Sukienka na studniówkę

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 wrz 2016, o 11:10

witajcie,
w styczniu mam studniówkę i bede sobie szyła sukienkę,duzo zdjęc ogladałam w necie,zeby cos fajnego wymyslic,krój juz mam a teraz mysle nad kolorem,bardzo podoba mi się taki kremowy,no ale....nie spotkalam sie z tym kolorem na studniowkach,zazwyczaj sa czarne,ostatnio widzialam granatowe,moze jakas czerwien i tyle,a ja nie chce takiej pospolitej czerni,a jak bede miala kremowa to bede sie wyrozniac i najda mnie skojarzenia ze slubem i mysle ze nie bede sie dobrze czula,co myslicie? moze jakies podpowiedzi?:) pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2016, o 11:15

moim zdaniem myślenie we wrześniu o sukience na styczniową sukienkę jest zbyt nagłe, w grudniu kończy się rok 2016 w styczniu 2017 z nowym rokiem wszystko mamy nowe i w sukienkowo -studniówkowej modzie też, moim zdaniem lepiej poczekać do Nowego Roku i zobaczyć co w 2017 będzie na topie jakie kroje, jakie kolory.
Na górę

Postautor: anna39 » 7 wrz 2016, o 13:16

Kremowa może być... Byle nie biała. Moja siostra miała studniówkę w tym roku w styczniu i jedna dziewczyna wybrała się w białej sukience. No nie za specjalnie to wyglądało na zdjęciach. Tak jakby kupiła używaną sukienkę ślubną.
Zerknnij sobie tutaj;
http://www.dziennikwschodni.pl/artykuly ... 86036.html - jest artykul o tym kiedy kupować. Sama swoja szyłam a nie kupowałam gotową. Zastanów się nad tym bo będzie to coś innego.
Na górę

Postautor: olga83 » 9 wrz 2016, o 11:40

A może coś w stylu tajemnicza sukienka takie jak ma MoreMoi? Popatrz u nich na stronie. Bardzo fajne i ponadczasowe kroje, ciekawe printy, modne detale. Ich sukienki są o tyle fajne, że są ponadczasowe i dobrze będą wyglądały zarówno na studniówce jak i przy codziennych stylizacjach.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2016, o 20:49

olga83 pisze:A może coś w stylu tajemnicza sukienka takie jak ma MoreMoi? Popatrz u nich na stronie. Bardzo fajne i ponadczasowe kroje, ciekawe printy, modne detale. Ich sukienki są o tyle fajne, że są ponadczasowe i dobrze będą wyglądały zarówno na studniówce jak i przy codziennych stylizacjach.


Rzeczywiście... wyku....sta sukienka na studniówkę! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklamodawcy od 7 boleści...
Na górę

Postautor: hela00 » 13 wrz 2016, o 20:25

Przeczytaj sobie ten artykuł - suknie na studniówkę . Podpowiadają, jakie sukienki będą najmodniejsze w przyszłym sezonie. Ogólnie takie portale modowe to fajna sprawa. Zawsze można się dowiedzieć, co akurat jest na czasie.
Na górę

Postautor: majka123 » 13 paź 2016, o 11:16

Jak kupowałam sukienkę na studniówkę to się zastanawiałam czy wybrać długą czy krótką. W końcu zdecydowałam się na taką dłuższą z nieco grubszego materiału. Byłam bardzo zadowolona, a sukienka posłużyła mi na wesele w październiku i studniówkę w styczniu :D Jak szukacie sukienki jesiennej to poszukajcie na stronach typu domodi ponieważ mają bardzo dużo wybór i myślę, że bez problemu coś zamówicie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2016, o 20:01

Moim zdaniem może być
Na górę

Postautor: anielka2 » 14 lis 2016, o 17:49

Ja miałam na studniówce sukienkę długą w kolorze brązowym. A jeżeli chciałybyście znaleźć jakieś inspiracje, to zapraszam Was na blog o modzie: emodini.pl , gdzie można znaleźć przydatne i praktyczne rady dotyczące wyboru odpowiednich kreacji na różne okazje.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2016, o 17:52

anielka2 pisze:Ja miałam na studniówce sukienkę długą w kolorze brązowym. A jeżeli chciałybyście znaleźć jakieś inspiracje, to zapraszam Was na blog o modzie: emodini.pl , gdzie można znaleźć przydatne i praktyczne rady dotyczące wyboru odpowiednich kreacji na różne okazje.


Pokaż zdjęcie bo Ci nie wierzę...
Na górę

Postautor: pegunia » 21 gru 2016, o 09:59

Na http://www.navona.pl/ są bynajmniej moim zdaniem fajne propozycje. Kupowałam z tego sklepu już sukienkę na wesele i niedawno sukienkę na sylwestrową zabawę.
Na górę

Postautor: muppet » 17 sty 2017, o 12:53

A Waszym zdaniem lepsze na studniówkę są sukienki midi, czy maxi? Może gdzie kupić sukienkę dla puszystych sprawdźcie na portalu poradnikowym Faar.pl, tam jest kilka ciekawych wskazówek. Ja często, jak nie wiem co wybrać, korzystam z takich tekstów.
Na górę

Postautor: kocopol » 8 lut 2017, o 07:59

Ja jakoś wolę krótsze sukienki, nie służy mi fason maxi, bo nie jestem zbyt wysoka. Jeśli szukacie mini sukienki, to duży wybór na stronach typu Domodi da się znaleźć i jest tam wiele kreacji w sam raz na studniówkową imprezę. Jest podział na różne kategorie, można sobie odpowiednio przefiltrować kolorystykę, ceny itd.
Na górę

Postautor: mejbi2 » 18 kwie 2018, o 12:00

Każda z nas nawet te, które nie wyglądają jak modelki, powinny wyglądać wyjątkowo, szczególnie na weselach, studniówkach czy nawet w pracy :) Sukienki w dużych rozmiarach zazwyczaj są w sieci, ale jak zna się taki https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/S ... a-Okazje/5 sklep, w którym rzeczy są dobrej jakości, to czemu by nie zamówić, prawda?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”