big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 sie 2009, o 21:47

niezly jest artykul w Auto swiecie o jezdzie big busach ;)
Na górę

Postautor: GuessWho » 18 sie 2009, o 14:19

a możesz dac linka? czy to tylko w print edition?! :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2009, o 10:08

nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekaja na bigbusa. Ja jezdze nimi na trasie tomaszów - rzeszów już ponad dwa lata i moim zdaniem wszystko jest ok :) Czasami zdarzy się jakis niezbyt uprzejmy kierowca to fakt, ale ja jakos starcia żadnego z żadnym z nich nie miałam. Można z nimi pożartowac i w ogole sadze ze są to chłopaki na luzie :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2009, o 11:15

ja tez często uczęszczam na trasie Tomaszów <--> Lublin Big Busami i też nie narzekam. Jak człowiek jest kulturalny to i kierowca odwzajemnia sie tym samym. Nie ma co sie dziwić, że czasem puszcza im nerwy jak pasażer jest natarczywy, zadaje tysiąc, często niedorzecznych pytań lub ładuje się do busa z walizką pełną jajek, gdyz w Warszawie z jajkami jest problem.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2009, o 11:35

cupofcoffee pisze:Hej ja jeżdżę z BB do Wawy i z powrotem jest super :) miła atmosfera i w ogóle, nie dziwcie się że czasami może człowieka nerw złapać jak sie jeździ po 12h dziennie kilka razy 250 km w te i z powrotem...

Mam pytanie, wie ktoś może jak się nazywa taki młody szczupły kierowca z BB :?:
Taki 8)

To jest Fernando Alonso :]
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2009, o 14:37

od końca sesji nie byłem w warszawie..ile teraz kosztują bilety do wawy? normalny i studencki..? Bo ponoć jakieś podwyżki były..
Na górę

Postautor: bad » 22 sie 2009, o 20:13

Normalny 39 zł. Mają monopol, ale jednak przesadzają.
Na górę

Postautor: Wes Brown » 24 sie 2009, o 11:47

Gość pisze:
cupofcoffee pisze:Hej ja jeżdżę z BB do Wawy i z powrotem jest super :) miła atmosfera i w ogóle, nie dziwcie się że czasami może człowieka nerw złapać jak sie jeździ po 12h dziennie kilka razy 250 km w te i z powrotem...

Mam pytanie, wie ktoś może jak się nazywa taki młody szczupły kierowca z BB :?:
Taki 8)

To jest Fernando Alonso :]


własnie że nie, ten szczupły młody to Sebastian Vettel
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2009, o 15:39

Gość pisze:
cupofcoffee pisze:Hej ja jeżdżę z BB do Wawy i z powrotem jest super :) miła atmosfera i w ogóle, nie dziwcie się że czasami może człowieka nerw złapać jak sie jeździ po 12h dziennie kilka razy 250 km w te i z powrotem...

Mam pytanie, wie ktoś może jak się nazywa taki młody szczupły kierowca z BB :?:
Taki 8)

To jest Fernando Alonso :]


haha :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2009, o 12:33

No nie zbijajcie się,chcę wiedzieć:))
Alonsoprzy nim wysiada <marzyciel> :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2009, o 12:34

aha studencki kosztuje 29zł zamość warszawa odraz tomaszów-warszawa
Na górę

Postautor: pasażer » 13 lis 2009, o 12:18

Ostatnio jechałem Big Busem na trasie TL - Zamość i doznałem lekkiego szoku :shock: ile może osób przewozić taki bus? 50-60?!!! Ludzie, a raczej młodziez stała jeden na drugim!! Ludzie gdzie wyobraźnia kierowcy!! Jeśli sprzedają tyle miesiecznych tio niech podstawia drugiego busa!! Ludzie to nie trzoda chlewna że pakujesz ile sie da!!!
czekam na wasze opinie
może w końcu ktoś zrobi z tym porządek bo mam dosyć już młodzieży która stęka w busach bo nawet nie ma jak sie ruszyć!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2009, o 12:30

Człowieku oczywiscie jest ograniczona liczba miejsc a kierowca robi to z dobrego serca ze pozwala jechac na stojąco.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2009, o 13:02

pasażer pisze:Ostatnio jechałem Big Busem na trasie TL - Zamość i doznałem lekkiego szoku :shock: ile może osób przewozić taki bus? 50-60?!!! Ludzie, a raczej młodziez stała jeden na drugim!! Ludzie gdzie wyobraźnia kierowcy!! Jeśli sprzedają tyle miesiecznych tio niech podstawia drugiego busa!! Ludzie to nie trzoda chlewna że pakujesz ile sie da!!!
czekam na wasze opinie
może w końcu ktoś zrobi z tym porządek bo mam dosyć już młodzieży która stęka w busach bo nawet nie ma jak sie ruszyć!!

Conwoy - ta sama historia, nie zmieniaj tematu.
Cyt. "Temat był tylko bardzo szybko zniknął. Masz gociu niezłe chody - innych opluwają do woli a tu bach i nie ma sprawy !!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2009, o 13:08

Gość pisze:Człowieku oczywiscie jest ograniczona liczba miejsc a kierowca robi to z dobrego serca ze pozwala jechac na stojąco.


podobno jak ma sie miekie serce to musi sie miec twarda d u p e!

czyli ci na stojaco jada za darmo albo za połowe ceny?

To zgroza .

PEKAES dał sobie wyrwać intratne kursy ,nieudaczne to i żenujace.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”