big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 kwie 2009, o 09:21

Często jeżdżę BB jak każda firm ma plusy i minusy
Plusy
-duża liczba kursów
-w miarę przyzwoity czas jazdy
-pomimo częstych jazd z BB nie miałem nigdy sytuacji niebezpiecznych na drodze

Minusy
-cen biletu (szkoda że nie ma studenckich po 17 pln do Wawy) tylko już po 29 pln i to też niedługo się utrzymają
-duchota bądź zimno w busach
-ścisk
-ciężko jest się dodzwonić na rezerwację

Co do kierowców to może i są niektórzy chamscy ale jak czasem obserwuję ludzi mających różne życzenia lub wyskakujących z idiotycznymi pomysłami typu "żeby się im zatrzymać tuż pod domem" bądź pakujących do busa dziesięć waliz i z pretensją ze nie ma miejsca to jestem aż pełen podziwu dla ich spokoju 8) .

Jestem ciekaw ile z osób narzekających ba busy i kierowców jeździ tyle co oni?

Wiadomo busy się psują bo to tylko maszyny a nikomu się nie widzi być ściąganym na lince-niestety czasem i nowy samochód staje i kicha.

Zanim ktoś się wypowie na temat przewozu niech dobrze napisze ile jest takich przypadków kierowca ma problemy z pasażerem a nie pasażer z kierowcą.

P.S-- Co mnie najbardziej wkurza to jak czasem ludzie wpadają tuż przed odjazdem gdy rezerwacja wygasa i wydźierają się że mają rezerwację i bus powinien na nich czekać jak kiedyś krzyczała pewna pani w Tomaszowie.
:shock: Kulturą za kulturę :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2009, o 09:52

Pamiętacie taką firme jak PLUS jeździła do Warszawy mieli porządne wozy, z rezerwacją nie było problemu szkoda że ich już nie ma. :(
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2009, o 10:07

Prosta zasada. Brak konkurencji powoduje wzrost cen oraz spadek jakości świadczonych usług. Z tego co pamiętam, to firma ta miała mieć cofniętą koncesję za praktyki monopolowe. Niestety urzędniczka z Urzędu Marszałkowskiego, która prowadziła tą sprawę o odebranie koncesji wyskoczyła przez okno siódmego piętra. Sprawę oczywiście umorzono, a koncesja jak była tak jest.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2009, o 10:08

rezerwacje to standardowo 10 minut przed odjazdem wygasają i z tym trzeba sie liczyć. Jak ktoś jest 'pan/pani na włościach' to niech sobie taksówkę zamówią i będzie na niego/nią czekała z włączonym licznikiem. Ja BB nie jeżdżę bo nie mam potrzeby, ale i w innych liniach są różni pasażerowie i kierowcy
Na górę

Postautor: pasażer » 21 kwie 2009, o 21:13

Mi się wydaje że nie wszyscy kierowcy z BIG BUSA są burakami albo jak tam piszecie ale część jest takich nawet całkiem spoko, mówią proszę, dziękuje itp. Lecz niektórzy to w [***], założy sobie białą czapeczkę i myśli że jest zajebisty w d..e ją może sobie włożyć. Jeszcze musi sobie wziąć 2 farbowane lale żeby w ogóle chciał ktoś z nim rozmawiać i wtedy to już całkiem jest happy. Ogólnie mówiąc firma ostatnio się poprawiła i jest w porządku.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2009, o 09:01

część jest takich nawet całkiem spoko, mówią proszę, dziękuje itp.


a co łaske robią?
Na górę

Postautor: rozsądny » 22 kwie 2009, o 23:44

a ty łaske robisz, że z nimi jeżdzis? Zawsze można pksem jeżdzić. Nikt nie każe
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2009, o 00:14

Jesteś tępy, a nie rozsądny, przemyśl to pajacu i nie mów nikomu kto czym ma jeździć bo elementarne zasady kultury obowiązują wszystkich.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2009, o 10:21

wiecie co .....tak czytam to forum i aż zal dupę ściska jakie wy tu głupoty piszecie.Dobrze ze macie gdzie się przechwalać obrzucać błotem i wypominać jeden drugiemu..... co za dzieci..... :?
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2009, o 18:46

kierdowcy ktorzy jezdza tomaszów-zamosc to idioci sa chamscy a szczególnie taki wiesniak z tomaszowa młody ciemne włosy jest juz zonaty jest takim idiota jakich mało!!!!!powinni go wywalic z tej roboty taki łach z niego!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2009, o 14:48

pierdolicie że kierowcy hamy a pasażerowie to co jebane buraki co przyjeżdżaja po śmietane do tomaszowa, to że muszą jeździć takimi złomami to nikt nie widzi. pierdolić bb
Na górę

Postautor: paskuda » 2 maja 2009, o 23:27

Tez jezdze kilka lat big busem ale sporadycznie musze przyznac ze kilka razy trafilam na brak ogrzewania w zimie lub brak klimatyzacji jakosc jazdy i komfort jest tragiczny bardzo malo miejsca straszny scisk praktycznie siedzenie na siedzeniu a co do obslugi to ci kierowcy naprawde to jacys burasie brak slow a cena koszmar drozeje szybciej niz paliwo przyznam racje komfort jazdy PLUSEM naprawde byl bardzo dobry nie mozna porownac tego do Necia
Na górę

Postautor: marcin_rom » 2 maja 2009, o 23:39

A mi raz się trafiło że byłem jedynym pasażerem w busie jak jechałem z Zamościa :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 23:50

paskuda pisze:komfort jazdy PLUSEM naprawde byl bardzo dobry nie mozna porownac tego do Necia


Niektórzy to mają naprawdę nasrane w głowie :lol:

Powiedz mi czym różniły się te same Sprintery w Plusie i Big Busie?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2009, o 12:13

normalnie Neciopol w tomaszowie :lol: :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”