Majówka gdzie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: dana788 » 4 kwie 2017, o 20:33

Gdzie spędzacie majówkę w tym roku? U nas to będzie chyba majówka Jastrzębia Góra . Polskie morze w tym okresie jest bardzo ładne, pogoda często udana. Może akurat uda się spędzić fajnie czas.
Na górę

Postautor: Maja38 » 4 kwie 2017, o 21:40

W Niemczech na truskawce. Tak od trzech lat spedzam majowke. Fajnie?
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2017, o 16:19

Za pewne Włochy lub Francja, może Hiszpania. Zalezy gdzie firma wyślę.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2017, o 11:37

Jak zwykle w Tomaszowie.Tu zawsze są wspaniałe atrakcje organizowane przez naszych urzędujących.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2017, o 12:40

Ja jadę z rodziną jak co roku na Majówkę do Bełżca, NA TORY !!! Rozstawimy przy torach w Centrum tej Aglomeracji Grilla i będziemy podziwiać pędzące pociągi i mieszkańców tej jakże zacnej miejscowości znanej z TORÓW !!! Może uda się zobaczyć PENDOLINO :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2017, o 11:46

Ja jadę z rodziną jak co roku na Majówkę do Bełżca, NA TORY !!! Rozstawimy przy torach w Centrum tej Aglomeracji Grilla i będziemy podziwiać pędzące pociągi i mieszkańców tej jakże zacnej miejscowości znanej z TORÓW !!! Może uda się zobaczyć PENDOLINO :lol:
Podobno znany piłkarz z Orkan Bełżec nie jaki Chudy też ma przyjechać na " Tory " i podziwiać Pendolino !!!
Będzie przy okazji Zlot Fanów :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2017, o 11:56

Na jakiej trasie Pendolino przejeżdża przez stacje w Belzcu? To jednarozowy przejazd czy bedzie na stałe w rozkladzie?
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2017, o 22:09

Ja jadę z rodziną jak co roku na Majówkę do Bełżca, NA TORY !!! Rozstawimy przy torach w Centrum tej Aglomeracji Grilla i będziemy podziwiać pędzące pociągi i mieszkańców tej jakże zacnej miejscowości znanej z TORÓW !!! Może uda się zobaczyć PENDOLINO :lol:
Fascynujace to jest.
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2017, o 08:35

Ja jadę z rodziną jak co roku na Majówkę do Bełżca, NA TORY !!! Rozstawimy przy torach w Centrum tej Aglomeracji Grilla i będziemy podziwiać pędzące pociągi i mieszkańców tej jakże zacnej miejscowości znanej z TORÓW !!! Może uda się zobaczyć PENDOLINO :lol:
Fascynujace to jest.
Fascynujące to są , ale życiowe problemy tomaszowiaków heh , śmiechu warte.
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2017, o 09:55

I czar prysł.
Na górę

Postautor: maxsio » 29 kwie 2017, o 16:20

Narol np. Program gdzieś w imprezach.
Na górę

Postautor: czennen » 29 kwie 2017, o 21:25

Jak chcecie przeżyć niezapomnianą majówkę to polecam wam pojechać na przykład na Mazury i wynająć łódź lub jacht. Ja zawsze korzystam z tej strony https://zegluj.pl . Możecie tu przeszukać oferty czarteru wielu łodzi i jachtów w wielu różnych miejscach nie tylko w Polsce i znaleźć czarter w najkorzystniejszej dla was cenie. Moim zdaniem taka majówka to najlepsza z możliwych opcji!
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2017, o 11:17

No i jak wypoczywacie?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2017, o 13:35

Gdzie spędzacie majówkę w tym roku? U nas to będzie chyba majówka Jastrzębia Góra . Polskie morze w tym okresie jest bardzo ładne, pogoda często udana. Może akurat uda się spędzić fajnie czas.
Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem.
Na górę

Postautor: brylski » 22 maja 2017, o 10:08

Jak ktoś lubi polskie klimaty to przy pięknej pogodzie można wybrać się do Arkadii i Nieborowa. Ostatnio czytałem o nich tutaj: http://jarzabki.pl/nieborow-arkadia-weekend/. Miejscówka naprawdę super. Dla rodzin z dziećmi świetne miejsce - moim zdaniem. Jest gdzie się pobawić, gdzie iść na piknik i wypocząć od miejskiego zgiełku :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”