gdzie kupic akumulator

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 19 sty 2017, o 00:08

Ze co jak godz za sklepem dał co że akumulator. A po ile dał 270 w minus 20 .Durnota jakaś czy co?
Na górę

Postautor: jukacc » 31 sty 2017, o 21:34

Sprawdź sobie http://akumulatoryip.pl/ może takie akumulatory będą pasowały do twojego samochodu. Jeżeli nie ogarniasz tematu to napisz do obsługi. Oni mają długoletnie doświadczenie w tej kwestii i radzą jak najlepiej mogą.
Na górę

Postautor: klient » 8 lut 2017, o 13:11

ryszard5 pisze:napewno w jakimś sklepie z częściami do auta ewentualnie allegro


U Łaby kupiłem i jest git!
Na górę

Postautor: dam11 » 5 kwie 2017, o 18:27

Akumulator najlepiej kupić w porządnym sklepie z częściami samochodowymi. Ewentualnie można też kupić na stacji benzynowej, aczkolwiek nie dość, że kupimy drożej to i jeszcze gorszej jakości.


________________________________________________________________________________________________
Zapraszamy do zajrzenia na pit 36 online - podatnik.info
Na górę

Postautor: zbyniek » 19 kwie 2017, o 13:29

Ja kupiłam akumulator w sklepie motoryzacyjnym. I padł po 1,5 roku. Nie ma reguły gdzie kupujecie.
Na górę

Postautor: Marta » 24 sty 2018, o 13:25

A czy ktoś z Was próbował ściągać jakieś podzespoły samochodowe z chin?
Mój znajomy sprzedał mi ostatnio takiego niusa, że tam ponoć można kupić wsio za grosze,
a jakością nie odstaje zupełnie od tego, czym handlują tutaj sklepy z częściami.
Tylko paczka z chin idzie dość długo, ale to już oczywista oczywistość.
Ktoś z Was próbował szukać tam producentów? Macie jakieś doświadczenia?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2018, o 02:19

Ja kupiłam akumulator w sklepie motoryzacyjnym. I padł po 1,5 roku. Nie ma reguły gdzie kupujecie.
No jakość akumulatora nie zależy raczej od tego gdzie kupujesz, o ile jest nowy. Gość na zamojskiej koło hurtowni elektrycznej ma potwornie drogo. Aku na allegro 340 u niego 430, myślałem, że przestawił cyferki ale nie. Ci handlarze z allegro też zarabiają ale temu z Tomaszowa chyba soda uderzyła. Ja kupuję niestety w sieci, przesyłka 35-50 pln. gwarancja dołączona, stary trzeba oddać albo dopłacić 30 pln. 6 lat temu odkryłem takie ukraińskie żółte forse i do teraz nic złego nie mogę powiedzieć na ich temat. Ten pierwszy 74 ah chodzi do dzisiaj w sporym dieslu, wszystkie maszyny gdzie wysiadają aku dostają właśnie już tylko żółte, niezależnie czy 74 czy 180 ah. Tam możesz dostać się i sprawdzić poziom elektrolitu. Jedyną ich wadą jest to, że są coraz droższe. Przy doborze aku trzeba patrzeć na ich masę, im cięższy tym mniej oszczędzania na ołowiu. Do tego Ukraińcy wchodząc na rynek nie mogli sobie pozwolić na fuszerę. Może dlatego odbiegają jakością od konkurencji. Kiedyś aku chodził 8-10 lat i to była norma. Mogłeś sprawdzić gęstość elektrolitu, dolać wody. Dzisiaj jest radość jak masz 3 lata gwarancji, aku zaplombowany, raz głęboko rozładowany do wyrzucenia.
Na górę

Postautor: organ » 11 lut 2018, o 12:33

U Sośnickiego..
Na górę

Postautor: jonder » 12 lut 2018, o 17:24

U Bębnika!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2018, o 15:14

U Podsiadły na Jeziernii. Kupiłem i jest git, 2 lata gwarancji, nie drogo.
Na górę

Postautor: bieda » 22 mar 2018, o 11:31

w biedronce centra po 249 zł każdy!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2018, o 13:57

W sklepie!
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 08:39

Też mi zdarzenie!!!
Na górę

Postautor: Sever » 15 kwie 2018, o 16:33

Zawsze istnieje jeszcze możliwość zakupu akumulatora prosto z hurtowni. Nierzadko to bardziej opłacalna opcja, niż w miejscowych sklepach w której marża bywa nieraz skandalicznie wysoka. Jeśli nadal poszukujecie dobrych, polecam zainteresować się ta hurtownią: batprofi.pl
Na górę

Postautor: kamyk00 » 25 kwie 2018, o 20:47

Najlepsze akumulatory w sklepie mięsnym na ul. Jana Pawła II
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”