojniej i byli kulturalni, mili tacy normalni nie walili na masówke tylko każdego klienta traktowali indywidualnie można bylo sie z nimi dogadać jesli chodzi o wysiadki podwózki, szkoda ze juz rozwiązali firme u nich bylo poprostu spokojniej może jechalo sie dłużej o te 20 min ale przynajmniej mógl czlowiek spokojnie spac w busie a co to sprawnosci busów jedne mieli bardzo stare inne bardzo fajne np. Vito bardzo fajnie si enim podróżowało no i mozna bylo normalnie siedzieć a nie kolana pod nosem jak w BB(aby tylko upchnac wiecej siedzen co z tego ze ludzi bola kregosłupy i maja dosc jazdy aby tylko kase nabić) w plusie nie bylo poupychanych siedzeń!


Popieram przedmówcę
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2009, o 09:22

Gość pisze:mozna bylo normalnie siedzieć a nie kolana pod nosem jak w BB(aby tylko upchnac wiecej siedzen co z tego ze ludzi bola kregosłupy i maja dosc jazdy aby tylko kase nabić) w plusie nie bylo poupychanych siedzeń!

Pier d olisz głupoty, przecież busy przerabia jedna i ta sama firma, wszystkie mają taką samą liczbę miejsc :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2009, o 09:30

Gość pisze:
Gość pisze:mozna bylo normalnie siedzieć a nie kolana pod nosem jak w BB(aby tylko upchnac wiecej siedzen co z tego ze ludzi bola kregosłupy i maja dosc jazdy aby tylko kase nabić) w plusie nie bylo poupychanych siedzeń!

Pier d olisz głupoty, przecież busy przerabia jedna i ta sama firma, wszystkie mają taką samą liczbę miejsc :lol: :lol: :lol:


A co mnie to intersuje czy ta sama czy inna przerabia w big busach jest ciasniej! Wszystko zalezy od układu busa w transitach jest wiecej miejsca to niemoja wina ze bb jezdzi czym innym, jest poprostu ciasno co tu gadac! to nie jest podwózka do zamościa tylko np. do wawy i czlowieka naprawde boli juz kregosłup i kolana ja np. mam wszystkiego dosc po takiej jezdzie nie dosc ze wioaza jak worek kartofli to jeszcze klimy nie ma
Na górę

Postautor: michał » 23 maja 2009, o 23:03

kierowca za locik do stolicy dostaje 80 pln
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2009, o 20:28

michał pisze:A co mnie to intersuje czy ta sama czy inna przerabia w big busach jest ciasniej! Wszystko zalezy od układu busa w transitach jest wiecej miejsca to niemoja wina ze bb jezdzi czym innym, jest poprostu ciasno co tu gadac! to nie jest podwózka do zamościa tylko np. do wawy i czlowieka naprawde boli juz kregosłup i kolana ja np. mam wszystkiego dosc po takiej jezdzie nie dosc ze wioaza jak worek kartofli to jeszcze klimy nie ma



Jaki masz problem, jedź PKSem, tam masz dużo więcej miejsca
Na górę

Postautor: TOMI » 16 cze 2009, o 18:47

kierowcy Big Busa zachowują sie chamsko i prostacko, zero kultury...takze nie wiem czy powinni wogóle ludzi przewozić.. POLECAM podrozującym z Zamoscia do warszawy, przejazdzke do lublina i stamtąd co prawie 15 minut jezdza busiki do stolicy..mili kierwowcy i komfort podrózy tez lepszy..no i taniej wychodzi..
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2009, o 22:03

co wy pieprzycie normalni kierowcy co [***] was to ze trzeba stać ?? to przychudźcie wczesniej i [***] palanty
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2009, o 22:32

TOMI pisze:kierowcy Big Busa zachowują sie chamsko i prostacko, zero kultury...takze nie wiem czy powinni wogóle ludzi przewozić.. POLECAM podrozującym z Zamoscia do warszawy, przejazdzke do lublina i stamtąd co prawie 15 minut jezdza busiki do stolicy..mili kierwowcy i komfort podrózy tez lepszy..no i taniej wychodzi..


a na infolinii u nich to pracuja dopiero nerwusy!
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2009, o 08:09

Gość pisze:co wy pieprzycie normalni kierowcy co [***] was to ze trzeba stać ?? to przychudźcie wczesniej i [***] palanty


Chyba przychodźcie.
:lol: :lol: palancie.
Na górę

Postautor: Gosciu » 23 cze 2009, o 22:24

Gość pisze:co wy pieprzycie normalni kierowcy co [***] was to ze trzeba stać ?? to przychudźcie wczesniej i [***] palanty


Wypowiedź kierowcy BB :D
Na górę

Postautor: GOŚCIÓWA » 12 lip 2009, o 21:44

To może i ja sie wypowiem na temat jazdy, gdyż juz od dłuższego czasu podrózuję firmą Big Bus na Warszawe, i powiem szczerze ze róznie bywało i bywa, klimatyzacji brak w lecie, człowiek oblany juz potem zanim wyjedzie sie z wawy...Co do kierowców to byłam bojowo nastawiona na nich przychodzac na parking bo z góry miałam założone ze bedzie znowu jakis cham i owszem zazwyczaj ci starsi sa tacy nie uprzejmi-burki, ale sa tez i noramlni z którymi mozna zagadc, zapytac, zażartowac i jest ok.Trzeba podkreslic ze duzo chłopców jezdzacych tam to sa osoby które dorabiaja sobie a na codzien wykonuja inne zawody; strazak, wojskowy, policjant wiec nie ma co ich równac z błotem i oceniac bo tak jak kazdego człowieka tzreba traktowac podmiotowo a nie przedmiotowo...
.....PZDR
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2009, o 00:38

Więc ja również dodam swoją opinię. Kilka dni temu jechałem BB wwa-tl, klimatyzacja w busie była i kierowca ją włączył :), kierowca był w miarę kulturalny, więc nie narzekam, ale czasami to mnie szlag trafia jak kierowca po warszawie goni jak wariat 100km/h a na trasie szybkiego ruchu koło Garwolina jedzie 85-90 km/h. Często podróżuję do wawy i dla mnie jest ważniejsze to czy jedzie 4,5 h czy 5h, niż to czy z kierowca jest kulturalny, i jeśli macie mówić że BB ma taki sam bus(sprinter) jak Plus i taką samą ilość miejsc a jest mniej wygodnie to możecie sobie tylko stuknąć w głowę.

Jeśli niektórzy wolą jechać 20 min dłużej do Lublina(czyli 40 do wawy), to niech przesiądą się do PKS i przestaną pisać głupoty
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”