ginekolog

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 maja 2014, o 19:16

lesia pisze:Mam pytanie dotyczące doktora Dzikiego z Zamościa. Kiedy przyjmuje prywatnie i czy trzeba się wcześniej rejstrować???? Któraś może wie???

przez tego lekarza zmarlo dziecko i ty chcesz do niego isc
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2014, o 19:59

lesia pisze:Mam pytanie dotyczące doktora Dzikiego z Zamościa. Kiedy przyjmuje prywatnie i czy trzeba się wcześniej rejstrować???? Któraś może wie???

Nie trzeba się rejestrować, ale jak przyjedziesz to musisz czekać w kolejce. Kto pierwszy ten lepszy.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2014, o 06:09

Gdzie teraz przyjmuje doktor Cabanek bardzo proszę o informację
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2014, o 06:11

oczywiście prywatnie
Na górę

Postautor: sylwia » 31 maja 2014, o 08:20

ostatnio w poradni rodzinnej na petera
Na górę

Postautor: gooosc » 5 cze 2014, o 14:29

dr Dziki prowadził moją ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona, jeśli tylko ma podejrzenie że coś jest nie tak kieruje do szpitala na bardziej szczegółowe badania.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2014, o 18:54

ten z Tomaszowa?
Na górę

Postautor: xxxx » 6 cze 2014, o 13:54

z Zamościa Waldemar Dziki
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2014, o 10:44

emma212 pisze:Gabinet hawryły jest bardzo nowoczesny ale zraziło mnie to że fotel ma tak ustawiony że podczas badania na fotelu jakby ktoś wszedł niezapowiedzianie do gabinetu zobaczyłby moje krocze, strasznie to było stresujące podczas badania. nie ma jakiejś rozbierali, jest tylko wieszak na ścianie aby tam zawiesić ubrania.
A nie wiecie ile bierze za usg 3d?


oj co Ty opowiadasz. Masz łazienkę z wieszaczkiem na drzwi + wieszak w gabinecie, na ktorym wisi spódniczka jakaś jednorazowego użytku gdyby któraś pani sie krępowała i sobie życzyla. Wchodzisz normalnie do łazienki rozbierasz sie wieszasz ubrania i wychodzisz prosto na fotel do badania prEciez.
Na górę

Postautor: Matka » 9 lip 2014, o 11:09

Drogie Panie .Proszę tutaj jest link do Człowieka który zna się na rzeczy i jest konkretny ,bierze mniej za wizytę niż partacze magistry ,nie doktory , z Tomaszowa :shock:

https://www.google.pl/search?q=prof+pas ... nt=firefox
Na górę

Postautor: Merlin » 11 sie 2014, o 15:43

Kobitki kochane! Przez ostatnie lata nabralam tyle doświadczenia u ginekologów, że chyba mam już póki co dość. Młode dziewczyny kierowałabym jak najbardziej do Dr Dolanowskiej-wysłucha, doradzi i jest kobietą! Dziewczyny po poronieniu powinny odwiedzić Dr Hawryłło-spoko człowiek-doradzi,pocieszy i rozkaże starac się o kolejną ciąże( tu najważniejsza jest psychika kobiety- Broń Boże nie poddawać się!!!). Dziewczyny już bezpieczne, z zaokrąglonym brzuszkiem mogłyby udać sie do dr Michalaka(prywatnie!). ,,Był" ze mną przez całe ciąże, opiekował sie w trakcie porodu i po nim. KOBIETY, które zaatakowała jakaś groźna cholera(nadżerka itp.)-chyba jednak polecam dr. Patyra na Lubartowskiej w Lublinie. Uratowała wiele kobiet- wiele z mojego otoczenia, choc naprawde było z nimi nieciekawie. Nie polecam Dr. Kałużyńkiego-za stary-chciał ciąc moją mamę i wyciąc co popadnie, choc byla zdrowa, Dr. Schwarc czy jakoś tak- niemiła babka, lubi ogladac M jak milośc :roll: -Dr. Cabanek-raczej nie-nie zna sie na wodach płodowych twierdzac ze to opławy!!- z nimi wszystkimi również miałam do czynienia. Oczywiście to tylko moje zdanie i nie do mnie należy decyzja. Pozdrawiam! :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2014, o 15:46

a Waldek Dziki mieszka i pracuje w ZAmościu ale pochodzi z Tomaszowa
Na górę

Postautor: gosc1122 » 14 sie 2014, o 00:09

Jestem zmuszona wystawić meeega negatywny komentarz dla Michalaka! Niekompetentny, leniwy, bez szacunku dla pacjenta. Mimo, że byłam prywatnie odnosił się do mnie bardzo nieprzyjemnie, nawet nie zrobił mi profilaktycznego badania... a wizyta kosztowała 80 złotych.. Żałuję, że trafiłam na takiego "lekarza". Zdecydowanie odradzam i mam nauczkę, żeby następnym razem czytać komentarze a nie iść w ciemno i później pluć sobie w brodę.. jak nie w Tomaszowie, to w Zamościu ktoś się znajdzie kto ma szacunek dla pacjenta, powołanie a nie tylko pieniądze..
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2014, o 11:43

z tomaszowkich lekarzy polecam tylko i wyłącznie pana doktora Cabanka(jedyny lekarz ginekolog tomaszowski który ma tytuł doktora). Przeszłam przez skomplikowaną ciążę i poronienie z powikłaniami tylko on jeden potrafił profesjonalnie podejść do sytuacji. Dzięki niemu mam pierwsze dziecko. Chodziłam do wielu ale dla mnie to on jest najlepszy.
Na górę

Postautor: abababa » 7 lut 2015, o 17:02

Proszę o opinie na temat dr Korony z przychodni Rodzinnej. Czy polecanie i czy do niej trzeba się rejestrować dużo wczesniej?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”