Maluch kontra Audi

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: roko » 3 kwie 2008, o 15:21

Zdarzenie z dnia 2 kwietnia skrzyżowanie Ulic Lwowskiej i Rolniczej.
Maluszek bardziej ucierpiał

[img=http://images34.fotosik.pl/203/e38b60cbadced61bm.jpg]
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2008, o 15:46

nic tam nie widać
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2008, o 01:10

[quote="roko"]Zdarzenie z dnia 2 kwietnia skrzyżowanie Ulic Lwowskiej i Rolniczej.
Maluszek bardziej ucierpiał

z tym kto bardziej ucierpiał bym polemizowal, bo maluch ma rozwalona zdezak i moze wbieta blache a audi moze miec rozwalony błodnik i dziabniety słupek i drzwi.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2008, o 10:31

Widziałem te auta po fakcie jak stały na drodze i stważały zagrożenie dla innych. Kolesie czekali na policję ale ja na miejscu gliniarzy ukarałbym ich za to,że nie zabrali samochodów po zderzeniu z drogi. Podobno jak nie ma rannych to usówa się samochody i wtedy czeka na MO, a nie stoi na środku z lekkim puknieciem i wszyscy mają ich omijac.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2008, o 11:00

Gość pisze:Widziałem te auta po fakcie jak stały na drodze i stważały zagrożenie dla innych. Kolesie czekali na policję ale ja na miejscu gliniarzy ukarałbym ich za to,że nie zabrali samochodów po zderzeniu z drogi. Podobno jak nie ma rannych to usówa się samochody i wtedy czeka na MO, a nie stoi na środku z lekkim puknieciem i wszyscy mają ich omijac.

Jesli mamy do czynienia z kolizja tak jak w tym przypadku to trzeba koniecznie usunac auta z drogi.A jezeli z wypadkiem gdzie sa ranni to czekamy na milicje. Tym panom nalezal sie mandati ze dwa razy pasztetówą! :lol: :lol:
Na górę

Postautor: quez » 5 kwie 2008, o 12:32

na przyjazd milicji raczej bym nie liczył ; P
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”