Jajko lub Wosk

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 lis 2017, o 20:52

Co lepsze modlitwa czy wosk
I to i to jak komuś pomoże.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2018, o 20:32

Co lepsze modlitwa czy wosk
gdzie w domu modlitwa do Jezusa Chrystusa, Matki Bożej i Michała Archanioła codzienna i szczera tam dzieci i dorośli bezpieczni i spokojni nie trzeba szukać pomocy po znachorach i innych
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2018, o 21:01

Co lepsze modlitwa czy wosk
gdzie w domu modlitwa do Jezusa Chrystusa, Matki Bożej i Michała Archanioła codzienna i szczera tam dzieci i dorośli bezpieczni i spokojni nie trzeba szukać pomocy po znachorach i innych
możesz podać przykład co wymodliłeś ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2018, o 21:25


gdzie w domu modlitwa do Jezusa Chrystusa, Matki Bożej i Michała Archanioła codzienna i szczera tam dzieci i dorośli bezpieczni i spokojni nie trzeba szukać pomocy po znachorach i innych
możesz podać przykład co wymodliłeś ?
równowagę, spokój i bezpieczeństwo dla domu i rodziny w dzisiejszych czasach to niewyobrażalny i nieoceniony skarb
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2018, o 21:36

ja mam to samo bez modłów
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2018, o 22:18

ja mam to samo bez modłów
to się ciesz
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2018, o 22:57

życie bez prawdziwej wiary i Boga jest puste i narażone na wiele złego choć czasem mamy poczucie spokoju i bezpieczeństwa, które przy najmniejszym problemie ulatuje jak dym bo nie posiada stabilnego i potężnego fundamentu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 17:40

Co lepsze modlitwa czy wosk
I to i to jak komuś pomoże.
to wylewanie jajka to były same modlitwy. przynajmniej tak pamiętam :P
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 22:03

a dlaczego nie mogła by być po prostu sama modlitwa lub błogosławieństwo bez jakiegoś lania jajek czy wosku, cichutko pomodlić się nad własnym dzieckiem które jest nie spokojne przed snem, może każdy rodzic.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 05:38

ty znajdź w Piśmie Świętym choć słowo o pośrednictwie księdza. Na przykład o spowiedzi grzechów przed kapłanem. wymyślili to ludzie tak jak wosk czy lanie jajka
Na górę

Postautor: Jeremiah » 21 lut 2018, o 14:17

Szoku dostanie jak się dowie kiedy nakazano spowiadac się księdzu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”