uliczne walki

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: czapa » 3 cze 2008, o 14:29

ja sie ciebie nie boje
Na górę

Postautor: czapa » 3 cze 2008, o 14:31

przyjdziesz na koszary to bedziesz miał ręce i nogi połamane
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2008, o 15:35

i mówią, że niby ci ludzie z koszar to tacy porządni tylko wszyscy się na nich uwzięli. z wcześniejszych wypowiedzi jednak co innego wynika - poryte mózgi i tyle :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2008, o 15:52

Gość pisze:i mówią, że niby ci ludzie z koszar to tacy porządni tylko wszyscy się na nich uwzięli. z wcześniejszych wypowiedzi jednak co innego wynika - poryte mózgi i tyle :lol:


dobrze ze ty nie masz porytego mózgu :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2008, o 18:14

rambo czego ty jestes taki cfaniak bylem o 18 na krzyzówce koszar nikogo nie widzialem wiec po ci to napinanie sie na forum?? Czym chcesz zaimponowac ze jestes internetowy twardziel???? Tak to jest jak sie kupi dzieciom neostrade
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2008, o 19:13

Własnie to sama ta gówniarzeria co stoi na krzyżówce na koszarach kiedys jechalem ze szfagrem autem wybieglismy to wszystko pouciekało smiech na sali dajcie sobie spokój i nie reagujcie na te wpisy tych dziciaków np rambo łepki i gówniarzeria co dorwała sie internetu.
Na górę

Postautor: Rambo5000 » 3 cze 2008, o 19:19

Gość pisze:Własnie to sama ta gówniarzeria co stoi na krzyżówce na koszarach kiedys jechalem ze szfagrem autem wybieglismy to wszystko pouciekało smiech na sali dajcie sobie spokój i nie reagujcie na te wpisy tych dziciaków np rambo łepki i gówniarzeria co dorwała sie internetu.



k.u.r.w.a juz mnie w.k.u.r.w.i.a.c.i.e bo takiego czegos nie bylo jak cos to moze ty s.p.i.r.d.a.l.e.s bo ja sie niczego nie boje i wes nie.p.i.e.r.d.o.l bo jak sie dowiem ktory to napisal to nerwy mi puszcza i wam mowie NIEMA WAS.....

ile ty masz dziecko lat zeby takie bzdury pisac ze ja z qumplami uciekalismy???
Na górę

Postautor: Koszarniak_hools » 3 cze 2008, o 20:28

czapa pisze:przyjdziesz na koszary to bedziesz miał ręce i nogi połamane



kto ty jestes, nie czaje
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2008, o 11:09

Gość pisze:
Gość pisze:i mówią, że niby ci ludzie z koszar to tacy porządni tylko wszyscy się na nich uwzięli. z wcześniejszych wypowiedzi jednak co innego wynika - poryte mózgi i tyle :lol:


dobrze ze ty nie masz porytego mózgu :roll:

a nawet bardzo dobrze
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2008, o 21:03

o boże sami i.d.i.o.c.i.w tym tomaszowie i nie tylko na koszarach
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2008, o 21:32

Gość pisze:Własnie to sama ta gówniarzeria co stoi na krzyżówce na koszarach kiedys jechalem ze szfagrem autem wybieglismy to wszystko pouciekało smiech na sali dajcie sobie spokój i nie reagujcie na te wpisy tych dziciaków np rambo łepki i gówniarzeria co dorwała sie internetu.

to czep sie kogoś w swoim wieku a nie czepiasz się gówniarzy z koszar. wielki mi maczo
:P
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2008, o 21:36

[quote="Gość"]o boże sami i.d.i.o.c.i.w tym tomaszowie i nie tylko na koszarach[/quo
sam jesteś idiotą skoro oceniasz ludzi po okładce ja jestem z Tomaszowa i nie uważam się za i.d.i.o.t.e. ale podobno każdy każdego mierzy własną miarą. Zastanów się nad tym
Na górę

Postautor: Seba » 8 cze 2008, o 14:46

Rambo5000 pisze:
Gość pisze:Własnie to sama ta gówniarzeria co stoi na krzyżówce na koszarach kiedys jechalem ze szfagrem autem wybieglismy to wszystko pouciekało smiech na sali dajcie sobie spokój i nie reagujcie na te wpisy tych dziciaków np rambo łepki i gówniarzeria co dorwała sie internetu.



k.u.r.w.a juz mnie w.k.u.r.w.i.a.c.i.e bo takiego czegos nie bylo jak cos to moze ty s.p.i.r.d.a.l.e.s bo ja sie niczego nie boje i wes nie.p.i.e.r.d.o.l bo jak sie dowiem ktory to napisal to nerwy mi puszcza i wam mowie NIEMA WAS.....

ile ty masz dziecko lat zeby takie bzdury pisac ze ja z qumplami uciekalismy???

wiesz co... weź ty sie lepiej zamknij, bo sam siebie ośmieszasz
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”