firma sprzątająca

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: qwerty69 » 6 mar 2020, o 13:51

czy ktoś wie coś więcej o nowopowstałej firmie sprzątającej Terces? Znacie ich ceny, albo ludzi tam pracujących? Można ich bez stresu wpuścić do domu?
Na górę

Postautor: cxcx » 6 mar 2020, o 19:35

To nie jest żadna firma sprzątająca. Miałam ostatnio wątpliwa przyjemność być na rozmowie w tej firmie. Szukają osób do pracy a wcale tej pracy nie ma. Odniosłam wrażenie, że jest to raczej biuro pośrednictwa pracy. Choć może się mylę.... Ale wrażenia na mnie nie zrobili, wątpliwe kompetencje
Na górę

Postautor: asiu45 » 7 mar 2020, o 08:53

Koleżanka dostała tam pracę, są już po szkoleniach i od poniedziałku zaczyna. Ona akurat będzie sprzątać jakieś firmy z którymi mają podpisane umowy, ale jeszcze nie wiem gdzie. Ponoć mają tanią ofertę na sprzątanie domówi i mieszkań, więc może akurat coś fajnego z tego będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 08:59

Koleżanka dostała tam pracę, są już po szkoleniach i od poniedziałku zaczyna. Ona akurat będzie sprzątać jakieś firmy z którymi mają podpisane umowy, ale jeszcze nie wiem gdzie. Ponoć mają tanią ofertę na sprzątanie domówi i mieszkań, więc może akurat coś fajnego z tego będzie.
Koleżanka czy ty?
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 09:11

Koleżanka czy ty?
A ty zazdrościsz jej czy koleżance. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2020, o 00:15

Koleżanka dostała tam pracę, są już po szkoleniach i od poniedziałku zaczyna. Ona akurat będzie sprzątać jakieś firmy z którymi mają podpisane umowy, ale jeszcze nie wiem gdzie. Ponoć mają tanią ofertę na sprzątanie domówi i mieszkań, więc może akurat coś fajnego z tego będzie.
Faktycznie zmyślasz, że chodzi o pracę koleżanki a na koniec okazuje się, że to ty się załapalaś.
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2020, o 08:10

Faktycznie zmyślasz, że chodzi o pracę koleżanki a na koniec okazuje się, że to ty się załapalaś.
A ty jednak zazdrościsz. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: marcin_rom » 8 mar 2020, o 10:49

Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2020, o 16:22

A ty jednak zazdrościsz. :lol: :lol:
Czego...szorowania kibla...?
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2020, o 22:30

A ty jednak zazdrościsz. :lol: :lol:
No naprawdę, szczyt marzeń taka praca! Zazdroszczę jak cholera!
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2020, o 22:53

No naprawdę, szczyt marzeń taka praca! Zazdroszczę jak cholera!
To się zapisz i nie pierdziel tu bzdur.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 19:06

To się zapisz i nie pierdziel tu bzdur.
Zadzieram kiecę i lecę.....
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2020, o 10:38

Gość pisze:
> Zadzieram kiecę i lecę.....
To ty nie Franc, lecz Franc iszka. Łał, a tyle się tu kryła menda ze swoimi upodobaniami.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2020, o 12:41

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Zadzieram kiecę i lecę.....
> To ty nie Franc, lecz Franc iszka. Łał, a tyle się tu kryła menda ze swoimi
> upodobaniami.


no. forumowy car i cesarz sam napisał, że wolałby żeby psychiatra nie zaglądął w oczy tylko włożył palec w d...:)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”