Cała prawda...

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:27

Jest taka stara przypowieść, która do was Tomaszowianie pasuje jak pięść do nosa.

Pewien człowiek złapał rybkę… i gdy został zapytany po raz trzeci, czego sobie życzy powiedział:
„nie chce żeby moja krowa się ocieliła, tylko żeby sąsiada zdechła”

Tacy niestety jesteście – może Ty też, ale zawsze jest jakaś szansa, że jednak Ty wyjątkowo nie. Dasz radę?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:32

Akurat ta przywara jest przypisywana ogółowi Polaków więc skąd ta nagonka akurat na Tomaszowiaków
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:39

Jest taka stara przypowieść, która do was Tomaszowianie pasuje jak pięść do nosa.

Pewien człowiek złapał rybkę… i gdy został zapytany po raz trzeci, czego sobie życzy powiedział:
„nie chce żeby moja krowa się ocieliła, tylko żeby sąsiada zdechła”

Tacy niestety jesteście – może Ty też, ale zawsze jest jakaś szansa, że jednak Ty wyjątkowo nie. Dasz radę?
Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest. Co zrobić, tak leczymy swoje kompleksy. Czego żądać od "owieczek", gdy "pasterze" nie lepsi. Wokół mnie mieszkają sąsiedzi (a jakże, co niedziela w kościele), którzy nie potrafią żyć, aby nie zajrzeć do mojego prywatnego życia. Wścibscy, zazdrośni, obłudni,... . Nauczyłem się z tym żyć. Mam ich w głębokim "poważaniu". Żyję po swojemu i nie obchodzi mnie co o mnie sądzą. Są za prymitywni abym się nimi przejmował. Mam wspaniałą żonę, więc nie cierpię na brak towarzystwa z sąsiedztwa. A oni niech się kiszą we własnym sosie. :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:42

Ta. Ta zachodnia Polska taka nie jest :lol: Ale ty jesteś zdrowo pdlnięty :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:48

Ta. Ta zachodnia Polska taka nie jest :lol: Ale ty jesteś zdrowo pdlnięty :P
Własnie o to zawsze chodzi od razu atak z waszej - to Wy !
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:50

Ta. Ta zachodnia Polska taka nie jest :lol: Ale ty jesteś zdrowo pdlnięty :P
Własnie o to zawsze chodzi od razu atak z waszej - to Wy !

Człowieku idź ty do psychiatry w końcu. Sam przygłupie już w pierwszych słowach atakujesz "Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest." Atakujesz mieszkających we wschodniej Polsce katolików czyli nas. I czego oczekujesz? Przyklaśnięcia?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:56



Własnie o to zawsze chodzi od razu atak z waszej - to Wy !

Człowieku idź ty do psychiatry w końcu. Sam przygłupie już w pierwszych słowach atakujesz "Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest." Atakujesz mieszkających we wschodniej Polsce katolików czyli nas. I czego oczekujesz? Przyklaśnięcia?
Świetny język " przygłupie, psychiatra, atak"
czy rozumiesz choć trochę logikę swych czynów....
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:01




Człowieku idź ty do psychiatry w końcu. Sam przygłupie już w pierwszych słowach atakujesz "Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest." Atakujesz mieszkających we wschodniej Polsce katolików czyli nas. I czego oczekujesz? Przyklaśnięcia?
Świetny język " przygłupie, psychiatra, atak"
czy rozumiesz choć trochę logikę swych czynów....

A ty rozumiesz swoje pisanie? W pierwszych słowach atakujesz setki tysięcy ludzi mieszkających we wschodniej Polsce i katolików..A potem jesteś zdziwiony? Ty naprawdę jesteś taki muł? :P Że niby po przekroczeniu Wisły nie ma już tam żadnej zawiści?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:17

Płytki jesteś ja Sołokija
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:21

Płytki jesteś ja Sołokija

Argument godny przygłupa. :P Zaczyna tekstem "Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest." a potem pisze, że ktoś jego atakuje. Polska zachodnia taka nie jest?

Ten temat powinien mieć tytuł cała prawda całą dobę wiadomo jakiej TV :P Wchodzi z gotową tezą której inni mają przyklasnąć i wielce obrażony chociaż sam zaczął od obrażania
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:22

Ta. Ta zachodnia Polska taka nie jest :lol: Ale ty jesteś zdrowo pdlnięty :P
Właśnie o tym pisałem. To wypowiedź zdrowego byka ze wschodniej Polski. Byk używa dosadnego języka, bo to ma wzmocnić jego "byczą" wypowiedź. Tu nie ma z kim podyskutować. Język prosty, czasem prostacki. Ot wizytówka Tomaszowskiej "ynteligencyji", często z dyplomem KUl-u (wydział zamiejscowy w Tomaszowie Lubelskim). 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:27

Ta. Ta zachodnia Polska taka nie jest :lol: Ale ty jesteś zdrowo pdlnięty :P
Właśnie o tym pisałem. To wypowiedź zdrowego byka ze wschodniej Polski. Byk używa dosadnego języka, bo to ma wzmocnić jego "byczą" wypowiedź. Tu nie ma z kim podyskutować. Język prosty, czasem prostacki. Ot wizytówka Tomaszowskiej "ynteligencyji", często z dyplomem KUl-u (wydział zamiejscowy w Tomaszowie Lubelskim). 8)

:lol: ale ty jesteś pdlnięty. Obraziłeś wszystkich mieszkających we wschodniej Polsce katolików . Dyskutuj sobie na forum w tej zachodniej Polsce w której nie ma żadnej zawiści i innych przywar. Normalnie część kraju mlekiem i miodem płynąca.

Chamisko zaczyna od chamskiego wpisu a potem zdziwiony. Ty jakiś kodomita jesteś czy inny ubewatel?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:27



Człowieku idź ty do psychiatry w końcu. Sam przygłupie już w pierwszych słowach atakujesz "Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest." Atakujesz mieszkających we wschodniej Polsce katolików czyli nas. I czego oczekujesz? Przyklaśnięcia?
No tak, trudno na tych terenach o ludzi refleksyjnych. Przecież wszyscy tacy mądrzy. Prawie jak ich proboszcz. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:32



Człowieku idź ty do psychiatry w końcu. Sam przygłupie już w pierwszych słowach atakujesz "Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest." Atakujesz mieszkających we wschodniej Polsce katolików czyli nas. I czego oczekujesz? Przyklaśnięcia?
No tak, trudno na tych terenach o ludzi refleksyjnych. Przecież wszyscy tacy mądrzy. Prawie jak ich proboszcz. :lol:

Wróć sobie do tematu Kler w Polsce i tam dalej napdlaj swoje durnoty. Wielka refleksja obrazić mieszkających we wschodniej Polsce katolików. To , że nazwałem ciebie przygłupem przyjmij więc jako moją refleksję nad tobą :P No jak tam. W zachodniej Polsce nie ma zawiści? :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:33


Chamisko zaczyna od chamskiego wpisu a potem zdziwiony. Ty jakiś kodomita jesteś czy inny ubewatel?
Piszę do ciebie takim językiem, który jesteś w stanie zrozumieć. Język literacki, to dla ciebie język obcy. Nie napinaj się, bo słoma z gumofilców ci wypadnie. 8)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”