big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 lip 2009, o 23:39

Gość pisze:Więc ja również dodam swoją opinię. Kilka dni temu jechałem BB wwa-tl, klimatyzacja w busie była i kierowca ją włączył :), kierowca był w miarę kulturalny, więc nie narzekam, ale czasami to mnie szlag trafia jak kierowca po warszawie goni jak wariat 100km/h a na trasie szybkiego ruchu koło Garwolina jedzie 85-90 km/h. Często podróżuję do wawy i dla mnie jest ważniejsze to czy jedzie 4,5 h czy 5h, niż to czy z kierowca jest kulturalny, i jeśli macie mówić że BB ma taki sam bus(sprinter) jak Plus i taką samą ilość miejsc a jest mniej wygodnie to możecie sobie tylko stuknąć w głowę.

Jeśli niektórzy wolą jechać 20 min dłużej do Lublina(czyli 40 do wawy), to niech przesiądą się do PKS i przestaną pisać głupoty



ZGADZAM SIE ;-)
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2009, o 11:27

ja pewnego razu (jechalismy ja i kierowca tylko) jechałem 60 km/h przez rondo w Krynicach czyłem sie hardcorowo
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2009, o 12:15

Gość pisze:ja pewnego razu (jechalismy ja i kierowca tylko) jechałem 60 km/h przez rondo w Krynicach czyłem sie hardcorowo


Rondo?? W Krynicach??
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2009, o 12:47

Coś mu sie pomieszało. Może dlatego że jechał sam na sam z kierowcą :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2009, o 14:53

oj to nie wiem moze to juz Tomaszów był ale darliśmy, ładnie mi adrenalina skoczyła
Na górę

Postautor: była stała klientka bb » 21 lip 2009, o 19:15

Ktoś tam stękał na tematu klimy? Oni mają w tych swoich big starowych głowkach nie pokolei;/ w lecie grzeja w zimie czlowiek jedzie w futrach i kożuchach ;/ busy się rozpadają kierowcy są skończonymi chamami zero uprzejmości i jakiejś kultury osobistej, nieraz jestem świadkiem jak biedna starowinka stoi w ścisku [do którego nawiąże za moment] a dwa miejsca z przodu są wolne a pan kierowca się wstydzi jechać na przodzie z babcią i bierze sobie laske z dekoltem po pas i spódniczką po pachy ;) co do tłoku, potrafią zabrać więcej niż jest to w przepisach dozwolone miejsc stojących 8-10 jedzie 16 albo nawet 20 ;/;/;/;/;/ nie ma czym oddychać, kiedykolwiek wsiądę do big stara który jedzie później uprzejmy pan kierowca każe mi wypier dalać do drugiego bo jedzie wcześniej tylko faktem jest to ze nie ma gdzie szpilki wcisnąć ;/ jednym słówkiem właściciel to pazerna kobyła a jeździmy nimi tylko dlatego że jest szybciej niż zwykłym pks ;) ja przesiadłam się do Convoya i nie narzekam :) uprzejmi kierowcy, więcej miejsca i miła jazda no i najważniejsze zatrzymują się koło szpitala :):):):):)


a i jeszcze jedno pozdrawiam pana kierowce ktory jezdzi na warszawę bardzo nieuprzejmego tłustego prosiaka z łysą pałą i brodą :) muah muah :****
Na górę

Postautor: C » 22 lip 2009, o 08:00

[quote="ja przesiadłam się do Convoya i nie narzekam :) uprzejmi kierowcy, więcej miejsca i miła jazda no i najważniejsze zatrzymują się koło szpitala :):):):):)[/quote]

Kocham Convoya! :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2009, o 09:20

http://www.bigbus.pl poczytajcie o bezpieczenstwie i komforcie podrozy... hahahahahahahahahaah
hahahahahahhah
hahahah
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2009, o 17:33

komfort to by był gdyby tam tak nie smierdziało spoconym chłopem
Na górę

Postautor: pawelaaaa » 22 lip 2009, o 20:29

Narzekacie to załóżcie sobie firme która bedzie jezdzila Warszawa-Tomaszów ;/ Pomyslcie co by sie działo gdyby nie big bus? PKS-em by sie jezdziło;/ 2 pory odjazdu do warszawy i do tego byłby cały autobus ze ludzie by sie bili o miejsca siedzace;/ Jeżeli wymagacie zeby było wygodnie milutko to jedźcie własnymi samochodami.
Na górę

Postautor: marcin_rom » 22 lip 2009, o 21:19

mi raz pks uciekł, i to przed czasem odjazdu :evil:
Na górę

Postautor: pawelaaa » 22 lip 2009, o 21:32

No to sam widzisz:| Więc nie ma co narzekać tylko zacisnac zeby i jakos wytrzymac w tym busie;)
Na górę

Postautor: anonimowy hejter;) » 28 lip 2009, o 23:48

Wszędzie widać tylko narzekactwo i z tego marnego stylu pozytywnego nie wynika. Wszyscy są mądrzy i potrafią tylko pierd...ić za przeproszeniem. To może niech się jakiś ch.j ruszy i pokaże jak się robi biznes będąc przewoźnikiem i jednocześnie dobroczyńcą dla tomaszowskiego ludu. Więcej ruchów a mniej pierd...nia!!!
Na górę

Postautor: dsgs » 6 sie 2009, o 18:38

przy kilku kierowcach to i kubica wymięka ale mi to nie przeszkarza do jarosławia w 48minut prawie jak samolotem ale kietowca był miły miedzy czasie zagadywał pasarzerów i smsa pisał a liczniki oszykóją o 20km/h na bank ale poleca
Na górę

Postautor: cupofcoffee » 9 sie 2009, o 18:04

Hej ja jeżdżę z BB do Wawy i z powrotem jest super :) miła atmosfera i w ogóle, nie dziwcie się że czasami może człowieka nerw złapać jak sie jeździ po 12h dziennie kilka razy 250 km w te i z powrotem...

Mam pytanie, wie ktoś może jak się nazywa taki młody szczupły kierowca z BB :?:
Taki 8)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”