ludzkie bestialstwo

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: oburzony gośc » 20 lip 2008, o 15:05

Witajcie,dużo się ostatnio mówiło o znęcaniu się nad zwierzętami,dlaczego się nie napiętnuje tych którzy nie tyle podpalają szczeniaki ale WYWOŻĄ SZCZENIAKI daleko do lasu i tam zostawiają(mniej litościwi jeszcze przywiązują do drzewa aby uniemożliwić powrót zwierzęciu)???? Dziś ja i moja rodzina przeżyła szok znajdując w lesie takiego szczeniaka,pokaleczony,wygłodzony! Komuś przeszkadzał w planach wakacyjnych-pytam? Nie ma innych sposobów na niechciane już dłużej zwierzę??? To konkretne zwierzę o którym piszę było z Tomaszowa z JANA PAWŁA!!!!! Ludzie co wy wyprawiacie? Jak tak mozna!!! Trzeba napiętnować takich którzy mają podobne zamiary, może to choć troszkę ich uczłowieczy?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2008, o 16:11

i uratowałeś tego psiaka? tylko nie mów że go ta zostawiłeś.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2008, o 16:14

Podzielam twoje oburzenie.Jeśli wiesz że to biedne zwierzątko było z Jana Pawła to na pewno wiesz jak nazywa się właściciel ,myślę że już pora zagrać w otwarte karty.Wymień nazwisko właściciela.
Na górę

Postautor: oburzony gość » 20 lip 2008, o 16:35

Uratowaliśmy z rodziną tego szczeniaka,zajęło to sporo czasu i bólu serca( nazwiska niestety nie znamy). Piszę o tym tylko po to byście wiedzieli o bezduszności naszych mieszkańców i ewentualnie mogli zapobiec podobnym zdarzeniom. :!:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2008, o 18:03

oburzony gość pisze:Uratowaliśmy z rodziną tego szczeniaka,zajęło to sporo czasu i bólu serca( nazwiska niestety nie znamy). Piszę o tym tylko po to byście wiedzieli o bezduszności naszych mieszkańców i ewentualnie mogli zapobiec podobnym zdarzeniom. :!:




Jak nie znasz nazwiska włąsciciela, to może bliżej opisz wygląd szczeniaka i podaj chociaż w przybliżeniu miejsce zamieszkania ( np. nr bloku)- niech sprawa sie rozjaśni , może po nitce .. da się zidentyfikować tych bezdusznych ludzi. Jestem za tym aby ujwnić ich personalia! Takie czyny kwalifikują się potępieniem i karą .
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2008, o 18:30

takiego k..tasa co przywiazuje zwierze do trzewa przywiazac jestem za ujawnieniem tego h..uja
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2008, o 18:51

Gość pisze:takiego k..tasa co przywiazuje zwierze do trzewa przywiazac jestem za ujawnieniem tego h..uja

Taki post traci sens jak dochodzą wulgaryzmy.Wszystko można przekazać w sposób kulturalny.
Na górę

Postautor: stały czytelnik » 20 lip 2008, o 19:46

Tak jest,kulturalnie trzeba rozmawiać nawet o tak bulwersujących sprawach. Mają rzekomo zaostrzyć prawo karne(przed chwilą słyszałam w TV),ale zanim to nastąpi to powinniśmy jakoś zmniejszyć znieczulicę społeczną.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2008, o 20:44

mysle ze nawet jak zaostrza to i tak wiele nie zmieni ja juz sam niewiem ja tez mam zwierzeta ale nigdy w zyciu cos takiego bym nie zrobił mysle ze jak taki ma taki stosunek do istoty to mysle ze podobny by miał do człowieka
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2008, o 00:41

Nad czym tu deliberować?
Taka sprawa powinna być przekazana na policję i to natychmiast.
Na górę

Postautor: Nuna » 21 lip 2008, o 16:48

oburzony gośc pisze:Witajcie,dużo się ostatnio mówiło o znęcaniu się nad zwierzętami,dlaczego się nie napiętnuje tych którzy nie tyle podpalają szczeniaki ale WYWOŻĄ SZCZENIAKI daleko do lasu i tam zostawiają(mniej litościwi jeszcze przywiązują do drzewa aby uniemożliwić powrót zwierzęciu)???? Dziś ja i moja rodzina przeżyła szok znajdując w lesie takiego szczeniaka,pokaleczony,wygłodzony! Komuś przeszkadzał w planach wakacyjnych-pytam? Nie ma innych sposobów na niechciane już dłużej zwierzę??? To konkretne zwierzę o którym piszę było z Tomaszowa z JANA PAWŁA!!!!! Ludzie co wy wyprawiacie? Jak tak mozna!!! Trzeba napiętnować takich którzy mają podobne zamiary, może to choć troszkę ich uczłowieczy?


Zgadzam się w 100% procentach z autorem tematu. Rok temu po ulicach biegała bernardynka ze szczeniętami. Wzięliśmy z narzeczonym jednego do domu, był bardzo przestraszony, brudny, chory- straszny widok!!! :( Bardzo bał się samochodów. Zabraliśmy go do domu, drugiego szczeniaka zabrał chłopak koleżanki. Weterynarz powiedział, że to psy jakiegoś pijaczka z jakiejś wiochy. Na szczęście udało się znaleźć mu dom, bo u nas niestety nie mógł zostać...
Kiedy ta psina chowała się pod samochodami koło LUX-u, to każdy się zatrzymał żeby powiedzieć: jaki fajny piesek, śliczny itp. Nieszczęścia nikt nie chciał widzieć, jeść ani pić psom też nikt nie dał. Ludzie, trzeba reagować, bo bezbronne zwierzę się samo nie obroni...

Dalej: sąsiadka ma na podwórku trzy niesterylizowane kotki. 2 z nich urodziły kocięta, a wiem, że gdyby nikt ich nie chciał, baba kazałaby je utopić. Taka jest gorzka prawda- wiele kociąt podziela ten los, szczególnie na wioskach. Jednego zabraliśmy, dwóm też znaleźliśmy dom. Bo jak się bierze kotka do domu, to trzeba wykazać się trochę odpowiedzialnością i wysterylizować. A nie potem narzekać ze się mnożą i wyrzucać zwierzęta albo zabijać.

Nie mozna tego tak zostawić.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2008, o 20:34

mam 2 szczeniaki psy, matka z gęby wygląda na hienę
szczeniaki małe jeszcze, będą do zabrania za miesiąc, chce ktoś?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2008, o 08:47

Gość pisze:mam 2 szczeniaki psy, matka z gęby wygląda na hienę
szczeniaki małe jeszcze, będą do zabrania za miesiąc, chce ktoś?

hej jestem zainteresowana daj namiary
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2008, o 09:42

oburzony gośc pisze:To konkretne zwierzę o którym piszę było z Tomaszowa z JANA PAWŁA!!!!! Ludzie co wy wyprawiacie? Jak tak mozna!!! Trzeba napiętnować takich którzy mają podobne zamiary, może to choć troszkę ich uczłowieczy?


Skoro wiesz skad/czyje jest to zwierze - zgłoś sprawę na policję. To co zostało zrobione zagrożone jest dwoma latami więzienia.

Pewnie nikt nikomu niczego nie udowodni, ale parę wezwań na policję w celu złożenia zeznań wyjaśnień skutecznie skomplikuje s..non wakacyjne plany.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2008, o 12:49

Gość pisze:hej jestem zainteresowana daj namiary

gg:70743
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”