Co u niego?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gostek1 » 15 cze 2017, o 11:34

Witajcie forumowicze! Co słychać u Naszego "postracha" urzędników Piotra? Dalej ich tak gnębi? Siedzę cały czas w Kanadzie a chciałabym usłyszeć trochę plotek :) mam jednak nadzieję że w końcu go ktoś ustawił :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2017, o 09:50

Dalej lazi po miescie i zaczepia ludzi
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2017, o 10:40

Witajcie forumowicze! Co słychać u Naszego "postracha" urzędników Piotra? Dalej ich tak gnębi? Siedzę cały czas w Kanadzie a chciałabym usłyszeć trochę plotek :) mam jednak nadzieję że w końcu go ktoś ustawił :)
Co Piotrek chcesz wiedzieć jak ciebie oceniają i dlatego założyłeś ten temat
Na górę

Postautor: FETKA » 24 cze 2017, o 13:42

Witajcie forumowicze! Co słychać u Naszego "postracha" urzędników Piotra? Dalej ich tak gnębi? Siedzę cały czas w Kanadzie a chciałabym usłyszeć trochę plotek :) mam jednak nadzieję że w końcu go ktoś ustawił :)
A KTO PYTA I O CO CHODZI?
Na górę

Postautor: gostek11 » 27 cze 2017, o 09:30

Witajcie forumowicze! Co słychać u Naszego "postracha" urzędników Piotra? Dalej ich tak gnębi? Siedzę cały czas w Kanadzie a chciałabym usłyszeć trochę plotek :) mam jednak nadzieję że w końcu go ktoś ustawił :)
A KTO PYTA I O CO CHODZI?
Bo to mój dobry kolega i chciałbym wiedzieć co u niego. Niestety kontakt się urwał jakiś czas temu.
Na górę

Postautor: kisotk » 28 cze 2017, o 22:51

Postrach urzędników :lol: dlaczego nie znajdzie sobie normalnej pracy tylko przechadza się po mieście i dzieci zaczepia :x przydało by mu się jeszcze trochę książek o tematyce kultury osobistej, może zrozumiał by w końcu co wypada robić i mówić w miejscu publicznym a co nie, tutaj już nie chodzi o "wolność słowa" itp ale o wychowanie i samodyscypline. Tyczy się to nie tylko jego :roll: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”