Ferie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 sty 2009, o 21:44

Wszystko wszystkim ale ferie za pasem i zeby nie było zaskoczenia.
Co miasto proponuje dzieciom zostajacym w miescie?
A czy jest chociaz jedno lodowisko?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 00:17

moze odrazu skocznie narciarska?
Na górę

Postautor: aaa123 » 16 sty 2009, o 00:29

No co chcesz, przecież jest basen.... w planach. I jeszcze dużo innych rzeczy.... w planach. Ferie też...
Na górę

Postautor: 45 latek » 16 sty 2009, o 05:51

do szkoły chodziłem w latach siedemdziesiątych wtedy każda szkoła starała się miec najlepsze lodowisko najlepsze były w sp nr3 z oświetleniem i muzyką [to boły piękne dni]
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 08:59

45 latek pisze:do szkoły chodziłem w latach siedemdziesiątych wtedy każda szkoła starała się miec najlepsze lodowisko najlepsze były w sp nr3 z oświetleniem i muzyką [to boły piękne dni]

Racja :lol:
i to dzieki Wuefistom :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 09:12

Na bank można w TDK-u zająć się fascynującym zajęciem jakim są : szachy, bierki i gry planszowe. AAAa!!! I w ping-ponga też dadzą pograć!!!! Uf!! Od czego zacząć !!!!!! Dobrze , że mamy TDK !!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 14:03

Gość pisze:Na bank można w TDK-u zająć się fascynującym zajęciem jakim są : szachy, bierki i gry planszowe. AAAa!!! I w ping-ponga też dadzą pograć!!!! Uf!! Od czego zacząć !!!!!! Dobrze , że mamy TDK !!!!!!!!

Nowy dyrektor :D wykaże sie !
Na górę

Postautor: Seba » 16 sty 2009, o 14:54

co jak co, ale lodowisko to mogli już dawno wylać, nawet w tamtym roku było na boisku budowlanki
Na górę

Postautor: resident » 16 sty 2009, o 16:10

Ja mam 16 lat i nie pamiętam, żeby przez ten okres władze miasta zorganizowały coś konkretnego na ferie. Z tego co wiem to tylko były zniżki do kina na to samo co od 5 lat i to też tylko do 12 roku życia....
Na górę

Postautor: Seba » 16 sty 2009, o 16:51

resident pisze:Ja mam 16 lat i nie pamiętam, żeby przez ten okres władze miasta zorganizowały coś konkretnego na ferie. Z tego co wiem to tylko były zniżki do kina na to samo co od 5 lat i to też tylko do 12 roku życia....

witaj w klubie :P
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 18:47

tak nowy dyrektor od razu zrobi darmowa kawiarenkę internetową, darmowe kino i kawiarnie,przecież budżet otrzymał w spadku po poprzednim więc nie wiem co może wymyśleć na tym sprzęcie co jest w jego posiadaniu
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 19:01

Gość pisze:tak nowy dyrektor od razu zrobi darmowa kawiarenkę internetową, darmowe kino i kawiarnie,przecież budżet otrzymał w spadku po poprzednim więc nie wiem co może wymyśleć na tym sprzęcie co jest w jego posiadaniu


a były :lol: :lol: :lol: musiał :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gosc » 16 sty 2009, o 19:40

Pani Skawiński ten od pijaków coś tam robi, jakieś ferie dla dzieci.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”