Ateiści w Tomaszowie II

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Ateiści w Tomaszowie II

Postautor: Gość » 23 maja 2018, o 17:45

uczestniczący w uroczystościach kościelnych dzielący się poświęconym jajeczkiem i opłatkiem

Re: Ateiści w Tomaszowie II

Postautor: Gość » 23 maja 2018, o 22:17

Obrazek

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 07:46

Nie ma o czym. :P skasowanym temacie trzech gości "ateistów" przyznało , że uczestniczy w uroczystościach kościelnych i obchodzi święta zgodnie z tradycją katolicką. Normalnie więźniowie sumienia.

Nie mają odwagi z tym zerwać. Ale mają odwagę wyszydzać wierzących w temacie Kler w Polsce

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 11:01

Nie ma o czym. :P skasowanym temacie trzech gości "ateistów" przyznało , że uczestniczy w uroczystościach kościelnych i obchodzi święta zgodnie z tradycją katolicką. Normalnie więźniowie sumienia.

Nie mają odwagi z tym zerwać. Ale mają odwagę wyszydzać wierzących w temacie Kler w Polsce
Inteligencja na poziomie kury (ponoć kura umie policzyć do trzech). Jak do tego doszedłeś, że aż trzech piszących w temacie "Kler w Polsce III" miota się ze swoimi przekonaniami i nie potrafi zrezygnować z uroczystości kościelnych oraz nabożnie bierze udział w świętach zgodnie z tradycją katolicką? Nie chodzę do kościoła i cała rodzina wie, że spotykam się z nimi w czasie świąt wyłącznie dlatego, że lubię się z nimi spotykać. Jedyne co łączy mnie z nimi poprzez "tradycję katolicką" to to, że lubimy wtedy dobrze to spotkanie "zakropić" i zapchać kiszkę na maksa. I tyle ma to związku z tradycją. Rozmawiamy o wielu sprawach. Jednym z głównych tematów na takich spotkaniach (po podzieleniu się opłatkiem lub jajeczkiem :lol: :P ) jest bezbożność polskiego kleru i zachłanność na kasę i władzę. Wszyscy dochodzimy do wniosku, że już dawno powstał "polski kościół katolicki" ze stolicą w Toruniu. "Apostoł" Rydzyk skutecznie zastąpił apostoła Piotra. Bycie ateistą nie jest męczące. Męcząca jest pazerność i hipokryzja polskiego kleru i oraz bezmyślność części polskich katolików, w takim samym stopniu, jak męcząca jest głupota ludzka. A czy to wyraża się w sposobie wierzenia, czy sposobie traktowania innych (szczególnie "odmieńców" na tle religijnym), dla mnie nie ma znaczenia. Prosty "móżdżek" jest tak samo uciążliwy jak mucha w lecie.

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 11:39

Ot logika. Jeden napisał, że uczestniczy we wszystkich uroczystościach kościelnych ze względu na rodzinę. Wątpię żeby podczas komunii swoich dzieci się nie wyspowiadał :P Drugi napisał, że dzieli się święconym jajeczkiem i święconym opłatkiem ze względu na....tradycję. A trzeci tych dwóch poparł pisząc cos o konformiźmie.

Twoje oburzenie może wynikać tylko z faktu że ty występowałeś w TRZECH OSOBACH :panzielony: :lol: Zresztą Carem jesteś to co tobie TRZY OSOBY

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 12:59

Ot logika. Jeden napisał, że uczestniczy we wszystkich uroczystościach kościelnych ze względu na rodzinę. Wątpię żeby podczas komunii swoich dzieci się nie wyspowiadał :P Drugi napisał, że dzieli się święconym jajeczkiem i święconym opłatkiem ze względu na....tradycję. A trzeci tych dwóch poparł pisząc cos o konformiźmie.

Twoje oburzenie może wynikać tylko z faktu że ty występowałeś w TRZECH OSOBACH :panzielony: :lol: Zresztą Carem jesteś to co tobie TRZY OSOBY
Kaśka nie piszesz pod nickiem, bo od razu aut!

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 13:28

Jeżeli dla Ciebie wiara dla Ciebie to uczestnictwo w uroczystościach kościelnych i obchodzenie świąt zgodnie z tradycją to płytka to wiara i może Ty nawet nie wiesz, że jesteś ateistą :panzielony: ?

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 13:40

założyciel tematów o ateistach to padlinozerca , hiena cmentarna , członek kościoła torunskiego , polski katolik i 1 sort . Pisze o niczym byleby miał wyświetlenia , zresztą sam 1 pisze do siebie gdy nikt nie odpowiada dlatego mu admin kasuje bo z 1 adresu IP wpisy . To oczadziały pseudo katolik a naprawdę mściwy katolibek , tchórzliwy szukający poparcia od podobnych do siebie .

