500+ i sylwester

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Hoper » 30 lis 2017, o 06:20

Czy nie uważacie że wszędzie brak wolnych miejsc na sylwestra.pieniadze dla dzieci a rodzice balują.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 09:29

rodzicom raz do roku też jakiś jeden bal się należy niech tam sobie pobalują trud wychowania to nie tylko jakieś 500 plus to ogrom obowiązków i wyrzeczeń dla rodzica, zakładający temat jak domniemam bezdzietny a może nawet bez stałego związku.
Na górę


Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 10:04

rodzicom raz do roku też jakiś jeden bal się należy niech tam sobie pobalują trud wychowania to nie tylko jakieś 500 plus to ogrom obowiązków i wyrzeczeń dla rodzica, zakładający temat jak domniemam bezdzietny a może nawet bez stałego związku.
z balowania kolejne dzieci , może przez 500 zrobimy tu Chiny . Ci bezdzietni wyjadą z kraju a kto będzie robił na 500 ?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 30 lis 2017, o 12:42

Niektórym sen z powiek spędza to 500 plus - dla mnie to jest chore! Żal Ci dupsko ściska to zabieraj się do robienia dzieci, może wtedy przestaniesz marudzić. A poza tym 500zł na utrzymanie dziecka (posiłki, pieluchy, kosmetyki, opieka lekarska, leki itp.) to jest naprawdę malutka kwota.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 13:07

Niektórym sen z powiek spędza to 500 plus - dla mnie to jest chore! Żal Ci dupsko ściska to zabieraj się do robienia dzieci, może wtedy przestaniesz marudzić. A poza tym 500zł na utrzymanie dziecka (posiłki, pieluchy, kosmetyki, opieka lekarska, leki itp.) to jest naprawdę malutka kwota.
Na utrzymanie dziecka? Jakiego dziecka? Masz tu twarde, S dane: ...Na edukacje, rozumianą jako korepetycję i wydatki związane ze szkołą wzrost jest niewielki o 2 proc., to średnia dla wszystkich gospodarstw domowych.. Co ciekawe spadły wydatki na... żywność dla dzieci. W grupie pobierającej świadczenie wydatki zmieniły się o 12 proc. na minus, a w ogółem spadły zaledwie o 2,4 proc.

Najbardziej wrosły wydatki na „urządzenia domowe” - aż o 89,2 proc., następnie o 84,3 proc. wydatki na zakup i remont domów i mieszkań, o 61,9 proc. na zakup „środków transportu”, o 56,9 proc. na „sprzęt telekomunikacyjny” i o 40,7 proc. na „turystykę zorganizowaną”...
Dane pokazują jednocześnie, że pomiędzy 2015 i 2016 rokiem Polacy ogółem wydali o 6,4 proc. więcej na alkohol. Zaś w grupie beneficjentów programu 500+ wydatki na napoje alkoholowe wzrosły o 18,9 proc.
http://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/na- ... ko/wjkt19p
GDZIE TU WZROST WYDATKÓW NA PIELUCHY, KOSMETYKI OPIEKĘ LEKARSKA, LEKI ITP?
DALEJ NIE WIDZISZ, ŻE POD CHWYTLIWYM HASŁEM POMOCY DZIECIOM PIS UKRYŁ ORDYNARNĄ ŁAPÓWĘ WYBORCZĄ??? [/b
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 14:38

Niektórym sen z powiek spędza to 500 plus - dla mnie to jest chore! Żal Ci dupsko ściska to zabieraj się do robienia dzieci, może wtedy przestaniesz marudzić. A poza tym 500zł na utrzymanie dziecka (posiłki, pieluchy, kosmetyki, opieka lekarska, leki itp.) to jest naprawdę malutka kwota.
Dobrze powiedziałaś a większość tomaszowiaków ma takie problemy życiowe jak autor tego tematu , śmiechu warte :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 15:00

Talony na malucha :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 15:02

Do roboty dziecioroby
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 16:18

Polacy. Do pracy! Beneficjenci 500+ czekają na twoje pieniądze
http://demotywatory.pl/4728451/Ruszaj-d ... -pieniadze
Na górę

