Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 paź 2017, o 16:33

A CO NA SĄSIADKE PLOTKARĘ?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2017, o 20:09

oplotkować
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2017, o 22:57

Plastiku nie wolno spalać gdyż zatruwa to środowisko. Należy śmiecie i butelki plastikowe segregować po czym służby porządkowe wywożą ... Widocznie ten pan nie chce płacić za wywóz odpadków, dlatego spala. Można to zgłosić min. np. do straży miejskiej, która powinna ukarać mandatem lub do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, które wywozi śmieci i podlega Urzędowi Miasta i Gminy. Też do wydziału ochrony środowiska w tym urzędzie. Nie może jedna osoba tyranizować całą okolicę i narażać Was na wdychanie rakotwórczego dymu....
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2017, o 23:03

Mój sąsiad przez cały dzień pali w beczce na podwórku plastiki.Smród nie do wytrzymania.Raz był proszony, aby tego nie robił, nic się jednak nie zmieniło.Co zrobić?Nie chce zaczynać z nim kłótni.
Plastiku nie wolno spalać gdyż zatruwa to środowisko. Należy śmiecie i butelki plastikowe segregować po czym służby porządkowe wywożą ... Widocznie ten pan nie chce płacić za wywóz odpadków, dlatego spala. Można to zgłosić min. np. do straży miejskiej, która powinna ukarać mandatem lub do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, które wywozi śmieci i podlega Urzędowi Miasta i Gminy. Też do wydziału ochrony środowiska w tym urzędzie. Nie może jedna osoba tyranizować całą okolicę i narażać Was na wdychanie rakotwórczego dymu....
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 17:21

A ja mam dosyć specyficznego sąsiada, bo jest sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i tak ogólnie niech tam sobie obok mieszka! Taki chłopina po czterdziestce cichy i spokojny. W brew pozorom ta jego "dobroć" jest trudna, bo zawsze doradza...interesuje się wszystkim, bardzo grzecznie, z rozbrajacym uśmiechem pyta kto to był, po co przyjechał, co przywiózł.... Mamy taki murowany gril, który (niefortunnie) postawiliśmy w ogrodzie obok płotu i jak go używamy to nasz sąsiad spacerując zupełnie przypadkiem pilnuje aby nic się nie przypaliło, krzycząc np: oj to mięsko trzeba już przewrócić!!! Wzdychajac przy tym, że od rana ma taki smak na piwko.... No i cóż mąż kilkoma susami donosi piwko dla sąsiada.... Nasi znajomi mają niezły ubaw. Gdy ich zapraszamy profilaktycznie przynoszą piwko dla naszego sąsiada a ostatnio gdy ten zdradził im iż jego żona gustuje w piwku malinowym przynoszą dwa! Ot i cała historia! I nie ma się co denerwować i sąsiada stresować! Życie jest zbyt krótkie!
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2017, o 23:23

Ten sąsiad jest wścibski, ciekawski i natrętny; lepiej nie odpowiadać na wścibskie i drażliwe pytania. Zmienić temat lub zbyć milczeniem, żartem. A może On chciałby posiedzieć z Wami przy grillu, stąd takie zachowanie?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2017, o 10:11

Najważniejsze to nie prowokować :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2017, o 13:02

Najlepiej wzdłuż płotu posadzić gęsty żywopłot lub tuje - też gęsto. Żeby mi nie było widać!
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 15:37

Najlepiej wzdłuż płotu posadzić gęsty żywopłot lub tuje - też gęsto. Żeby mi nie było widać!
Nie tylko gęsty ale też wysoki żywopłot!
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 15:45

W większych miastach niektórzy mają za sąsiadkę nawet Agencję Towarzyską...
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 17:29

Trzeba sie NIESTETY dostosować!
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 20:08

Trzeba sie NIESTETY dostosować!
Powiedział co wiedział.....
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 21:38

A ja mam sąsiada brudasa Jak wypierze chodniczki to za każdym razem suszy je na korytarzu na barierkach I za każdym razem sterta innych ciuchów a nawet kartofle trzyma w torbie przy drzwiach
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 21:41

A ja mam sąsiada brudasa Jak wypierze chodniczki to za każdym razem suszy je na korytarzu na barierkach I za każdym razem sterta innych ciuchów a nawet kartofle trzyma w torbie przy drzwiach
Współczuję! Brudas i śmieciasz to najgorszy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2017, o 01:42

Źle się mieszka gdy nasze mieszkanie sąsiaduje z ruchliwą i pełną spalin ulicą, kiedy nawet okna nie można otworzyć bo wtedy jest jeszcze gorzej...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”