ludzkie bestialstwo

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 25 lip 2008, o 14:08

stały czytelnik pisze:Tak jest,kulturalnie trzeba rozmawiać nawet o tak bulwersujących sprawach. Mają rzekomo zaostrzyć prawo karne(przed chwilą słyszałam w TV),ale zanim to nastąpi to powinniśmy jakoś zmniejszyć znieczulicę społeczną.

Może zaczniemy od niejedzenia zwierzaczków? Warunki, w jakich są hodowane są daleko gorsze od głodówki w lesie...
Na górę

Postautor: stały czytelnik » 25 lip 2008, o 20:55

Zaraz,zaraz nikt nikogo do wegetarianizmu nie nakłania,a mowa była i jest nie o zwierzętach hodowlanych,tylko o domowych stworzeniach,miastowych :wink: trzymanych dla przyjemności...a kiedy są obowiązki-wyrzucanych z domów na zbity p...Aaa i jeszcze jedno rolnicy dręczący zwierzęta przynajmniej raz na jakiś czas ponoszą kare a nasze mieszczuchy z TL :?:
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2008, o 07:40

może nie bestialstwo,ale głupota pomieszana z łamaniem prawa:
ponad rok temu robiłem zdjęcia żeremiom (domostwa bobrów ) na rzece pomiędzy wsiami Rachanie i Worzuczyn.Pojechałem tam na wiosnę- rzeka wspaniale uregulowana koparką, po żeremiech i bobrach ani śladu.Widocznie miejscowe władze uznały za aktualne hasło "wielkiego" Mao o tym że naturę trzeba pokonać :|
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2008, o 15:09

stały czytelnik pisze:Zaraz,zaraz nikt nikogo do wegetarianizmu nie nakłania,a mowa była i jest nie o zwierzętach hodowlanych,tylko o domowych stworzeniach,miastowych :wink: trzymanych dla przyjemności...a kiedy są obowiązki-wyrzucanych z domów na zbity p...Aaa i jeszcze jedno rolnicy dręczący zwierzęta przynajmniej raz na jakiś czas ponoszą kare a nasze mieszczuchy z TL :?:

Właśnie o tym mówię- czym różni się piesek od kurczaczka? Zresztą- psy też są wykorzystywane w wielkim przemyśle. I do wegetarianizmu jak najbardziej nakłaniam, bo to jest po prostu właściwsze.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2008, o 14:42

znęcanie się nad zwierzętami powinno byc surowiej karane
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”