Postautor: amen » 30 lis 2017, o 16:23

Niektórym sen z powiek spędza to 500 plus - dla mnie to jest chore! Żal Ci dupsko ściska to zabieraj się do robienia dzieci, może wtedy przestaniesz marudzić. A poza tym 500zł na utrzymanie dziecka (posiłki, pieluchy, kosmetyki, opieka lekarska, leki itp.) to jest naprawdę malutka kwota.
nie możesz sie dopchać do dupska prezesa i musisz kadzić mu na tym forum . akt , kolejka do dupska długa , ale jak juz sie wlizie to można robić co się chce i gadać teorie równe wariatom za co jeszcze chwalą . Ty jako opiekunka dzieci się nie nadajesz bo masz wymagania płacowe jak profesor z ogromną wiedzą , to może zacznij się kocić lub króliczyć jak radziwił radzi , będziesz mieć kasę ale nie zapomnij o kolejce do dupska prezesa bo tam dopiero prawdziwe profity
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 19:39

Niektórym sen z powiek spędza to 500 plus - dla mnie to jest chore! Żal Ci dupsko ściska to zabieraj się do robienia dzieci, może wtedy przestaniesz marudzić. A poza tym 500zł na utrzymanie dziecka (posiłki, pieluchy, kosmetyki, opieka lekarska, leki itp.) to jest naprawdę malutka kwota.
nie możesz sie dopchać do dupska prezesa i musisz kadzić mu na tym forum . akt , kolejka do dupska długa , ale jak juz sie wlizie to można robić co się chce i gadać teorie równe wariatom za co jeszcze chwalą . Ty jako opiekunka dzieci się nie nadajesz bo masz wymagania płacowe jak profesor z ogromną wiedzą , to może zacznij się kocić lub króliczyć jak radziwił radzi , będziesz mieć kasę ale nie zapomnij o kolejce do dupska prezesa bo tam dopiero prawdziwe profity
Mam nadzieję że fajszywy twój idol Tusk już nigdy nie zostanie premierem ani prezydentem :roll: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 19:49

każdy pisiak to prorok . Nie pisałem o Tusku i gościa nie cierpię podobnie jak kaczkę . Skąd wy macie takie głowy ? Wasz ponbucek was lepiąc upił się był winem albo czym innym i wyszła umysłowa pokraka
Na górę

Postautor: Kasia788 » 30 lis 2017, o 19:55

Zacznę od tego - "amen" jesteś kretynem, który nie potrafi prowadzić dyskusji. Raczej unikam takich epitetów, ale w Twoim przypadku nie zamierzam. Nikomu nie kadziłam i nie kadzę, więc nie bardzo rozumiem co się uroiło w Twoim chorym umyśle. I nawet nie bardzo mnie to interesuje :panzielony:
Co do opieki nad dziećmi to lepiej się nie wypowiadaj jeśli masz zerowe pojęcie w tym temacie. Akurat wykształcenie kierunkowe posiadam, doświadczenie w pracy jako nauczyciel i terapeuta również. Jeśli wg Twojego małego móżdżka ktoś, kto ma kwalifikacje ma ponosić odpowiedzialność za zdrowie,życie,edukację i wychowanie czyjegoś dziecka i zarabiać grosze - to proszę bardzo, filozofie z bożej łaski - zajmij się tym sam :P
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 20:00

Niektórym sen z powiek spędza to 500 plus - dla mnie to jest chore! Żal Ci dupsko ściska to zabieraj się do robienia dzieci, może wtedy przestaniesz marudzić. A poza tym 500zł na utrzymanie dziecka (posiłki, pieluchy, kosmetyki, opieka lekarska, leki itp.) to jest naprawdę malutka kwota.
nie możesz sie dopchać do dupska prezesa i musisz kadzić mu na tym forum . akt , kolejka do dupska długa , ale jak juz sie wlizie to można robić co się chce i gadać teorie równe wariatom za co jeszcze chwalą . Ty jako opiekunka dzieci się nie nadajesz bo masz wymagania płacowe jak profesor z ogromną wiedzą , to może zacznij się kocić lub króliczyć jak radziwił radzi , będziesz mieć kasę ale nie zapomnij o kolejce do dupska prezesa bo tam dopiero prawdziwe profity

Ty jesteś jakiś pdlnięty :shock: I to zdrowo. Że takie chamisko jak ty popdlone admin przepuszcza na forum to tylko jedno tłumaczy - jesteś psychicznie chory i masz takie mocne papiery że za nic nie odpowiadasz. Weź se j,bnij baranka to może ci się klepki ułożą
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”