uliczne walki

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Kibic_1923 » 21 maja 2008, o 14:24

We wtorek kolo godziny 21 na koszarach stojaca grupka pod sklepem z koszar zostaje zaatakowana przez inne osiedle lecz wrócili na swoje porozbijani
Na górę

Postautor: Seba » 21 maja 2008, o 20:38

i co z tego?? :panzielony:
Na górę

Postautor: MostWanted » 21 maja 2008, o 21:18

KIBIC reprezentuje pokolenie które jara "faza agresja" i myśli że jak ktoś jest dobry na pięści to już osiągnął w życiu wiele!Każdy facet w TLcity(albo duża część) musiał przeżyć swoją "faze agresje". To mija z wiekiem ale biada tym którzy sie na tym zatrzymali żle kończą :lol: Śmieszy mnie post tego typu Uliczne walki hehehe pozabijajcie sie debile bo ty jesteś z Rabinówki a on z Koziej Wólki!
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2008, o 15:34

a dlaczego ich zaatakowali?i co się w tym tomaszowie dzieje.miasto schodzi na psy :(
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2008, o 00:45

Ten cały kibic 1923 robi przypal wszystkim kibicom Tomasovii. Neostrada hooligans
Na górę

Postautor: JOLAOS » 26 maja 2008, o 09:47

tak tak młodość ma swoje prawa. moją siostrę na przykład jarają ćpuny, wykolejeńcy, tudzież osobnicy po detoxie i odwyku. a byłabym zapomniała - jeszcze recydywa. bo jak uderza do niej koleś, który jest spoko typem, ona uważa, że jest nudny. oj żeby się nie przejechała kiedyś, ale cóż młoda i głupia :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2008, o 10:18

JOLAOS pisze:tak tak młodość ma swoje prawa. moją siostrę na przykład jarają ćpuny, wykolejeńcy, tudzież osobnicy po detoxie i odwyku. a byłabym zapomniała - jeszcze recydywa. bo jak uderza do niej koleś, który jest spoko typem, ona uważa, że jest nudny. oj żeby się nie przejechała kiedyś, ale cóż młoda i głupia :roll:



hehe mam nadzieje ze to u was nie rodzinne. zle dziewucha skonczy
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2008, o 10:26

Gość pisze:
JOLAOS pisze:tak tak młodość ma swoje prawa. moją siostrę na przykład jarają ćpuny, wykolejeńcy, tudzież osobnicy po detoxie i odwyku. a byłabym zapomniała - jeszcze recydywa. bo jak uderza do niej koleś, który jest spoko typem, ona uważa, że jest nudny. oj żeby się nie przejechała kiedyś, ale cóż młoda i głupia :roll:



hehe mam nadzieje ze to u was nie rodzinne. zle dziewucha skonczy

jakby było rodzinne toby mi to nie przeszkadzało. wystarczy logicznie pomyśleć
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2008, o 10:29

Gość pisze:
Gość pisze:
JOLAOS pisze:tak tak młodość ma swoje prawa. moją siostrę na przykład jarają ćpuny, wykolejeńcy, tudzież osobnicy po detoxie i odwyku. a byłabym zapomniała - jeszcze recydywa. bo jak uderza do niej koleś, który jest spoko typem, ona uważa, że jest nudny. oj żeby się nie przejechała kiedyś, ale cóż młoda i głupia :roll:



hehe mam nadzieje ze to u was nie rodzinne. zle dziewucha skonczy

jakby było rodzinne toby mi to nie przeszkadzało. wystarczy logicznie pomyśleć



mysle ze jako starsza siostra masz jakis wpływ na młodszą :) jak prosby nie pomagaja to po prostu z niej szydź. a gdzie są rodzice? tolerują to?
Na górę

Postautor: JOLAOS » 26 maja 2008, o 10:41

widzisz: autorytet rodziców kiedyś a dziś - dwie różne płaszczyzny. ja już dawno nie mieszkam w rodzinnym domu, więc tylko perspektywy widza wszystko obserwuję, mama pobłaża a ojciec całymi dniami pracuje, pozatym z niej już jest " stare babsko" ma już 22 lata. jakoś ja w jej wieku dobierałam sobie zdecydowanie inne towarzystwo. jak zaczyna się między nami gadka na ten temat (7 lat różnicy) to z jej strony tylko "warczenie i prychanie" - nie mylić ze wścieklizną :wink: , i na tym się kończy. jakaś tam pokrzywdzona przez los nie jest, także nie mam dla niej usprawiedliwienia. 15 lat też już nie ma, także niech sama nad sobą myśli. mnie tylko pozostaje obciach przed znajomymi no i żal z jej powodu - w końcu to jednak siostra...
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2008, o 11:38

Kibic 1923 jesli bedziesz jeszcze wypisywal jakies glupie i nieprawdziwe rzeczy to sie zle skonczy dla ciebie.Kazdy wie ze ty jestes jednym z tych kolesi co stoją na krzyżówce między innymi z krzyśkiem
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2008, o 11:48

Gość pisze:Kibic 1923 jesli bedziesz jeszcze wypisywal jakies glupie i nieprawdziwe rzeczy to sie zle skonczy dla ciebie.Kazdy wie ze ty jestes jednym z tych kolesi co stoją na krzyżówce między innymi z krzyśkiem


chyba pomyłka ja nie jestem z koszar :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2008, o 15:42

Gość pisze:Kibic 1923 jesli bedziesz jeszcze wypisywal jakies glupie i nieprawdziwe rzeczy to sie zle skonczy dla ciebie.Kazdy wie ze ty jestes jednym z tych kolesi co stoją na krzyżówce między innymi z krzyśkiem

a co to za różnica, czy stoi na krzyżówce czy na rondzie oraz czy z Krzyśkiem czy też może z Zuzią - jesli nikomu nie szkodzi ....
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2008, o 02:16

Patrz jaki groszny powiec jemu do w twasz kretynie
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2008, o 14:59

Kibic 1923 doskonale juz wiem który to jesteś i nie próbuj rozsławić swoich koszar ze mieszkają tam chuligani.Zadnej takiej akcji nie było pod jakimś sklepem i nie kłam bo sie moze to źle skonczyc dla ciebie
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”