PARAGRAF - niegdyś pożądny klub a moze i nadal...

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Master Of Incense » 5 lip 2006, o 20:09

Nie uważacie że kiedys w PaRaGrAfiE więcej było koncertów rockowych itp???Było to ciekawe.Pozdrawiam ( co teraz? żadnych koncertów?) :roll:
Na górę

Postautor: Guitarist » 5 lip 2006, o 20:19



Tak no na pewno brakuje...;) :?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2006, o 22:35

W sobote jest otwarcie nowego wreszcie pozadnego pub'u w Tomaszowie. Wlasciciele obiecywali ze leci tam tylko i wylacznie muzyka rockowa, czasami szanty itp - wszystko w klimacie. Zadnego radia ani komercyjnych bumcyków. Lokal wyglada prezajebiscie, wszystko stylizowane na retro i pub irlandzki. Ogolnym wizerunkiem baru zajmuje sie ten sam koles co kreci w Tomaszowie koncerty (to co kiedys dzialo sie w paragrafie albo w odlocie swego czasu), wiec to juz mnie przekonuje zeby tamto miejsce stalo sie moim ulubionym.
Co jeszcze ciekawsze, bedzie tam mozna normalnie zjesc i to takie smakolyki...

A zapomnialbym o nawazniejszym. Pub nazywa sie rePUBlika i znajduje na ul. lwowskiej 66a - pod sklepem NOE w budynku obok starostwa.

Mazylem o takim miejscu od lat... i chyba sie spełniło.

Pozdro
Na górę

Postautor: vasyl » 5 lip 2006, o 23:03

Widzę, że się ciekawie robi.. Prócz Berona kto się tym zajmuje?
Na górę

Postautor: HA » 6 lip 2006, o 09:58

Dobrze że w końcu im się udało to otworzyć.I brawo za pomysł.A Paragraf?...Stary Manhatan w nowym wydaniu.Knajpa zeszła na psy.Chcesz przyćpać,dostać po mordzie,lub wysikać się w WC bez drzwi-idź do Paragrafu! (LUCKY wracaj i zrób z tym porządek..!!!)
Na górę

Postautor: quez » 6 lip 2006, o 10:58

Anonymous pisze:W sobote jest otwarcie nowego wreszcie pozadnego pub'u w Tomaszowie. (..) to juz mnie przekonuje zeby tamto miejsce stalo sie moim ulubionym.


hmm??
knajpy jeszcze nie otworzyli a już jest twoją ulubioną?
podejrzewam żeś beron, albo ktoś inny związany z tym lokalem

odwiedzimy to miejsce, wypijemy piwo i będziemy oceniać.
Na górę

Postautor: HM » 6 lip 2006, o 11:01

Nie..Stary znajomy inwestorów.Ale nie,że jest od razu moja ulubioną.Po prostu cieszę się ,że pojawi się coś oryginalnego na swój sposób.No i cieszę się ,że właścielom udało sie w końcu przebić przez arkana naszej biurokracji...
Na górę

Postautor: quez » 6 lip 2006, o 11:12

ależ spoko. ja też się cieszę.
Na górę

Postautor: HM » 6 lip 2006, o 11:15

Quez!Spodowałeś ,że na mojej twarzy pojawił sie usmiech.Krutka wypowiedż ale dosadna He He...
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2006, o 19:29

HA pisze:Dobrze że w końcu im się udało to otworzyć.I brawo za pomysł.A Paragraf?...Stary Manhatan w nowym wydaniu.Knajpa zeszła na psy.Chcesz przyćpać,dostać po mordzie,lub wysikać się w WC bez drzwi-idź do Paragrafu! (LUCKY wracaj i zrób z tym porządek..!!!)

No brakuje Ciebie lucky........ :(
Na górę

Postautor: motakini » 6 lip 2006, o 20:35

A kiedy otwieraja dyskoteke koło przetworni? a moze juz otworzyli..? nie jestem w temacie.pozdro
Na górę

Postautor: quez » 6 lip 2006, o 20:38

Do paragrafu nic nie mam. Mają tam stosunkowo niedrogą wódkę ). ha!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2006, o 12:09

Pozyjemy zobaczymy, czy to bedzie bar ciekawy, czy jak kazdy inny w Tomaszowie
Na górę

Postautor: Barmax » 9 lip 2006, o 21:52

I co i jak???Opowiadajcie Ziomy natychmiasowo :o Bo nie jestem w TL i nie mogłem byc na premierze(kaczynskim-ziemniaku :x-gra słów) [/url]
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2006, o 23:20

Anonymous pisze:A zapomnialbym o nawazniejszym. Pub nazywa sie rePUBlika i znajduje na ul. lwowskiej 66a - pod sklepem NOE w budynku obok starostwa.

Albo jestem ślepy, albo nie wiem. Czynne już? Gdzie szyld?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”