Big-Bus potracil rowerzyste

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: gosc » 2 gru 2008, o 19:38

dzis okolo godz.8:00 big-bus na ul. sciegiennego potracil rowerzyste ktory trafil do szpitala
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2008, o 20:56

Gość pisze:
gosc pisze:dzis okolo godz.8:00 big-bus na ul. sciegiennego potracil rowerzyste ktory trafil do szpitala



noi ch.uj z tego informatorze?
szkoda, ze jeszcze nie zostales powiadomiony o palącej się karetca:/ żal ku.rwa, żal!


Ale słownictwo - czyżby już reaktywowały sie jakieś BURAKI - człowieku jak piszesz uważaj jakie słowa wypisujesz
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2008, o 22:07

Też to widziałem. Miejmy nadzieje, że nikomu się nic nie stało.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2008, o 23:20

gosc pisze:dzis okolo godz.8:00 big-bus na ul. sciegiennego potracil rowerzyste ktory trafil do szpitala

no i?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2008, o 00:19

Gość pisze:
gosc pisze:dzis okolo godz.8:00 big-bus na ul. sciegiennego potracil rowerzyste ktory trafil do szpitala

no i?


no i leży w szpitalu.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2008, o 09:06

Może kierowca (lub rowerzysta) był na dopalaczach.com ? :roll:
Na górę

Postautor: MIESZKANIEC » 3 gru 2008, o 19:23

to było do przewidzenia,rowerzyści na ściegiennego są trochę niebezpieczni,bo nigdy nie wiadomo w którym momencie będą chcieli ominąć dziurę lub kałużę.w dodatku jeżdżą bez światełek.mało tego.ulica im nie wystarcza i szaleją na chodnikach.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2008, o 14:32

A gdzie mamy jezdzic? Skoro takie dziury w jezdni. Pomyśl chłopie, zanim cos napiszesz.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2008, o 15:37

raz omijając dziurę tak mnie zarzuciło rowerem, że mało nie miałem dachowania.. uff
Na górę

Postautor: MIESZKANIEC » 4 gru 2008, o 19:13

Gość pisze:A gdzie mamy jezdzic? Skoro takie dziury w jezdni. Pomyśl chłopie, zanim cos napiszesz.


Tylko nie chłopie!
Dziury dziurami,ale dlaczego bez świateł???Ostatnio mało brakowało a zostałabym stratowana na chodniku przez szalonego rowerzystę.Po ul.ściegiennego jeżdżę kilka razy dziennie i stwierdzić mogę,że nawet tiry nie stwarzają takiego zagrożenia jak rowerzyści.
A może zamiast pisać kto kogo potrącił zaczniemy coś robić w innym kierunku???
Ta ulica naprawdę wymaga remontu,i może jakaś ścieżka rowerowa?
Na górę

Postautor: witek1 » 4 gru 2008, o 22:05

zaraz będą dachować moje pięsci na twojej twarzy jak bedziesz ludzi robił w balona ty kacabunie
Na górę

Postautor: Wladek » 7 gru 2008, o 21:35

abo do jasnej ciasnej jeżdżo jak te kacapy z workami ziemniaow zamiast ludziow
jak tak mozna ?? Boga sie nie bac !!! Ja zem wiedzial ze sie w koncu tak skonczy dobrze ze moja corka z sasiadem pojechala .
Dziekuje dowidzenia
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2008, o 01:21

MIESZKANIEC pisze:
Gość pisze:A gdzie mamy jezdzic? Skoro takie dziury w jezdni. Pomyśl chłopie, zanim cos napiszesz.


Tylko nie chłopie!
Dziury dziurami,ale dlaczego bez świateł???Ostatnio mało brakowało a zostałabym stratowana na chodniku przez szalonego rowerzystę.Po ul.ściegiennego jeżdżę kilka razy dziennie i stwierdzić mogę,że nawet tiry nie stwarzają takiego zagrożenia jak rowerzyści.
A może zamiast pisać kto kogo potrącił zaczniemy coś robić w innym kierunku???
Ta ulica naprawdę wymaga remontu,i może jakaś ścieżka rowerowa?

Zgłoś się do swojego radnego z ulicy Szaluśia. To zrobi ulice :)
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2008, o 11:34

a jak te big busy jezdza???
przeciez to masakra
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2008, o 13:42

Wladek pisze:abo do jasnej ciasnej jeżdżo jak te kacapy z workami ziemniaow zamiast ludziow
jak tak mozna ?? Boga sie nie bac !!! Ja zem wiedzial ze sie w koncu tak skonczy dobrze ze moja corka z sasiadem pojechala .
Dziekuje dowidzenia


Podpisalała Konkurencja
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”