KLUB

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 18:57

Tup, tup, tup, tralala tralala nadszedł weekend muza gra... :lol: :lol: każdy śpiewa dookoła tylko zgredy siedzą w domach :lol: :lol: :lol:
A kto nie chce bawić się,
Niech po oknach błąka się,
Obserwuje i donosi,
Choć go o to nikt nie prosi..
My tanczymy i śpiewamy,
A zawistnych w nosie mamy,
Idźmy wszyscy razem tam,
Gdzie muzyka w sercach gra!!!
I to jest to! Trzeba się cieszyć a nie zgedzić cały czas
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 19:07

Super wierszyk, poziom tak mniej więcej 2-3 klasa szkoły podstawowej. Weź pozwolenie od rodziców na wejście do lokalu. :lol: :lol: :P :P
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 19:25

Tup, tup, tup, tralala tralala nadszedł weekend muza gra... :lol: :lol: każdy śpiewa dookoła tylko zgredy siedzą w domach :lol: :lol: :lol:
A kto nie chce bawić się,
Niech po oknach błąka się,
Obserwuje i donosi,
Choć go o to nikt nie prosi..
My tanczymy i śpiewamy,
A zawistnych w nosie mamy,
Idźmy wszyscy razem tam,
Gdzie muzyka w sercach gra!!!
Gdy weekendowy wieczór nadchodzi,
Mieszkańcowi gul już chodzi,
Bawić się chcą??
Nie pozwolę!!
Sam nie mogę bo mnie boli,
Głowa, ręka no i nogi.
Więc posiedze w nocy w oknie
To zobaczę tą sodomie.
I zadzwonię może tam
To mandaty dadzą Wam!
Tak rodzice mnie uczyli
Jak doniosę wszyscy mili!!!
Nikt nie pytał mnie się wcale
By otwierać te lokale!
Jam mieszkaniec, ja wam dam
Zobaczycie żem jest CHAM!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 05:33

Nikt wam klubu zamykać nie będzie. Bawcie się. Ale bez alkoholu :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 06:36

1. Dziękujemy kochanym klubowiczów za to, że po 3 rano zaczęli być nieco ciszej i pozwolili nam zasnąć. To dla nas zaszczyt :panzielony: :panzielony:
2. Dziękujemy szanownej policji, która jeździła w kółko i nawet się nie zatrzymywali i nie wysiedli z radiowóz, by posłuchać jak drą się i wyją klubowicze stojący pod klubem, a gdy przejechał radiowóz wybuchali gromkim śmiechem. Nawet już was olewają. :lol:
3. Po raz kolejny dziękujemy panu prezesowi, panu burmistrzowi, radnym i odpowiednim urzędnikom za zgotowanie nam piekła pod oknami. :panzielony:
Obyście klub nocny pod oknami mieli. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 08:56

1. Dziękujemy kochanym klubowiczów za to, że po 3 rano zaczęli być nieco ciszej i pozwolili nam zasnąć. To dla nas zaszczyt :panzielony: :panzielony:
2. Dziękujemy szanownej policji, która jeździła w kółko i nawet się nie zatrzymywali i nie wysiedli z radiowóz, by posłuchać jak drą się i wyją klubowicze stojący pod klubem, a gdy przejechał radiowóz wybuchali gromkim śmiechem. Nawet już was olewają. :lol:
3. Po raz kolejny dziękujemy panu prezesowi, panu burmistrzowi, radnym i odpowiednim urzędnikom za zgotowanie nam piekła pod oknami. :panzielony:
Obyście klub nocny pod oknami mieli. :panzielony:
Nie jestem za tym by łamano ciszę nocną ale z całym szacunkiem czy jest z tego nagranie?Bo skoro Pan/Pani widzieliście zajście to można było je nagrać.Nie bronie klubowiczów no ale staram się być obiektywny skoro komuś się coś zarzuca i ma się czas na obserwacje zdarzenia to pasowało by to nagrać i pokazać jełopom jak się zachowują po pijaku a nie walić puste wpisy niczym nie poparte.Sam wypowiadałem się sceptycznie na temat tego kubu kilkadziesiąt postów wyżej no ale bez jaj... skoro ktoś ma możliwość nagrania tych scen w dodatku z policją która jest bezradna no to o czym wogólę dyskutować jeżeli sprzeciwiający się istnieniu klubu nie śmią nawet zebrać dowodów na to co się dzieje.Może się i mylę i macie jakieś dowody więc pokażcie jak bydło się bawi czyimś kosztem(bydło to ci co nie szanują ciszy nocnej i mają wszystkich gdzieś a nie ci normalni klienci).Półki co nie dziwię się niektórym wypowiedziom obrońców klubu skoro nie macie na nic dowodu,siedzicie w oknie do świtu i nie raczycie tego udokumentować tak by pokazać ludziom że problem istnieje a ich wypociny broniące klientów na nic się zdają skoro pokażecie dowód że jednak nie szanują porządku ciszy nocnej.Półki co bez dowodów jedna i druga strona robi burze a tym samym chyba się dowartościowuje tym że może komuś dowalić to podnosi wasze ego bo bez dowodów ta dyskusja jest tylko paplaniem kilku gawędziarzy na forum niczym więcej...
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 09:06