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 14:01

założyciel tematów o ateistach to padlinozerca , hiena cmentarna , członek kościoła torunskiego , polski katolik i 1 sort . Pisze o niczym byleby miał wyświetlenia , zresztą sam 1 pisze do siebie gdy nikt nie odpowiada dlatego mu admin kasuje bo z 1 adresu IP wpisy . To oczadziały pseudo katolik a naprawdę mściwy katolibek , tchórzliwy szukający poparcia od podobnych do siebie .
:lol: :lol: :lol: ot i cały poziom naszych rodzimych ateistów znanych z tematu Kler w Polsce. Wejśc anonimowo na forum .Naszczekać, wyszydzić a w niedzielę grzeczniutko pójść do kościółka, podzielic się z mamusią święconym jajeczkiem i święconym opłatkiem :P jednym słowem : DNO

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 14:37

:lol: :lol: :lol: ot i cały poziom naszych rodzimych ateistów znanych z tematu Kler w Polsce. Wejśc anonimowo na forum .Naszczekać, wyszydzić a w niedzielę grzeczniutko pójść do kościółka, podzielic się z mamusią święconym jajeczkiem i święconym opłatkiem :P jednym słowem : DNO
Miałem rację - kura chce wymieniać poglądy. Sio, do kurnika jajko znieść. :)

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 14:38

No brawo. I to wasz cały ateizm :roll: pogratulować

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 14:44

:lol: :lol: :lol: ot i cały poziom naszych rodzimych ateistów znanych z tematu Kler w Polsce. Wejśc anonimowo na forum .Naszczekać, wyszydzić a w niedzielę grzeczniutko pójść do kościółka, podzielic się z mamusią święconym jajeczkiem i święconym opłatkiem jednym słowem : DNO
Miałem rację - kura chce wymieniać poglądy. Sio, do kurnika jajko znieść. :)

Nie rozśmieszaj :lol: To są całe wasze poglądy:

"...założyciel tematów o ateistach to padlinozerca , hiena cmentarna , członek kościoła torunskiego..."

za co dziecko cię przymknęli bo język spod celi jakiś :roll:

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 15:07

Dyskusja. Litości. nawet nie potraficie wdrożyć swoich poglądów w życie. Dla rodziny i znajomych nadal uczestniczycie w życiu religijnym. Odwagi cywilnej wystarcza żeby obrażać wierzących . Ale już żeby dokonac aktu apostazji to już nie. I jesteście we wszystkich statystykach kościelnych
Wygodne. W razie potrzeby będzie ksiądz na pogrzebie.

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 15:25

Dyskusja. Litości. nawet nie potraficie wdrożyć swoich poglądów w życie. Dla rodziny i znajomych nadal uczestniczycie w życiu religijnym. Odwagi cywilnej wystarcza żeby obrażać wierzących . Ale już żeby dokonac aktu apostazji to już nie. I jesteście we wszystkich statystykach kościelnych
Ty oczywiście lepiej wiesz ode mnie czy bywam w kościele, czy przyjmuję sakramenty, czy ksiądz będzie na moim pogrzebie,... Nigdy osobiście nie podpisywałem się pod deklaracją członkowska w stadzie KK, więc czemu mam występować o wykreślenie z rejestru. To ja wam jestem potrzebny, aby brać kasę za "pogłówne", a nie odwrotnie.

Postautor: Gość » 24 maja 2018, o 21:22

Ty oczywiście lepiej wiesz ode mnie czy bywam w kościele, czy przyjmuję sakramenty, czy ksiądz będzie na moim pogrzebie,... Nigdy osobiście nie podpisywałem się pod deklaracją członkowska w stadzie KK, więc czemu mam występować o wykreślenie z rejestru. To ja wam jestem potrzebny, aby brać kasę za "pogłówne", a nie odwrotnie.
W poprzednim temacie. Skasowanym. Przyznało się trzech ateistów " Jeden napisał, że uczestniczy we wszystkich uroczystościach kościelnych ze względu na rodzinę. Wątpię żeby podczas komunii swoich dzieci się nie wyspowiadał :P Drugi napisał, że dzieli się święconym jajeczkiem i święconym opłatkiem ze względu na....tradycję. A trzeci tych dwóch poparł pisząc cos o konformiźmie. "

Może jesteś czwarty. Nie wiem. Czy ksiądz będzie na twoim pogrzebie to ty też nie wiesz i nie będziesz wiedział. Na pogrzebie Religi ateisty który z tym się nie obnosił i nikogo nie obrażał rodzina i tak wymogła religijne symbole

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”