Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 gru 2023, o 19:03

Patrzcie tyle lat minęło , a film "Alternatywy 4" wciąż jest aktualny. Zarząd ,Rada i administracja urzędnicza w spółdzielni powinni wiedzieć ,że pełnią rolę służebną wobec mieszkańców ,a nie odwrotnie. Ponadto coś z tym ciepłem do ogrzewania mieszkań jest nie tak. Czas to wszystko dokładnie przeliczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2023, o 21:21

Nie ogrzewają mieszkań, jest na to pomysł. Musicie czynnie zaprotestować - w opłacie czynszu za grudzień pomniejszyć za CO opłatę o 50 procent, ale wszyscy
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2023, o 15:35

Nie ogrzewają mieszkań, jest na to pomysł. Musicie czynnie zaprotestować - w opłacie czynszu za grudzień pomniejszyć za CO opłatę o 50 procent, ale wszyscy
Bardzo dobry pomysł.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2023, o 18:31

Pytam, dlaczego ponosimy koszty za C.O. jak nie spełnia ono naszych oczekiwań. Że 5 stopni na dworze ta nie znaczy że centralne ma niefunkcjonować. Oby do mają, a w maju też płacimy.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2023, o 05:52

Pytam, dlaczego ponosimy koszty za C.O. jak nie spełnia ono naszych oczekiwań. Że 5 stopni na dworze ta nie znaczy że centralne ma niefunkcjonować. Oby do mają, a w maju też płacimy.

Pali się pali pani kierowniczko (świeczka w piecu), a że jest zimno bo jest zima.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2023, o 08:23

Pytam, dlaczego ponosimy koszty za C.O. jak nie spełnia ono naszych oczekiwań. Że 5 stopni na dworze ta nie znaczy że centralne ma niefunkcjonować. Oby do mają, a w maju też płacimy.
Nie wiem jaką macie temperaturę cała dobę bo mieszkam w domu i wiadomo raz cieplo a raz mam zimno jesli nie palę. Na świeta rozmawiałam z osobami, które mieszkają na potężnym ośiedlu i stosunkowo ,,młodym" w Szwajcarii. U nich jest tak ustawiona temperatura ,że przez cała dobę jest w mieszkaniu +19 C i nic nie mogą sobie podwyższyc. Jeśli im zimno np.podczas kąpania dzieci to w łazience dogrzewają dmuchawą, oczywiscie na swoj koszt i uwieżcie mi ,placą ogromne pieniądze za to mieszkanie. Ich biadolenie,ze ,,może jest zimno" nikogo nie obchodzi-taki standard, a klimat trochę zimniejszy niz u nas
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2023, o 11:00

Nie wiem jaką macie temperaturę cała dobę bo mieszkam w domu i wiadomo raz cieplo a raz mam zimno jesli nie palę. Na świeta rozmawiałam z osobami, które mieszkają na potężnym ośiedlu i stosunkowo ,,młodym" w Szwajcarii. U nich jest tak ustawiona temperatura ,że przez cała dobę jest w mieszkaniu +19 C i nic nie mogą sobie podwyższyc. Jeśli im zimno np.podczas kąpania dzieci to w łazience dogrzewają dmuchawą, oczywiscie na swoj koszt i uwieżcie mi ,placą ogromne pieniądze za to mieszkanie. Ich biadolenie,ze ,,może jest zimno" nikogo nie obchodzi-taki standard, a klimat trochę zimniejszy niz u nas
Jak mieszkasz w domu to się nie wypowiadaj i nie dawaj za przykład znajomków z Szwajcarii.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2023, o 13:35

Jak mieszkasz w domu to się nie wypowiadaj i nie dawaj za przykład znajomków z Szwajcarii.
No niestety skonczyły sie czasy gdy w blokach było +25 i cala dobe okna uchylone w kuchniach przez cala zime .Jak ci za zimno do sobie dogrzewaj -to nie czas,,Alternatywy 4" ale niektorym sie to przypomina po 40 latach i bardzo brakuje komuny--,,wszystko na maxa za darmo maja dac ,ale minimalnie ja mam wkladac"
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2024, o 08:07

Jak można płacić za coś czego nie ma (ciepła)
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2024, o 10:56

No niestety skonczyły sie czasy gdy w blokach było +25 i cala dobe okna uchylone w kuchniach przez cala zime .Jak ci za zimno do sobie dogrzewaj -to nie czas,,Alternatywy 4" ale niektorym sie to przypomina po 40 latach i bardzo brakuje komuny--,,wszystko na maxa za darmo maja dac ,ale minimalnie ja mam wkladac"
Ale kto mówi że za darmo jak płaci się za ogrzewanie cały rok?
Płacę więc wymagam,żeby było ciepło.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2024, o 20:12

Ty gościu płacisz nie tylko za ogrzewanie płacisz również na sute wynagrodzenie tych co cię z 😊uśmiechem doją.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2024, o 16:38

Ty gościu płacisz nie tylko za ogrzewanie płacisz również na sute wynagrodzenie tych co cię z 😊uśmiechem doją.

poddani uważają, że nie mają nic do powiedzenia
Na górę

Postautor: lert » 15 sty 2024, o 17:18

poddani uważają, że nie mają nic do powiedzenia
"Działamy zgodnie z prawem,tak jak je rozumiemy"
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2024, o 18:06

"Działamy zgodnie z prawem,tak jak je rozumiemy"
A ty co? Duda jesteś?
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2024, o 18:12

A ty co? Duda jesteś?
wyobraź sobie, że to nie ma polityki a stwierdzane są fakty zarówno w zakresie C.O. jak i innych tematów
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”