samobojstwo

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: ..... » 14 lip 2008, o 09:47

ludzie zastanówcia się co wy piszecie...znaleźliście sobię sensację...nikt nie wie dokładnie co się stało i dlaczego...i co was to obchodzi..stała się wielka tragedia...zastanówcie się co myślą i jak się czują jego znajomi i przyjaciele,rodzina jak czytają takie durnoty jakie coniektórzy wypisują tutaj...trochę taktu ludzie...znajdźcie sobie inny temat zamiast takie głupie plotki robić...kłucić się o głupoty...trochę szacunku dla niego....i jego bliskich..
Na górę

Postautor: jezusss » 14 lip 2008, o 10:00

Chlopaki z borek proponuja aby usunać temat!
Na górę

Postautor: Kotek » 14 lip 2008, o 11:33

popieram
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2008, o 11:40

A chłopaki z borek nie mają o czym rozmawiać tylko o temacie na forum??
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2008, o 19:05

Przynajmniej wie już co jest po drugiej stronie...
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2008, o 23:57

Pamięć niech pozostanie w umyśle, a nie na forum..
a tematu tutaj nie powinno być. Popieram usunięcie.
Na górę

Postautor: taszka » 15 lip 2008, o 10:28

Biedny Marcinek dziś o 18 ostatni raz się z nim pożegnamy........
Dzięki za wszystko mały...
Na górę

Postautor: reksio » 15 lip 2008, o 12:58

w porządku gościem byłeś - rzekłbyś słowo a podjęta zostałaby próba już nie mówię, że super pomocy ale co najmniej sensownego odzewu na Twój Ból .... Człowieku (dla mnie zresztą bardzo młody) znałam Cię po pierwsze tylko z widzenia a po drugie z pierwszego wrażenia) ciężka dla mnie jest Twoja decyzja o przerwaniu żYCIA. Ciężko jest Twojej Rodzinie, MATCE, Która Cię nosiła 9 miesięcy pod sercem i która choć nie ma Ciebie wśród nas wciąż uważa Cię za żywego. ciężko ciężko ciężko ................... mam nadzieję - jestem katolikiem - że BÓG da mi szansę modlić się za Ciebie. nie ma CIEBIE już ..........................................................
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2008, o 13:09

Wedle wiary katolickiej swoim czynem pozbawił siebie pójścia w ten lepszy drugi świat. Dla nas to co zrobił to głupota i dziwimy się temu bardzo, lecz dla niego to widocznie była jedyna szansa i ucieczka. Tak wybrał, zrobił to ze swojej woli, widocznie w tym widział pomoc.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2008, o 13:36

Przed czym uciekał?
Na górę

Postautor: ert » 15 lip 2008, o 15:21

zamknijcie to [***] forum!!!!!!!!!! :!: [*][*][*]
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2008, o 16:11

Ale zostawcie już zmarłegow s pokoju, wasze poczynania forumowe niczego nie wniosą ani nie cofną nie jestem osobą wierzącą ale wiem gdzie są granice taktu. Zakończcie ten temat, jak możecie na forum dyskutować o problemach zmarłej osoby? Gdzie jest moderator? Gdzie jest Admin? Czy rodzina musi się upomniec o szacunek dla bliskiej osoby?Prosze zamknąć temat nie nadaje się on do dyskusji.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2008, o 17:18

Gość pisze:Ale zostawcie już zmarłegow s pokoju, wasze poczynania forumowe niczego nie wniosą ani nie cofną nie jestem osobą wierzącą ale wiem gdzie są granice taktu. Zakończcie ten temat, jak możecie na forum dyskutować o problemach zmarłej osoby? Gdzie jest moderator? Gdzie jest Admin? Czy rodzina musi się upomniec o szacunek dla bliskiej osoby?Prosze zamknąć temat nie nadaje się on do dyskusji.

czym jesteś oburzony człowieku jeśli ktoś widział się z NIM i nie miał możliwości pomóc nie zdając sobie sprawy z czegokolwiek, z JEGO PUSTKI. jestem za zamknięciem forum ale nie za zapomnieniem o MARCINIE
Na górę

Postautor: Nuna » 15 lip 2008, o 18:50

Teraz to każdy dobry. Nawet w sklepach o tym gadają i o tym dlaczego to zrobił, co nim kierowało, jakie miał motywy i tego typu pierdoły!!! Ludzie, co Was to teraz obchodzi???? Trzeba było się wcześniej chłopakiem interesować!!!! Ja tez go nie znałam. ZAMKNIJCIE TEN TEMAT!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2008, o 19:58

Gość pisze:
Gość pisze:Ale zostawcie już zmarłegow s pokoju, wasze poczynania forumowe niczego nie wniosą ani nie cofną nie jestem osobą wierzącą ale wiem gdzie są granice taktu. Zakończcie ten temat, jak możecie na forum dyskutować o problemach zmarłej osoby? Gdzie jest moderator? Gdzie jest Admin? Czy rodzina musi się upomniec o szacunek dla bliskiej osoby?Prosze zamknąć temat nie nadaje się on do dyskusji.

czym jesteś oburzony człowieku jeśli ktoś widział się z NIM i nie miał możliwości pomóc nie zdając sobie sprawy z czegokolwiek, z JEGO PUSTKI. jestem za zamknięciem forum ale nie za zapomnieniem o MARCINIE


nie pomyślałś idioto, że może rodzina nie życzy sobie by ten temat był poruszany na forum? ja nie chciałabym by o moim bracie, dziecku... rozmawiano na forum miasta gdzie mieszkał, czy to tak trudno pojąć, a o tym że pamietasz możesz mówić w swoim zamkniętym gronie zamiast popisywac sie na forum
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”