big bus

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: magda123 » 6 lut 2009, o 20:36

Jestem zadowolona ze są busiki big bus tylko jedno mnie boli ze kierowcy są strasznie nieuprzejmi ..............
Na górę

Postautor: marta666 » 6 lut 2009, o 20:43

Jestem bardzo zadowolona super ..Pozdrawiammm
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2009, o 21:25

magda123 pisze:Jestem zadowolona ze są busiki big bus tylko jedno mnie boli ze kierowcy są strasznie nie uprzejmi ..............

a ile taki kierowca dostaje/mies?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2009, o 22:56

marta - satanistka?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2009, o 23:37

Gość pisze:
magda123 pisze:Jestem zadowolona ze są busiki big bus tylko jedno mnie boli ze kierowcy są strasznie nie uprzejmi ..............

a ile taki kierowca dostaje/mies?

To zależy ile paragonów nie wybije na kasę
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2009, o 23:40

Mogliby coś zrobić z wentylacją bo jest tam duszno w tych busach. I przez te zakratkowane,zalepione okna źle widać aż oczy bolą.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2009, o 23:43

Gość pisze:
magda123 pisze:Jestem zadowolona ze są busiki big bus tylko jedno mnie boli ze kierowcy są strasznie nie uprzejmi ..............

a ile taki kierowca dostaje/mies?

- pewnie tylko 960 :? - śmiech na sali
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2009, o 10:00

to fakt, kierowcy to takie kwaśniaki, że aż mi ich szkoda, nie uprzejmi, aroganccy, takie typowe wiejskie chłopki z miasta...
Na górę

Postautor: gosc » 8 lut 2009, o 16:10

To zależy ile paragonów nie wybije na kasę
w zyciu nie widzialem zeby ktorys kierowca nie wybil biletu, chyba cos Ci sie z PKSem pomylilo!
pewnie tylko 960 :? - śmiech na sali
a co jestes kierowca ze wiesz ile zarabiaja??!! zastanowcie sie troche jak cos mowicie, zenada!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2009, o 18:14

Gość pisze:Mogliby coś zrobić z wentylacją bo jest tam duszno w tych busach. I przez te zakratkowane,zalepione okna źle widać aż oczy bolą.



popieram tą wypowiedz, w lato jest duchota a w zime jest masakryczna zimnica w tych busach, a byłam też świadkiem tego że kierowca brał kogoś bez biletu i było to dla mnie troche nie fer ale może ktoś na to zareaguje
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2009, o 18:40

kierowcy są jak najbardziej ok z chołotą trzeba ostro bo by sie zadeptali jak sie pchają do tego busa i za 2,50 nie wymagaj kultury
Na górę

Postautor: Były passenger » 8 lut 2009, o 20:51

Popieram wypowiedź, że niestety 90% kierowców to banda buraków, którzy myślą, że są niewiadomo kim, że Boga za nogi złapali... Całe szczęście, że nie muszę już jeździć z tymi chamami. którzy nawet nożem i widelcem jeść nie potrafią - wiem bo widziałem w Belwederku ehehe :lol: Tak więc czego tu wymagać.

P.S. A do koleżki co śmieje się z ludzi którzy jeżdżą za 2,50, zamilcz pajacu i nie drwij bo nie masz z czego, powtarzam kierowcy są takimi samymi robolami jak ci którzy się do tego busa pchają, nie ma tu żadnej różnicy, co nie znaczy że masz ich nazywać hołotą.
Na górę

Postautor: fgfg » 8 lut 2009, o 20:54

big star to chamy i nie da sie do nich dodzwonic.. nie szanuja klientów i jeżdża jak durni busami
Na górę

Postautor: gosc » 9 lut 2009, o 10:00

Były passenger pisze:Popieram wypowiedź, że niestety 90% kierowców to banda buraków, którzy myślą, że są niewiadomo kim, że Boga za nogi złapali... Całe szczęście, że nie muszę już jeździć z tymi chamami. którzy nawet nożem i widelcem jeść nie potrafią - wiem bo widziałem w Belwederku ehehe :lol: Tak więc czego tu wymagać.

P.S. A do koleżki co śmieje się z ludzi którzy jeżdżą za 2,50, zamilcz pajacu i nie drwij bo nie masz z czego, powtarzam kierowcy są takimi samymi robolami jak ci którzy się do tego busa pchają, nie ma tu żadnej różnicy, co nie znaczy że masz ich nazywać hołotą.

Nie przesadzaj z burakami!!!Nie obrażaj ludzi!Przecież część z tych kierowcow jeżdzi również w tomaszowskim pogotowiu rat. i w straży pożarnej.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2009, o 17:22

ojj.. gadacie głupoty. a akurat z tym, że zimą w busach jest zimno przeginacie. jest wręcz za za gorąco. ostatnio jeżdżą zdecydowanie wolniej, nie szaleją na drogach, więc jest na +.
choć z tą rozmową w czasie jazdy czasem lekko przesadzają, aaale... kierowca też człowiek. pozdrawiam tych mniej krytycznych ;)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”