Pijany ksiądz kierował BMW

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 12 kwie 2009, o 09:30

Gość pisze:
Gość pisze:Nie ty decydujesz kogo ma pochłonąć piekło. Popatrz najpierw na swoje ,,pochłonięcia".

ciesz się ze nie ode mnie to zależy. bo hipokrytów dewotów i dewotki pierwszych bym w smole utopił :lol: :lol: :lol: tzn zaraz po księżach-pedałach-pedofilach-chciwcach-obżartuchach- kłamcach-dzieciorobach-itp.


lepsze to niz jakis imbecyl-wariat-głupek- tak tak o tobie pisze - sam sie utop w kieliszku wódki
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2009, o 19:26

Gość pisze:
Gość pisze:Nie ty decydujesz kogo ma pochłonąć piekło. Popatrz najpierw na swoje ,,pochłonięcia".

ciesz się ze nie ode mnie to zależy. bo hipokrytów dewotów i dewotki pierwszych bym w smole utopił :lol: :lol: :lol: tzn zaraz po księżach-pedałach-pedofilach-chciwcach-obżartuchach- kłamcach-dzieciorobach-itp.

dobrze, że jest też wielu dobrych kapłanów
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2009, o 19:33

tylko ze taci piszący tutaj nie potrafia tego docenic - bo nie chodza do ksocioła a bazuja tylko na info z NIE - Urbana, Fakty i Mity i inne szmatławce.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2009, o 00:00

Jaja poświęcone i zjedzone ,wódka wypita i nic więcej w temacie. Alleluja i do przodu.
Na górę

Postautor: ks Zbierak » 15 kwie 2009, o 18:04

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Nie ty decydujesz kogo ma pochłonąć piekło. Popatrz najpierw na swoje ,,pochłonięcia".

ciesz się ze nie ode mnie to zależy. bo hipokrytów dewotów i dewotki pierwszych bym w smole utopił :lol: :lol: :lol: tzn zaraz po księżach-pedałach-pedofilach-chciwcach-obżartuchach- kłamcach-dzieciorobach-itp.

dobrze, że jest też wielu dobrych kapłanów

chwalo nas,wy mnie ja was...
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2009, o 20:24

Prawdy nie trzeba chwalić - sama wyjdzie - wg słów zgadnijcie kogo - "poznacie prawę, prawda was wyzwoli".
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2009, o 20:10

szkoda,że tylko o tych i o "Duchu" pamiętacie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2009, o 21:02

Gość pisze:szkoda,że tylko o tych i o "Duchu" pamiętacie.


ucz się dziecko języków a nie głupoty będziesz pisało na forum
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2009, o 08:41

Gość pisze:
Gość pisze:szkoda,że tylko o tych i o "Duchu" pamiętacie.


ucz się dziecko języków a nie głupoty będziesz pisało na forum

muszę księdza zmartwić.kilka już znam-to primo.secundo: czasy zakazów (pod karą śmierci ze strony KK ) już bezpowrotnie minęły.mam na myśli index librorum prohibitorum ( bez kary "głównej" :wink: ), lub np zakaz samodzielnego czytania Biblii (pod karą śmierci)...ale do rzeczy: można wygadywać bzdury o cywilizacji śmierci, o łasce -darze prawdziwej wiary dla Ameryki ( skutkiem było zdziesiątkowanie populacji-np w Meksyku),można beatyfikować dewiantów,morderców itd, ale trzeba się liczyć,że ludzie będą o tym pamiętać.tworzycie w Polsce wojtyłomanię z kultem Okna, piosenek o d.Maryni ,z jakimś dziwnym miotającym się "kapłanem" ( cierpiącym na jakąś odmianę ADHD),który miota się przed konwulsyjnie podrygującym chórem ( ostatnio to chór robił nawet przysiady-można to uznać za wkład JP II w krzewienie zdrowej kultury fizycznej.dobrze by było gdyby podczas następnych tego typu "misteriów" główny wokalista wyciskał (śpiweając )sztangę,albo robił "martwy ciąg"-to tak a'propos cywilizacji śmierci i błędnego kultu ciała...).
"prawda was wyzwoli, tylko obyście nie sięgali zbyt głęboko, bo Duch nie zstąpi.odpwiednią prawdę zapodamy wam w odpowiednim czasie-za jakieś 300-400 lat."
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2009, o 09:05

Alkohol zniszczył wielu a ,ze trafiło na księdza no cóz..
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2009, o 10:13

trafiło? a co to jest choroba która sobie chodzi po mieście i wybiera kogo by tu zaatakować? bez przesady - sam chlał, nikt mu na siłe nie wlewał do gęby.



trafiło........ no weź przestań
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2009, o 11:04

Gość pisze:trafiło? a co to jest choroba która sobie chodzi po mieście i wybiera kogo by tu zaatakować? bez przesady - sam chlał, nikt mu na siłe nie wlewał do gęby.



trafiło........ no weź przestań



ucz się dziecko języków a nie głupoty będziesz pisało na forum
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2009, o 13:22

bardziej chodziło mi o to ,ze nikt nie widział jaki miał problem
Na górę

Postautor: Magiel » 17 kwie 2009, o 14:53

Gość pisze:trafiło? a co to jest choroba która sobie chodzi po mieście i wybiera kogo by tu zaatakować? bez przesady - sam chlał, nikt mu na siłe nie wlewał do gęby.



trafiło........ no weź przestań


ale to jest choroba, alkoholizm jest chorobą i to poważną. i oczywiście że nikt nikomu nie wlewa, ale łatwo jest się uzależnić. O biedni niedouczeni plebejusze :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2009, o 15:38

Magiel pisze:
Gość pisze:trafiło? a co to jest choroba która sobie chodzi po mieście i wybiera kogo by tu zaatakować? bez przesady - sam chlał, nikt mu na siłe nie wlewał do gęby.



trafiło........ no weź przestań


ale to jest choroba, alkoholizm jest chorobą i to poważną. i oczywiście że nikt nikomu nie wlewa, ale łatwo jest się uzależnić. O biedni niedouczeni plebejusze :panzielony:

Dlatego też należy się leczyć - a nie głosić wzniosłe kazania o moralności, należytym sposobie życia, przecież w tej chwili i ten ksiądz i Kościół który reprezentuje potwornie się kompromitują. I nie zakrzyczy tej prawdy nikt - nie tędy droga!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam i czekam na gromy.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”