Najlepsze ciuchlandy w Tomaszowie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gosc19 » 19 lip 2017, o 15:21

Jakie według was są najlepsze ciuchlandy w Tomaszowie i czy w ogóle takie są?
Na górę

Postautor: ross » 19 lip 2017, o 18:08

Litosci ludzie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2017, o 08:33

Tu zachodzi pytanie w czym najlepszy?Przecież każdy ciuchland ma dostawy systematycznie a asortyment ciągle się zmienia i zawsze coś można kupić dla siebie jak nie dziś to kiedy indziej.Ktoś tu szuka tematu do rozmowy i zachwalania swojego ciucha.Może i cel dobry ale weź nie dziaduj wykup reklamę,baner na stronie głównej i nie będziesz musiał kombinować jak to ludzi zaciekawić by mieli ochotę przyjść do ciebie
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2017, o 08:53

przy dostawie są czasami fajne ciuchy ale potem jak już poprzebierają to nie ma co tam szukać lipa sama zostaje
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2017, o 21:01

Najlepsze te w których ubiera się tomaszowska śmietanka. To nie ściema wielmożni ubierają się w lumpeksach. Nie raz widziałem jak pani doktorowa wartkim krokiem zmierza do ciucholandu z pustym worem a wychodzi z trzema worami nowej dostawy i dzwoni po taxi.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2017, o 07:25

Najlepsze te w których ubiera się tomaszowska śmietanka. To nie ściema wielmożni ubierają się w lumpeksach. Nie raz widziałem jak pani doktorowa wartkim krokiem zmierza do ciucholandu z pustym worem a wychodzi z trzema worami nowej dostawy i dzwoni po taxi.
Coś w tym złego?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2017, o 22:04

Jak ktoś lubi zapach truposza lub zarzyganego narkomana to mi w tym złego. Absolutnie nic :lol: :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2017, o 08:53

Jak ktoś lubi zapach truposza lub zarzyganego narkomana to mi w tym złego. Absolutnie nic :lol: :lol: :oops:
nie oddawaj ciuchów do ciuchlandu to nie będzie walić narkomanem :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”