TVP NA KOSZARACH

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: gosc » 22 maja 2008, o 00:14

co ty mozesz wiedziec o koszarach jak omijasz je nawet jadac swoim wsiowym tuningiem szerokom lukiem no chyba ze wpadacie do sklepu w 5 po fifke wieczorem i za mechanikem parkujecie pozniej :))))))))))))))))))))))) Pozdro dla chlopakow z Koszar
Na górę

Postautor: JaCa » 22 maja 2008, o 11:36

haha,jak was czytam tych patałachow co najezdżaja na koszary to az zal mi sie robi ich... pewnie nawet nie wchodza na ta dzielnice po 20 bo się nasłuchali pierdół od innych debili... kiedy wy wkoncu weźmiecie coś twardego i jeb**ecie się w łeb to moze wam pomoze...debile!!!!!
:twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2008, o 12:14

na mieście też żyją ludzie którzy korzystają z opieki i ty pewnie też i sam jesteś z rodziny padologicznej jełopie
Na górę

Postautor: ANTY » 22 maja 2008, o 12:23

EJ ' POKASUJ TE POSTY BO W SADZIE WYLADUJESZ ZA PODZEGANIE DO NIENAWISCI
Na górę

Postautor: kOvAl » 22 maja 2008, o 12:37

ANTY pisze:EJ ' POKASUJ TE POSTY BO W SADZIE WYLADUJESZ ZA PODZEGANIE DO NIENAWISCI

WTF??
Na górę


Postautor: Gość » 22 maja 2008, o 21:58

hahhahah a czego Gutka nie zamkneli???z tego co wiem to on sie najbardziej rzucał na Policje!1!!!!!!oj [***] dostali na co zasłużyli!!!!!!!!!!!!!!BRAWO DLA POLICJIIIIIIIIIIIIIIIII
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2008, o 02:28

to gowno wisz i zamknij sie kretynie :!: mało wiedzą a dużo piszą jełoby
Na górę

Postautor: bydlaczek » 29 maja 2008, o 00:31

Mati pisze:http://ww6.tvp.pl/6622,20080520719186.strona


rozbroiła mnie wypowiedź "został użyty pies służbowy" - kiedyś nie przepadali za tym określeniem... dobrze, że są pod opieką psychologa 8)
Na górę

Postautor: Nuna » 20 cze 2008, o 18:27

Nie każdy kto mieszka na koszarach to menel, ćpun i prostak. Mam tam znajomych. Niektórzy tu nie maja szacunku dla ludzi. Te dzieci, które tam biegają, faktycznie, są czasem brudne, ale rodzina patologiczna to nie tylko degeneraci, ale ludzie których sytuacja materialna zmusiła do życia w takich a nie innych warunkach. Nie rozumiem tego, czemu niektórzy tutaj tak najeżdżają na mieszkańców koszar. Zamiast kpić z kogoś, komu powiodło sie w życiu gorzej, trzeba współczuć, a nie wrzucać do jednego wora. I ironizować.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2008, o 18:52

Dosłownie.Rambo oberwał już po ryju za takie zachowanie
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”