Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: yut » 8 mar 2015, o 12:49

Czy mogę dostać kontakt do stomatologa Bartosza Raczkiewicza - czy przyjmuje gdzieś prywatnie w Tomaszowie ???
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2015, o 14:31

yut pisze:Czy mogę dostać kontakt do stomatologa Bartosza Raczkiewicza - czy przyjmuje gdzieś prywatnie w Tomaszowie ???

Sprawdź gabinet ul. Lwowska 59. To "na moście", naprzeciwko kibelka miejskiego w parku
Na górę

Postautor: XyX » 13 mar 2015, o 09:50

czy ma ktoś kontakt do Pana Tomasza Kurzępy?
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2015, o 11:09

na ul matejki jest szyld tam jest numer na pewno ewentualnie w internecie szukaj ale chyba nie maja jeszcze strony www a tak w ogóle to ile u nich leczenie kanałowe??
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2015, o 11:14

yut pisze:Czy mogę dostać kontakt do stomatologa Bartosza Raczkiewicza - czy przyjmuje gdzieś prywatnie w Tomaszowie ???


heheh jaka reklama, koles w ogole nie znany, a ten juz numer potrzebuje, i nagle gabinet na lwowskiej otwiera
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2015, o 11:25

Sami dentyści na forum :panzielony: młodzi atakują starzy się wkurzają :panzielony:
Konkurencja.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2015, o 12:38

A na jakiej ulicy przyjmuje Adam Kurzępa ?- mówią , że jest dobry.
Na górę

Postautor: mada » 20 mar 2015, o 12:34

Gość1 pisze:Tylko dr Burek-miły, sympatczny a przy tym super fachowiec!


Masakra!!! sp.....rdolił mi wszystkie zęby które leczył bo mu sie nie chciało dokładnie wyczyścić! po pól roku musiałam jeszcze raz wszystkie leczyć bo mnie bolały!! ten dentysta to porażka i w dodatku zdzierca!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2015, o 21:30

p. Adam Kurzępa ,zaznaczam że nie jest to autoreklama, leczę u Niego zęby moich dzieci super człowiek ,potrafi za leczenie wziąć symboliczną kwotę , pamięta swoich pacjentów, jest bardzo miły, mnie odpowiada jako lekarz
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2015, o 18:18

mada pisze:
Gość1 pisze:Tylko dr Burek-miły, sympatczny a przy tym super fachowiec!


Masakra!!! sp.....rdolił mi wszystkie zęby które leczył bo mu sie nie chciało dokładnie wyczyścić! po pól roku musiałam jeszcze raz wszystkie leczyć bo mnie bolały!! ten dentysta to porażka i w dodatku zdzierca!!!!!!!!

Ja i wszyscy znajomi chwalą dentystę Adama Kurzępe.Nie pisz nieprawdziwych rzeczy o braku fachowości. .Burek może i kiedyś był dobry,ale to już troche czasu minęło .Porażką są chyba tylko Twoje zęby,a nie jakikolwiek stomatolog.
Na górę

Postautor: drdr » 21 mar 2015, o 19:57

Doktor Burek najlepszy
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 14:47

Gość pisze:
yut pisze:Czy mogę dostać kontakt do stomatologa Bartosza Raczkiewicza - czy przyjmuje gdzieś prywatnie w Tomaszowie ???


heheh jaka reklama, koles w ogole nie znany, a ten juz numer potrzebuje, i nagle gabinet na lwowskiej otwiera


A właśnie, że ja szczerze polecam tego dentystę. Jedyny normalny (no ok, jeden z bardzo nielicznych), w tym mieście!!! A jak nie wierzysz, to sam sprawdź, a później oceniaj!!! Ma podejście i do małych dzieci i jest bardzo uprzejmy dla starszych ludzi. Wiem co mówię!
Na górę

Postautor: kampe45 » 21 kwie 2015, o 10:43

Nieco inna okolica, ale jeśli chodzi o taki temat jak stomatologia estetyczna, to radzę u nich próbować. Akurat przy wybielaniu zębów kluczowe znaczenie ma nie tylko zabieg, ale również to co będzie działo się dalej - tylko tak biel może być utrzymana.
Na górę

Postautor: Margen » 23 cze 2015, o 11:49

Nie wiem czemu nie skorzystasz po prostu z wyszukiwarki http://stomatolog-informacja.pl/ Wydaje mi się, że to jest dużo prostsze.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 11:55

o prosze kolejny portal który chce zrobić kasę na pacjentach:) pozdrawiamy firmę reklamowa .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”