Psy biegajace bandą po Tomaszowie co to ma być?

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: xd2 » 3 lis 2008, o 14:28

Tak jak w temacie od kilku dni obserwuje bande psów biegajacych po tomaszowie ....widac władze nic sobie z tego nierobia wola łapać ludzi na dworcu na papierosie badz za jakies smieszne wykroczenia niz sie zajac robota...
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2008, o 15:03

A co niby mają zrobić ztymi psami?? :?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2008, o 16:40

wezwać chycla?biedne wygłodzone a w schronisku dadza im jesc....
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2008, o 23:13

pies psa nie łapie haha
Na górę

Postautor: TKS23 » 4 lis 2008, o 05:48

xd2 pisze:Tak jak w temacie od kilku dni obserwuje bande psów biegajacych po tomaszowie ....widac władze nic sobie z tego nierobia wola łapać ludzi na dworcu na papierosie badz za jakies smieszne wykroczenia niz sie zajac robota...



CZy wśród tych psów był może Haski? Pytam bo mi uciekł.... Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 07:16

Widzialem te psy dzisiaj rano obok ekonomika, nie bylo haskiego. W sobote tez widzialem ta bande i tez nie bylo haskiego. Byly za to ze dwa inne rasowe psy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 07:23

a jakiego koloru ten haski?? bo ostatnio widziałem brązowawego koło perełki (ul. Rejtana) był sam bez właściciela...
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 08:18

a był owczarek ? bo uciekł ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 09:15

Niestety nie bylo owczarka. Jak bym zobaczyl to wiem kogo poinformowac...:)
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 10:09

Gość pisze:Niestety nie bylo owczarka. Jak bym zobaczyl to wiem kogo poinformowac...:)

:)
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 11:30

TKS23 pisze:
xd2 pisze:Tak jak w temacie od kilku dni obserwuje bande psów biegajacych po tomaszowie ....widac władze nic sobie z tego nierobia wola łapać ludzi na dworcu na papierosie badz za jakies smieszne wykroczenia niz sie zajac robota...



CZy wśród tych psów był może Haski? Pytam bo mi uciekł.... Pozdrawiam


Haskiego tam nie było ale widziałem haskiego bigającego po mieście wyglądał na dosyć młodego psa był koloru biało szarego takiego typowego dla tej rasy
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 12:08

Trzeba sobie pilnować swoich zwierzaków a nie potem narzekać że uciekają i zagineły.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 12:11

Cała 7 psów leży teraz koło Ośrodka zdrowia /obok apteki/
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 12:35

Gość pisze:Trzeba sobie pilnować swoich zwierzaków a nie potem narzekać że uciekają i zagineły.

masz psa? jak nie to nie komentuj i zamknij dupe! moze najlepiej przywiazac do budy niech siedzi?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2008, o 12:59

Tak jak w temacie od kilku dni obserwuje bande psów biegajacych po tomaszowie ....widac władze nic sobie z tego nierobia wola łapać ludzi na dworcu na papierosie badz za jakies smieszne wykroczenia niz sie zajac robota... Parę psów biegajacych po mieście - śmieszne wykroczenie jak dla mnie. Ogólnie rzecz biorąc, to wszystkie wykroczenia są śmieszne. Ale nie dla kolegi, to właśnie psy biegające są poważnym wykroczeniem i tym napewno trzeba się zając. Punt widzenia zależąy od punktu siedzenia. Właściciel samochodu, któremu ktoś zagrodził wyjazd innym samochodem, a jemu się ogromnie śpieszy np. na samolot do Nowego Jorku na pewno przyznał by rację, że ważniejszą sprawą są biegające psy za suką z cieczką. Człowieku miej trochę w oleju w głowie zanim napiszesza jakąś bzdurę. A odnośnie tych psów, to osobą odpowiedzialną za takie zjawisko jest jaśnie nam panujący pan burmistrz, który powinien wynając hycla i zapłacic mu za zrobienie porządku z pieskami. Lub jak woli podwyższyc sobie i swojej świcie pensję w jakimś tam dodatku i wyjśc z czerwonego budyneczku z tą świtą i zrobic rodzinne polowanko.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”