NOWY DYREKTOR TDK

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 sty 2009, o 21:17

Młodzi emeryci
widac nie jest tak zle w szkołach jak to mówią nasi pedagodzy,czy przywilej ten nie jest naduzywany ?
widac ktos miał rację z tymi wczesnymi emerytami
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2009, o 22:48

Przeciesz miał być Zieliński. Znowu kłamiecie na forum - niby wszystko wiecie a kłamiecie !!!!!
Każdy będzie leprzy od Byłego -nic nie robiącego.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2009, o 22:59

Burmistrz Wybiera na szefów samych swojich.
Dyrektorka SP 2 jest jeszcze od Kleszczyńskiego, Dyrektorka Gim. 2 zwiazana z Akcją Wyborczą zamiana Puźniaka na Piotrowską rozgrywki wewnącz Akcji
Dyrektor Gim 1 zwiazany z SLD
Dyrektorzy przeczkoli - Ci sami nikt nie zmieniony
Dyrektor SP 3 ziazany z PiSem ale wybrany za Łysiaka
Obecne zmiany są wymuszone złą organizacją lepiej stawiać na swojich zaufanych ludzi, którzy będą pomagali a nie przeszkadzali.
Każdą zmianę można interpretować na swój sposób.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 15:49

Zawsze o takich sprawach dowiaduję się ostatni . A co się stało ze starym dyrektorem , czemu został zwolniony z pracy ?Był nieodpowiedzialny , a może za mało komplementów kierował pod adresem Sobczuka ? Jakie doświadczenie ma Pan Parkot nie znam go a chciałbym się dowiedzieć jakim jest człowiekiem i jakie plany ma wobec tej instytucji , co zamierza ? Czy tomaszowski dom kultury będzie organizował więcej imprez , czy zastępcą zostanie Nalepa ? Przecież to zasłużony pracownik kultury , kto jak kto ale on niewątpliwie zrobiłby dużo. YTrzeba zgłosic jego niekwestionowaną kandydaturę , on taki milusiński , sumienny , pracowity , drzewa kto sadził obok TDK , on, byłem świadkiem jak dokładał starań żeby chociaż trochę było zieleni przy tym budynku , a trawkę kto kosił ? Jak to kto ,Stasio , wybraniec , bo dawniej tak sam o sobie mówił .OPowiadał o zagładzie ludzi na ziemi , twierdził iż ludzkość nie powinna zamieszkiwać na tej planecie tylo zwierzęta , ponieważ one zamieszkiwały tu od wielu miliardów lat a my jesteśmy tylko goścmi z przeszłości , którzy złożyli niezapowiedzianą wizytę. Ajego brat bliżniak nie wiem czy wiecie zanim zaczął pracować w papierku był zatrudniony w służbach specjalnych dawnego prezydenta Czech Vaclawa Hawla .POkazywał nam nawet swoje uzbrojenie , na które składały się : maczeta , nóż myśliwski , wiatrówka i broń krótka . Nie wiem skad on wziął to wyposażenie ale naprawdę byłem tego świadkiem że miał ją przy sobie .
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2009, o 10:30

Gość pisze:Zawsze o takich sprawach dowiaduję się ostatni . A co się stało ze starym dyrektorem , czemu został zwolniony z pracy ?Był nieodpowiedzialny , a może za mało komplementów kierował pod adresem Sobczuka ? Jakie doświadczenie ma Pan Parkot nie znam go a chciałbym się dowiedzieć jakim jest człowiekiem i jakie plany ma wobec tej instytucji , co zamierza ? Czy tomaszowski dom kultury będzie organizował więcej imprez , czy zastępcą zostanie Nalepa ? Przecież to zasłużony pracownik kultury , kto jak kto ale on niewątpliwie zrobiłby dużo. YTrzeba zgłosic jego niekwestionowaną kandydaturę , on taki milusiński , sumienny , pracowity , drzewa kto sadził obok TDK , on, byłem świadkiem jak dokładał starań żeby chociaż trochę było zieleni przy tym budynku , a trawkę kto kosił ? Jak to kto ,Stasio , wybraniec , bo dawniej tak sam o sobie mówił .OPowiadał o zagładzie ludzi na ziemi , twierdził iż ludzkość nie powinna zamieszkiwać na tej planecie tylo zwierzęta , ponieważ one zamieszkiwały tu od wielu miliardów lat a my jesteśmy tylko goścmi z przeszłości , którzy złożyli niezapowiedzianą wizytę. Ajego brat bliżniak nie wiem czy wiecie zanim zaczął pracować w papierku był zatrudniony w służbach specjalnych dawnego prezydenta Czech Vaclawa Hawla .POkazywał nam nawet swoje uzbrojenie , na które składały się : maczeta , nóż myśliwski , wiatrówka i broń krótka . Nie wiem skad on wziął to wyposażenie ale naprawdę byłem tego świadkiem że miał ją przy sobie .

LUDZIE CZYŻBY PIOTRUŚ WRÓCIŁ!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2009, o 11:00

:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2009, o 11:27

tez mi to wyglada na Piotrusia
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2009, o 15:51

A wrócił , wrócił a co myślicie że jego tak się latwo pozbyć .Obawiacie się ze jak byście się zdemaskowali na forum to nie opublikował by na wasz temat ciekawych informacji . Na pewno macie coś do ukrycia skoro występujecie pod kryptonimem gość .Cóż za odwaga podziwiam was ile macie do powiedzenia , jacy jesteście inteligentni ale tylko na forum gdzie łatwo się zakamuflować .
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2009, o 15:57

kinoman małe sprostowanie wierzę pisze się przez rz , zapamiętaj ortografia i jeszcze raz ortografia .
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2009, o 14:06

Gość pisze:A wrócił , wrócił a co myślicie że jego tak się latwo pozbyć .Obawiacie się ze jak byście się zdemaskowali na forum to nie opublikował by na wasz temat ciekawych informacji . Na pewno macie coś do ukrycia skoro występujecie pod kryptonimem gość .Cóż za odwaga podziwiam was ile macie do powiedzenia , jacy jesteście inteligentni ale tylko na forum gdzie łatwo się zakamuflować .

Przygadał kocioł garnkowi
Na górę

Postautor: smerf » 21 sty 2009, o 15:07

jeżeli już to nie przygadał tylko przyganiał
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”