Dowody są i nie będa pokazywane ludziom tylko odpowiednim organom ale w tej chwili nie w Tomaszowie tylko już niestety gdzieś dalej. Tomaszewskiego wszelkie władze są bezradne i olewają problem.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 09:15

1. Dziękujemy kochanym klubowiczów za to, że po 3 rano zaczęli być nieco ciszej i pozwolili nam zasnąć. To dla nas zaszczyt :panzielony: :panzielony:
2. Dziękujemy szanownej policji, która jeździła w kółko i nawet się nie zatrzymywali i nie wysiedli z radiowóz, by posłuchać jak drą się i wyją klubowicze stojący pod klubem, a gdy przejechał radiowóz wybuchali gromkim śmiechem. Nawet już was olewają. :lol:
3. Po raz kolejny dziękujemy panu prezesowi, panu burmistrzowi, radnym i odpowiednim urzędnikom za zgotowanie nam piekła pod oknami. :panzielony:
Obyście klub nocny pod oknami mieli. :panzielony:
Nie jestem za tym by łamano ciszę nocną ale z całym szacunkiem czy jest z tego nagranie?Bo skoro Pan/Pani widzieliście zajście to można było je nagrać.Nie bronie klubowiczów no ale staram się być obiektywny skoro komuś się coś zarzuca i ma się czas na obserwacje zdarzenia to pasowało by to nagrać i pokazać jełopom jak się zachowują po pijaku a nie walić puste wpisy niczym nie poparte.Sam wypowiadałem się sceptycznie na temat tego kubu kilkadziesiąt postów wyżej no ale bez jaj... skoro ktoś ma możliwość nagrania tych scen w dodatku z policją która jest bezradna no to o czym wogólę dyskutować jeżeli sprzeciwiający się istnieniu klubu nie śmią nawet zebrać dowodów na to co się dzieje.Może się i mylę i macie jakieś dowody więc pokażcie jak bydło się bawi czyimś kosztem(bydło to ci co nie szanują ciszy nocnej i mają wszystkich gdzieś a nie ci normalni klienci).Półki co nie dziwię się niektórym wypowiedziom obrońców klubu skoro nie macie na nic dowodu,siedzicie w oknie do świtu i nie raczycie tego udokumentować tak by pokazać ludziom że problem istnieje a ich wypociny broniące klientów na nic się zdają skoro pokażecie dowód że jednak nie szanują porządku ciszy nocnej.Półki co bez dowodów jedna i druga strona robi burze a tym samym chyba się dowartościowuje tym że może komuś dowalić to podnosi wasze ego bo bez dowodów ta dyskusja jest tylko paplaniem kilku gawędziarzy na forum niczym więcej...

Spokojnie. Po co się nakręcasz? Tutaj mają wrzucić filmik? Zaraz rodo srodo. Obrońcy tylko na to czekają. Na tym się skupią a nie na problemie. Może sam jesteś prowokatorem i liczysz, że ktoś się podłoży?
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 10:01



Nie jestem za tym by łamano ciszę nocną ale z całym szacunkiem czy jest z tego nagranie?Bo skoro Pan/Pani widzieliście zajście to można było je nagrać.Nie bronie klubowiczów no ale staram się być obiektywny skoro komuś się coś zarzuca i ma się czas na obserwacje zdarzenia to pasowało by to nagrać i pokazać jełopom jak się zachowują po pijaku a nie walić puste wpisy niczym nie poparte.Sam wypowiadałem się sceptycznie na temat tego kubu kilkadziesiąt postów wyżej no ale bez jaj... skoro ktoś ma możliwość nagrania tych scen w dodatku z policją która jest bezradna no to o czym wogólę dyskutować jeżeli sprzeciwiający się istnieniu klubu nie śmią nawet zebrać dowodów na to co się dzieje.Może się i mylę i macie jakieś dowody więc pokażcie jak bydło się bawi czyimś kosztem(bydło to ci co nie szanują ciszy nocnej i mają wszystkich gdzieś a nie ci normalni klienci).Półki co nie dziwię się niektórym wypowiedziom obrońców klubu skoro nie macie na nic dowodu,siedzicie w oknie do świtu i nie raczycie tego udokumentować tak by pokazać ludziom że problem istnieje a ich wypociny broniące klientów na nic się zdają skoro pokażecie dowód że jednak nie szanują porządku ciszy nocnej.Półki co bez dowodów jedna i druga strona robi burze a tym samym chyba się dowartościowuje tym że może komuś dowalić to podnosi wasze ego bo bez dowodów ta dyskusja jest tylko paplaniem kilku gawędziarzy na forum niczym więcej...

