Apel,Szczepmy się

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Morfeusz » 17 sty 2024, o 18:41

Uwaga!W Tomaszowie są lekarze,którzy na pytanie czy się zaszczepiłeś,odpowiesz negatywnie to sorry nie mogę pomóc.Ale jak popiëřðolisz na wizytę prywatnie za 250zł do Lublina to już nie ma problemu!!!O TAKEM POLSKEM WALCZYLI MY dziękuję wszystkim zaangażowanym!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2024, o 22:10

Nikt się nie szczepi a wszyscy żyją:)
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2024, o 22:33

Zawsze jest próba z placebo.Wiara czyni cuda.
Na górę

Postautor: Morfeusz » 3 lut 2024, o 19:12

8.3mld złotych spuszczone w kiblu według raportu niku,igrzyska w dzienniku telewizyjnym trwają w najlepsze.Pochylmy się nad tą liczbą,ano 8 ultranowoczesnych szpitali,kilkanaście obwodnic miast etc.No ale jeszcze czekamy na wygraną phizera 6 mld zł.Kilkanaście miliardów zł w błoto i nikt nawet nie jest podejrzany?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2024, o 05:40

Podobno ostatnio szalala jakaś odmiana covid a jakoś nie słychać o masowych zgonach
Na górę

Postautor: trw » 4 lut 2024, o 14:41

Podobno jesteś głupkiem. Na covid, który zmutował, już się nie umiera. Ale choruje się ciężko i można mieć powikłania, obniżające jakość życia. Masa ludzi zachorowała, ja także, przed miesiącem. I nie było to nic wesołego. A tydzień po covidzie, osłabiony, złapałem grypę od kogoś, kto powinien siedzieć w domu, ale łaził i zarażał. I teraz powoli dochodzę do sił.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2024, o 15:01

Podobno jesteś głupkiem. Na covid, który zmutował, już się nie umiera. Ale choruje się ciężko i można mieć powikłania, obniżające jakość życia. Masa ludzi zachorowała, ja także, przed miesiącem. I nie było to nic wesołego. A tydzień po covidzie, osłabiony, złapałem grypę od kogoś, kto powinien siedzieć w domu, ale łaził i zarażał. I teraz powoli dochodzę do sił.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣, ale bredzisz!!!😂😂😂😂😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2024, o 21:10

Według nowego badania opublikowanego przez Frontiers in Immunology, hospitalizowani pacjenci z COVID-19, którzy przyjęli szczepionkę, mieli 70% ryzyko śmiertelności w porównaniu do 37% w przypadku osób, które jej nie przyjęły.

https://prawy.pl/129545-Szokujace-nowe-badanie-na-temat-skutkow-szczepien-na-COVID-19
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”