Komuniści ubecy wsrod nas

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 23:08

Kasia, czyli Monia? Siedemnastoletnia żona Węgra. Babka Viktora Orbana z morganatycznego związku z Józefem Stalinem i tygrysem amurskim...
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 23:12

Hahaha! Z pisaniem, z czytaniem, z udzielaniem odpowiedzi na nawet durne pytania i sugestie, radzę sobie doskonale. Wkurzające są osoby, które mają problem z psychiką i samooceną - ty jesteś takim osobnikiem.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 23:17

Ktoś nieudolnie chce się mnie pozbyć z forum :panzielony: Nie ma tak łatwo, panie inteligentny. Nie jestem i nigdy nie byłam żadną monią :lol: Jakiemuś psycholowi nie pasuje,że piszę haha! Będę nadal, psychopato :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 23:26

Ty nas też mało interesujesz a zwłaszcza te bzdury, które wypisujesz!
Szkoda czasu - ona nie zrozumie, bo ma swój świat i swoje kredki...
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 23:29

No kretyn popier...ony pisze sam ze sobą! Brak słów.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 23:32

No kretyn popier...ony pisze sam ze sobą! Brak słów.
I wszystko w tym temacie :dno i wodorosty!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 23:36

Czasem niektóre indywiduum trzeba lekceważyć i tyle :panzielony: Dyskusja z idiotą do niczego nie prowadzi.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 23:43

Czasem niektóre indywiduum trzeba lekceważyć i tyle :panzielony: Dyskusja z idiotą do niczego nie prowadzi.
Poprawnie: "indywidua" :lol:
Na górę

Postautor: Edek 321 » 3 gru 2017, o 23:46

Może te kredki tak samo tępe jak ona i stąd te wodorosty....
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 23:53

Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2017, o 02:21

Nie dyskutuj z tym DEBILEM :P

Ty h..ju pisowski cesarz to ja jes.

viewtopic.php?f=17&t=9971&start=105
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2017, o 04:30

Najlepiej w ogole nie wdawaj się w dyskusję. Zero argumentów. To hejterskie forum. Szczególnie przez jednego przygłupa który gdy tylko sie z nim nie zgadzasz wywala wyzwiska
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2017, o 05:39


Kasia, czyli Monia? Siedemnastoletnia żona Węgra. Babka Viktora Orbana z morganatycznego związku z Józefem Stalinem i tygrysem amurskim...

Jest nasz DEBIL :lol: :lol: Orban, Stalin czyli DEBIL któremu dziadka pobili honwedzi w 1915 roku, założyciel tematu jak to z mężem szukał fajek a jako Monia pisał na przemian "miałem.miałam" :lol: :lol: Ostatnio wystepuje na forum jako Cesarz

Dlaczego ty jesteś taki pdlnięty? Masz to od dziecka czy przyszło z wiekiem? :P


DEBIL który na dowód istnienia miasteczka w Rosji dał linka do...wykazu nazwisk

"miasteczko w Rosji kojarzy mu się z Lubaczowem. To jakiś psychol czy co? "

http://tomaszow.info/forum/viewtopic.php?t=119404

na dowód link

http://forebears.io/surnames/lyubyatov
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2017, o 17:52

"Dlaczego w urzedach sadach i innych panstwowych jednostkach sa ciagle koledzy z prl-u? Czy nie mozna ich wyplewic?"

Ciekawie mnie kto wedłg Ciebie jest gorszy, czy ten dawny bezfunkcyjny "pezetperowiec" czy obecny "pisowiec- ideowiec" ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2017, o 18:42

piotrowicz robi reformę sądów . Mony Pyton tego nie wymyśliłby ale pis owszem , a pospólstwo - ciemny lud - temu przyklaskuje . Syndrom sztokholmski .Elektorat pis , rzucił prezes kość - 500 i myślą że będzie kolejne . Uwierzyli w boga - prezesa i cuda nad Wisłą . Wiara jest ślepa , co widać na przykładzie równie ciemnego luda - allahu akbar
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”