Ile za metr kwadratowy u Kostykiewicza?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ewa13 » 21 sty 2009, o 18:31

Czy ktoś się orientuje ile jest za metr kwadratowy mieszkania u Kostykiewicza na Borkach???
Na górę

Postautor: Grzesiek 123 » 22 sty 2009, o 00:06

ewa13 pisze:Czy ktoś się orientuje ile jest za metr kwadratowy mieszkania u Kostykiewicza na Borkach???



przeciez decyzja inspektora budowlanego budynek nie moze byc oddany do uzytku, pisze jak byk na drzwiach!
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 08:19

3400 Brutto
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 09:45

Grzesiek 123 pisze:
ewa13 pisze:Czy ktoś się orientuje ile jest za metr kwadratowy mieszkania u Kostykiewicza na Borkach???



przeciez decyzja inspektora budowlanego budynek nie moze byc oddany do uzytku, pisze jak byk na drzwiach!


heheheh czyli co? pan K wybudował dziadostwo?za 3800/mkw... :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 12:33

Grzesiek 123 pisze:
ewa13 pisze:Czy ktoś się orientuje ile jest za metr kwadratowy mieszkania u Kostykiewicza na Borkach???



przeciez decyzja inspektora budowlanego budynek nie moze byc oddany do uzytku, pisze jak byk na drzwiach!



ale trzeba miec nasrane zeby wypisywac takie bzdury
Na górę

Postautor: zzTOP » 22 sty 2009, o 12:54

Po co to gadanie, czy zadawanie takich pytań?! Zawsze można pójśc do firmy pana K. i się zapytać. A tutaj ja widzę... jakieś popiernicz...ne wypowiedz niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Z tego, co wiem w nowym bloku, który będzie dopiero realizowany na Promiennej to mieszkania po 3200-3300 + 7% VATu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 13:24

Grzesiek 123 pisze:
ewa13 pisze:Czy ktoś się orientuje ile jest za metr kwadratowy mieszkania u Kostykiewicza na Borkach???



przeciez decyzja inspektora budowlanego budynek nie moze byc oddany do uzytku, pisze jak byk na drzwiach!

Przeraża mnie ta ludzka zazdrość, człowieku, to powinno się leczyć
Na górę

Postautor: gosc » 22 sty 2009, o 20:53

Gość pisze:
Grzesiek 123 pisze:
ewa13 pisze:Czy ktoś się orientuje ile jest za metr kwadratowy mieszkania u Kostykiewicza na Borkach???



przeciez decyzja inspektora budowlanego budynek nie moze byc oddany do uzytku, pisze jak byk na drzwiach!


heheheh czyli co? pan K wybudował dziadostwo?za 3800/mkw... :lol: :lol: :lol: :lol:

Jesli na Borkach buduje tak jak na Kopernika:grubosc scian 36cm,bez docieplenia- to rzeczywiscie dziadostwo.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 21:53

heheheh czyli co? pan K wybudował dziadostwo?za 3800/mkw... :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Jesli na Borkach buduje tak jak na Kopernika:grubosc scian 36cm,bez docieplenia- to rzeczywiscie dziadostwo.[/quote]

i w tym własnie momencie nasz genialny ziomal podwazyl pare lat doswiadczenia (cos kolo 80) takeij malej firmy ze szwecji YTONG sie chyba nazywala..... rzeczywiscie "dziadostwo"
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2009, o 12:16

Gość pisze:
Grzesiek 123 pisze:
ewa13 pisze:Czy ktoś się orientuje ile jest za metr kwadratowy mieszkania u Kostykiewicza na Borkach???


przeciez decyzja inspektora budowlanego budynek nie moze byc oddany do uzytku, pisze jak byk na drzwiach!


ale trzeba miec nasrane zeby wypisywac takie bzdury


No to gosc "zaszalal"! W Tomaszowku kuz od 7-8 lat z Ytonga sie buduje i jakos nie slychac, ze zly material. Wrecz przeciwnie... cieply i sciana "oddycha", a to ma zasadnicze znaczenie przy komforcie uzytkowania. Moze drogi, ale to tylko dobrze swiadczy o panu CzK...
Czy kazdy polaczek musi zazdrosic komus powodzenia, bez wzgledu na fakt, ze cypracowal to wszystko wlasnymi silami i ciezka praca!
Wez sie chlopie do roboty i zrob cos pozytecznego np.: umyj sobie nogi, bo smierdza!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2009, o 13:23

Co za ludzie tu mieszkaja.... nikt nie buduje to narzekaja ze mieszkania drogie, a jak ktos cos wybuduje to mowia ze dziadostwo i krytykuja. Wstyd mi za to ze tacy ludzie mieszkaja w Tomaszowie. Mam nadzieje ze nikt z Polski tu nie zagląda. Kazdy temat wyglada tak samo - atak, krytyka, wysmianie.
Na górę

Postautor: paskuda » 23 sty 2009, o 16:36

Gość pisze:Co za ludzie tu mieszkaja.... nikt nie buduje to narzekaja ze mieszkania drogie, a jak ktos cos wybuduje to mowia ze dziadostwo i krytykuja. Wstyd mi za to ze tacy ludzie mieszkaja w Tomaszowie. Mam nadzieje ze nikt z Polski tu nie zagląda. Kazdy temat wyglada tak samo - atak, krytyka, wysmianie.

Zaglada zaglada
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2009, o 01:53

No ale niestety nie pozazdroszczę wszystkim którzy mają własne domy na Borkach w bezpośrednim sąsiedztwie tych nowych bloków. To miało być osiedle domków jednorodzinnych a nie jakieś blokowisko, gdzie tam się Ci wszyscy ludzie podzieją, w każdej rodzinie średnio jeden samochód, całe osiedle będzie zastawione, wąskie drogi dojazdowe, zero chodników itp... Kto się na to zgodził? Ale znajomości robią swoje........
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”