Spokojnie. Po co się nakręcasz? Tutaj mają wrzucić filmik? Zaraz rodo srodo. Obrońcy tylko na to czekają. Na tym się skupią a nie na problemie. Może sam jesteś prowokatorem i liczysz, że ktoś się podłoży?

Rodo srodo przecież można nagrywać z za firanki wtedy widać tylko postacie ale też i co robią i jak głośno się zachowują,uwierz mi twarzy przy oświetleniu lamp ulicznych nikt nie rozpozna-sprawdź... dla chcącego nic trudnego.Jestem spokojny po prostu wiedzę że zarówno jednej jak i drugiej stronie nie chodzi o to by podeprzeć swoje argumenty a o to by sobie dopiec.Skoro jest możliwość nagrania to czego nikt tego nie zrobi i nie pokaże tylko toczycie przepychanki słowne?Skoro ktoś boi się upublicznić wizerunek w takim nagraniu chętnie pomogę i zakryję twarze w filmie potem śmiało można wstawić na YT i podesłać linka na forum niech rodzice zobaczą jak ich dziec się bawią,co wygadują itd.Nie jestem prowokatorem tylko chce wam uzmysłowić że puste gadanie to tylko puste gadanie obie strony się nakręcają,a ja wyszedłem z propozycją by pokazać to o czym mowa skoro zwolennicy kluby to bagatelizują i odbijają piłeczkę od siebie... Boicie się o ujawnianie wizerunków mogę pomóc przy obrobieniu filmu i zamazać twarze bo po co komu problemy czy dlatego że upublicznił film czy dlatego że ludzie na nim mogą pić alkohol na ulicy i można by było ich namierzyć i wlepić mandat.Niech każdy zobaczy jak jest naprawdę i dopiero wtedy niech bronią się sami klubowicze i nie będzie mowy po jakimkolwiek podkładaniu się.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 10:04

Ale to jest robione :P I zostanie pokazane tam gdzie trzeba. Spokojnie. Tutaj tylko wywoła kolejną pustą dyskusję i domysły kogo tam widać. :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 10:44

Ale to jest robione :P I zostanie pokazane tam gdzie trzeba. Spokojnie. Tutaj tylko wywoła kolejną pustą dyskusję i domysły kogo tam widać. :P
no tak a w w tych pustych dyskusjach i domysłach bierzecie udział(przeciwnicy klubu) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 10:47

Wspomnicie moje słowa, tam w końcu dojdzie do jakiejś tragedii, prędzej czy później. Mieszkańcy przestaną reagować, bo jak reagujemy to problem dla władz i policji. Proszę nie posądzać nas o znieczulicę, kiedy zginie lub porządnie oberwie czyjeś dziecko i będzie leżało jak roślinka, które być może nam tu co weekend życie utrudnia. Ale jednak czyjeś dziecko.
Na górę

Postautor: czesiek » 6 paź 2018, o 11:04

lica siekieryzada piszcie se te bajki i tak juz zaostrzylam maczete
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 11:49

lica siekieryzada piszcie se te bajki i tak juz zaostrzylam maczete
Aty to nadajesz z więzienia czy z wariatkowa?
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 14:37

Ale to jest robione :P I zostanie pokazane tam gdzie trzeba. Spokojnie. Tutaj tylko wywoła kolejną pustą dyskusję i domysły kogo tam widać. :P
Ble ble ble... Jeżeli byłby jakiś dowód (w domyśle film, zdjęcie) już by krążyło i byś się nim onanizowal po nocach (przynajmniej miałbyś zajęcie)... Poruszylibyscie niebo i ziemię żeby ujrzało światło dzienne!! Ale najwidoczniej paru pieniaczy tylko potrafi pisać na forum swoje wypociny tak naprawdę nie wiadomo po co?? Czy tak ciężko zrozumieć, że można żyć obok siebie?? Decydując się na mieszkanie w centrum należy się liczyć z tym, że nie będzie tu grobowej ciszy od zmroku bo to nie jest las ani wieś!!! A wyolbrzymianie jak widać wychodzi znakomicie! Pozdrawiam i życzę konstruktywnosci przede wszystkim
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”